Vārda dienu svin: Līga

Mazasinība – dzīvesprieka trūkums

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Gan Valērijs Siņelņikovs, gan dziedniece Līza Burbo norāda, ka asinis simbolizē dzīves prieku un līdz ar to anēmija (mazasinība) nozīmē, ka cilvēkam kaut kādā dzīves jomā pietrūkst šī dzīvesprieka.

Psihoterapeits un homeopāts Valērijs Siņeļņikovs grāmata „Izproti savu slimību” cilvēkus, kuri cieš no anēmijas, aicina padomāt par to, kurā dzīves sfērā zudis prieks- attiecībās, darbā utt. Dzīvesprieka zudumam par iemeslu var būt mazvērtības komplekss, aizvainojums, bailes no dzīves un citi.

„Cilvēks, kurš cieš no anēmijas, nepretojas savam nonīkumam, kas vairāk un vairāk viņu pārņem un zaudē kontaktu ar savām vēlmēm un vajadzībām. Viņš jūt, kā pamazām izdziest,” norādījusi L.Burbo.

Viņa iesaka atjaunot kontroli pār savu dzīvi un pārtraukt atkarību no citiem. „Atbrīvo sevī mazo bērnu, kurš grib spēlēties un priecāties,” ieteikusi L.Burbo.

Dalīties.

7 komentāru

  1. šarlatāniem on

    Šādi raksti tikai dezorientā sievietes no patieso iemeslu noskaidrošanas.Vāviļošana par dzīvespriekiem, enerģijām u.tml.stulbības kavē sievietes noskaidrot, kas patiesi ir pamatā mazasinībai.Piemēram asiņošana dažādu dzemdes patoloģiju rezultātā, untml.Manai mazasinībai pamatā bija parasta mioma.

  2. un kā vēl taisnība! kad jūti, ka tava dzīve pārvēršās vairs tikai par izdzīvošanu, kad esi noguris, izsīcis, šķiet, ka nekam nav ne laika, ne spēka, ne vēlmes..<br><br>viesis par šarlatānismuu, neesi oriģināla/s ar šādu attieksmi, viegli ir noliegt, lai izvēlētos vieglāko, sašpricēt zāles, tabletes nevis strādāt ar problēmām :)<br>tu raksti par izpausmēm un sekām nevis cēloņiem, cistas un miomas jau ir sekas tam, ka neesi ārstējusi savu naidu, aivainojumu vai dusmas pret vīrieti vai tēvu, no savas pieredzes zinu. arī "tradicionālie" ārsti apārstē tikai sekas un izpausmes, lielākoties nenojaušot ne cēloni, ne īsto slimību. testus taisa ar dedukcijas metodi, tipa, kādas slimības atkrīt, es biju šokā, kad to uzzināju. sen jau ārstēju sevi pati no miomām, vīrusiem,muguras sāpēm uc lietām, vajag tikai turēt pāris labas grāmatas blakus kā Siņeļņikovu, Luīzi Heiju utt.<br><br>No galvas neatceros kas bija jādara, paskatīšos grāmatā jaunnedēļ. bet parasti jau to visu var tulkot līdzībās – piemēram, muguras sāpes – nasta, kakla sāpēs – nespēja izteikties, mazasinība – dzīves "sula" nerit, nedzīvo kā gribētos, no sirds un ar prieku, tātad – apzināties to, atļaut sev priecāties par dzīvi bez pašpārmetumiem. par to tulkošanu līdzībās, ja pavērojam apkārt, tad redzam, ka daba (dievs/visums, kas nu kuram) jau visu ir pateicis priekšā – tāpat kā banāns uzlabo vīriešu potenci, biete laba sirdij un dilles asinsvadiem :))

  3. Ļoti labs un patiess raksts, esmu izbaudījusi uz savas ādas slimību. Paldies, jaukai draudzenei, kura ieteica izlasīt Valērija Siņeļņika grāmatu"Izproti savu slimību".Izlasot, sapurinājos un tiku galā ar slimību pāris mēnešu laikā, bez jebkādām aptieku zālēm.Pašiedvesma, gribēšana būt veselai ir svarīgi argumenti. Lai jūms izdodas.

  4. Siņeļņikova un Lazareva (un citu šāda tipa lasāmvielu) var nopirkt Rēriha grāmatnīcās 🙂 Viena atrodas uz Čaka Stabu stūra.

  5. "Viņa iesaka atjaunot kontroli pār savu dzīvi un pārtraukt atkarību no citiem. „Atbrīvo sevī mazo bērnu, kurš grib spēlēties un priecāties,” ieteikusi L.Burbo."<br>'Pārtraukt atkarību no citiem', tik patiesi! Patiešām, mums vajadzētu retāk uztraukties par to, ko padomās citi un vienkārši dzīvot SAVU dzīvi. Ir jāpieņem savi lēmumi, nevajag domāt par citu izvēlēm. Lika aizdomāties. Paldies!

Atstāt Ziņu