Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Mazina noguruma pēdas sejā. Vērtējam Dzintara anti-age kosmētiku

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ā, arī Latvijā var izstrādāt un ražot kvalitatīvu un efektīvu anti-age jeb pretnovecošanās kosmētiku! Par to pārliecinājās trīs SievietesPasaules lasītājas, kuras pārbaudīja uz savas ādas pašmāju kosmētikas zīmola Dzintars inovatīvās un ekskluzīvās anti-age kosmētikas līnijas Opera BB krēmu un gaišinošo krēmu ādai ap acīm. 

Visas dalībnieces pozitīvi vērtē izmēģināto kosmētiku, un testa dalībniece Vita pat uzsver, ka jaunās kosmētikas līnijas nosaukums ir izvēlēts ļoti atbilstoši mērķauditorijai: “Opera – kosmētika nobriedušām personībām, kas spēj novērtēt opermākslu, salīdzinājumā ar tīņu mūziku.” Viņa arī piebilst, ka arī krēmu iepakojuma noformējums ir ļoti pievilcīgs un bagātīgs.

Bet nu, sīkāk par testēšanas rezultātiem!

Atsauksmes par BB krēmu ar SPF 20

Kā sola ražotājs, šis BB krēms:

– ilgstoši mitrina ādu;
– padara vienmērīgu ādas toni;
– aizsargā no UV starojuma;
– gaišina ādu;
– aizsargā no priekšlaicīgas novecošanās;
– nenosprosto poras.

Krēma sastāvā ir tādas aktīvās sastāvdaļas kā peptīds SYN®-COLL, alfa-arbutīns, lakricas ekstrakts, hialuronskābe, Hydrolite 5.

Pieejams divos toņos – bēšā persiku tonī un starojošā tonī.

 

 

Inese Bergmane: āda izskatās kopta un maiga līdz vakaram
Opera kolekcijas BB krēms patiešām sniedz ilgstošu mitrinājumu un ādas toņa vienmērīgumu. Krēms mazināja tumšos pigmentācijas plankumus un izlīdzināja ādas toni. Tikai ļoti ātri pazuda arī iesauļotās ādas tonis, nesapratu, vai krēma dēļ vai tāpēc, ka sākās lietainais laiks. Krēms  ļoti ātri iesūcas ādā, ir patīkamas konsistences, ar maigu, vieglu smaržu, lietojot šo krēmu āda it kā atpūšas. Patīkami bija arī tas, ka krēms, manuprāt, bija ideāls arī ļoti karstajās dienās. Protams, ka papildus vērtība ir krēma aizsargfunkcijas pret UV stariem. Katrā ziņā, ja jāizvēlas starp tonālo un BB krēmu, es labprātāk izmantotu šo, jo āda izskatās kopta un maiga līdz vakaram, krēms ir ļoti noturīgs un nav arī smaguma sajūtas. Tā kā izmēģināju starojošo toni, nevar žēloties, ka āda nedaudz spīdēja. Varbūt vajadzēja mēģināt bēšā persika toni. 

Indra Deičmane: krēms dienas laikā “turējās” labi
Izvēlējos testēt bēšā persiku toņa BB krēmu. Tonis man patika un derēja, bet tā kā iznāca krēmu lietot arī šīs vasaras karstajās dienās, pašai dažkārt šķita, ka krēma radīto mirdzumu var noturēt par sviedru pēdām. Krēms klājās viegli un vienmērīgi, arī dienas laikā “turējās” labi. Tā smarža ir patīkam un neuzbāzīga. Iepakojums ērts lietošanā, atvere neliela, bet šajā gadījumā tas pat labi, jo ir viegli kontrolēt nepieciešamo krēma daudzumu.

Vita Kronberga: seja šķiet starojošāka un maigāka
Manuprāt, uzklājot šo BB krēmu ar starojošo toni, vizuāli izlīdzinās dziļās mīmikas grumbas pie mutes, seja šķiet starojošāka un gaišāka visas dienas garumā tā, ka pašai vairāk gribās smaidīt un izstarot maigumu un sirsnību! Krēmu ir ļoti viegli uzklāt, tas vienmērīgi izlīdzinās, ādai tiek sniegta viegluma sajūta. Uzturoties saulē nav nepieciešams papildus krēms, āda liekas pabarota. Man kā gaišmatei un gaišas ādas īpašniecei šis krēms ir ideāli piemērots.
 
Atsauksmes par gaišinošo krēmu ādai ap acīm
 
 
Kā sola ražotājs, šis krēms:
 
– samazina tumšos lokus un maisiņus zem acīm;
– gaišina un izlīdzina ādu;
– piesātina ādu ar barojošām vielām;
– mīkstina un mitrina ādu;
– mazina noguruma pazīmes sejā.
 
Krēma sastāvā ir tādas aktīvās sastāvdaļas kā efektīvais jaunās paaudzes peptīds SYN®-AKE, hialuronskābe, dabiskie antioksidanti.

Ieteicams lietot divas reizes dienā – no rīta un vakarā.

 

Inese Bergmane: maisiņi zem acīm samazinājās
Opera kolekcijas acu krēma interesantais pārsteigums bija krēma uzgalis, ko var izmantot arī krēma iemasēšanai ādā. Ja to izmanto, efekts atgādina masāžu ar ledus gabaliņu, jo parasti tas ir vēsāks nekā āda. Es gan tomēr tradicionāli krēmu iemasēju ar pirkstu galiem, jo nepatika, ka krēms paliek uz apaļā uzgaļa. Krēms ļoti ātri iesūcas un nav taukains. 2 nedēļu laikā maisiņi zem acīm samazinājās. Jauki, ka krēms lika ādai izskatīties gaišākai un bija ļoti maigas konsistences, kā arī aizsargāja pret UV starojumu. Smarža ir patīkama un neuzbāzīga, viegla. Lietojot krēmu, nav samaguma sajūtas, āda jūtas ļoti labi. Šis ir produkts, ko labprāt lietotu gan no rīta, gan vakarā, arī turpmāk. Atgriežoties no atvaļinājuma, saņēmu komplimentus, ka izskatos ļoti labi atpūtusies, gribētos cerēt, ka svaigā izskata iemesls bija arī šis acu krēms un efekts saglabāsies arī drēgnajās rudens dienās. Patīkami pārsteidza arī krēma iepakojums, tas ir elegants un padomāts par to , lai nepazustu neviena pilīte krēma, jo vāciņā ir īpatnēja, adatveidīga aizdare korķīša iekšpusē.

Indra Deičmane: kā noguruma pēdu mazinātājs noderēja ļoti labi 
Ar šādu iepakojuma veidu (tūbiņas uzgalīti) kā gaišinošajam krēmam ādai ap acīm saskāros pirmoreiz, neteiktu, ka man tas patīk un liekas ērts lietošanā. Ja dažas dienas neesmu krēmu lietojusi, ir problēma to dabūt ārā no tūbiņas, jo, šķiet, ka daļa krēma ir aizsprostojusi atveri. Tikai ņemot palīgā adatu izdevās tikt pie krēma. Tas, manuprāt, nav labi, jo lietojot vienmēr daļa krēma paliek ārpus tūbiņas – uzgalītī, un ilgāku laiku nelietojot tur sakalst. Paša krēma tekstūra ir viegla, smarža neuzbāzīga, nepieciešams pavisam neliels daudzums krēma. Lai varētu novērtēt visas tam  piedēvētās īpašības, krēms jālieto ilgāk un ļoti regulāri, bet kā noguruma pēdu mazinātājs ļoti noderēja.

Vita Kronberga: tas samazina lokus zem acīm
Gaišinošais krēms ādai ap acīm no rītiem samazina maisiņus, jūtami pabaro ādu, samazina krunciņu dziļumu un vairāk izlīdzina tās, samazina lokus zem acīm. Veiksmīgs un origināls tūbiņas uzgaļa noformējums – var krēmu tieši uzlikt uz ādas vai vispirms uzlikt uz pirksta, bet abos variantos ērti.

 

Par inovatīvo anti-age kosmētikas līniju Opera: 
Kā norāda Dzintars kosmētikas laboratorijas vadītāja Olga Lando, uzņēmuma speciālistiem „ir izdevies savienot jaunākās paaudzes, spēcīgus augsti efektīvus biometriskos peptīdus SYN-AKE, kas ieguvuši Swiss Technology Awards prēmiju, un MATRIXYL ® synthe’6, peptīdus ar estrogēna iedarbību, strukturēšanas peptīdus, gaišinošu ingredientu arbutīnu un hialuronskābi, iegūstot apbrīnojamu rezultātu – augsti efektīvu anti-age kosmētiku”. Tieši pateicoties šai inovatīvajai biometriskajai peptīdu bāzei, Opera kosmētikas līdzekļi vienlaicīgi gan gaišina ādu, gan izlīdzina grumbiņas, kā arī nodrošina intensīvu ādas struktūras atjaunošanu, pastiprinātu tās barošanu un dziļu mitrināšanu.

Dzintars ir lielākais parfimērijas un biokosmētikas ražotājs Baltijas un Skandināvijas valstīs. Vairāk kā 1000 zīmola parfimērijas, kosmētikas un dekoratīvās kosmētikas izstrādājumi sagaida pircējus 47 specializētajos veikalos Latvijā, kā arī ir pieejami vairāk kā 20 citās pasaules valstīs.
Dalīties.

Atstāt Ziņu