Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Mēneša horoskops maijam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

aijā astroloģisko fonu noteikts Saturna-Neptūna kvadrāts. Saturns simbolizē kristalizāciju un koncentrāciju, bet Neptūns savukārt visu šķīdinās. Saturns ir saprātīgs un praktisks, Neptūns – mulsinošs un mistisks. Saturnu raksturo sistēma, Neptūnu, drīzāk, utopija. Laikam jau nojaut, kas ir tas, ko varam sagaidīt no Saturna-Neptūna kvadrāta! Lielās līnijās Saturna-Neptūna kvadrāts radīs apjukumu, var nākties sastapties ar krāpšanos, utopiskām idejām, destruktīvu misticismu. Tas radīs problēmas, kas saistītas ar atbildības uzņemšanos un lietu organizāciju.

Mars tajā visā būs spēcīgākais un aktīvākais kūdītājs. Pretruna starp Marsu un Saturnu būs īpaši vardarbīga un destruktīva, sagādājot augstu politisko nemieru, militāro konfliktu, sacelšanos, negadījumu, eksploziju, uguns un dažādu citu kataklizmu risku. Pretrunas starp Marsu un Neptūnu savukārt var rezultēties fanātismā, reliģiskos konfliktos, konspirācijās un dažādos traucējošos notikumos.

Arī retrogādā kustībā esošais Merkūrs maijā dos savu artavu notikumu attīstībai un palielinās dažādu pārpratumu risku, uzmanības trūkumu, kļūdu iespējamību, konfliktus un negadījumus ceļojumu laikā.

Jautāsi, vai maijā vispār arī gaidāms kaut kas labs? Jā, jo sākotnējais nemiers agri vai vēlu transformēsies par kaut ko jēgpilnu. Optimistiski varam būt arī tāpēc, ka Saule, Marss un pat Merkūrs, neraugoties uz svārstīšanos un grūtībām, centīsies rast pareizāko ceļu, kā rīkoties. Citu iemeslu optimismam dos fakts, ka, iznesot šo grūto Saturna-Neptūna kvadrāta smagumu, jau jūnijā Saule un Marss aktivizēs Jupiteru un Urānu, kas nesīs entuziasmu, jaunumu elpu un progresu. 

Šeit plašāk par to, ko zvaigznes sola tieši tavai zīmei:

AUNS
VĒRSIS
DVĪNIS
VĒZIS
LAUVA
JAUNAVA
SVARI
SKORPIONS
STRĒLNIEKS
MEŽĀZIS
ŪDENSVĪRS
ZIVIS


Ir vērts ieskatīties arī maija numeroloģiskajā prognozē,
ko piedāvājam sadarbībā ar sertificēto numeroloģi Līgu Bērziņu!

NUMEROLOĢISKO PROGNOZI LASI ŠEIT >>
Dalīties.

Atstāt Ziņu