Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Mati un skropstas, lietojot nanokosmētiku kļuvuši spēcīgāki

Pinterest LinkedIn Tumblr +

o līdzekļiem, kas sola ne vien higiēnisku matu vai ādas kopšanu, bet konkrētu problēmu risināšanu, parasti gaidām tieši solīto efektu. Tā arī trīs portāla lasītājas, kuras nu jau vairāk kā pirms mēneša ieguva savā īpašumā DS laboratories nanokosmētiku, gaidīja, lai viņu mati un skropstu un uzacu matiņi kļūtu spēcīgāki. Vai tas notika, lasi viņu atsauksmēs! 

REVITA šampūns matu augšanai


Šampūns vīriešiem un sievietēm. Revitas iedarbība sākas jau kopš pirmās lietošanas dienas, un ir uzskatāms par vienu no efektīvākajiem mūsdienu šampūniem, kuri stimulē matu augšanu un to kvalitātes uzlabošanos.
Tilpums: 180ml
Cena: EUR 21,33
Nopērkams: www.amarina.lv

Vērtē ANDŽELLA VALCE:
Šampūns ir iepakots musdienīgā iepakojumā. Nekāda izteikta smarža tam nav, kas man patīk, jo esmu alerģiska. Šampūns arī īpaši neputo. Tekstūra ir bieza. Sajūtas lietojot ir patīkamas. Pagaidām nekādas sevišķas izmaiņas matiem nejūtu, vienīgi novēroju, ka tie nekrīt tik daudz ārā. Anotācijā ir rakstīts, ka ieteicamais šampūna lietošanas kurss ir 3 mēneši, kas pagaidām vēl nav pagājuši, tāpēc lietošu to tālāk, lai redzētu, vai vēl kādas pārmaiņas notiks ar maniem matiem.

 

REVITA.COR kondicionieris pret matu izkrišanu

Šis matu augšanu uzlabojošais balzāms ir izveidots, balstoties uz pašām mūsdienīgākajām biotehnoloģijām: tā iedarbība ir ne tikai tiešās pielietošanas laikā, bet arī sekojošo 12 stundu laikā.
Tilpums: 190ml
Cena: EUR 24,17        
Nopērkams: www.amarina.lv

Vērtē ILZE VĪĶE:
Man ir smalki, krāsoti mati, kam ir tendence kļūt sausiem. Kad saņēmu kondicionieri, tas bija iepakots interesantā trījstūrveidīgā kastītē. Klāt pievienots buklets/grāmatiņa (nevis lapele vai līmraksts, kā tas ir tradicionāli pieņemts), kur sīki un smalki aprakstīta matu augšana, kā arī katra kondicioniera sastāvdaļa un kā tā palīdz matu augšanā. Tātad kondicionieris sastāv no sekojošām “lietām”: apigenīns, arginīns, biotinils tripeptīds-1, kafeīns, citrullīns, žeņšeņš, inozitols, lupīns, niacinamīds, tirozīns, cinka glukonāts, nano vara peptīdi utt. Visu šo izlasot un iepazīstoties, radās priekšstats, ka manās rokās nav viss nonācis kāds vienkāršs matu balzams/kondicionieris, bet gandrīz vai ārstniecisks līdzeklis, kaut kas īpašs.
Kondicioniera smarža ir svaiga, attāla citronīga, citronmelisas smarža, taču tā patiesi bija attāla: neuzkrītoša un neuzbāzīga. Es to uzskatu par plusu, un tas man arī patika, jo pēdējā laikā ļoti skatos, lai pēc iespējas kosmētika, ko iegādājos, būtu dabiska, bez mākslīgajām smaržvielām.
Sekojot visām instrukcijām, pēc izmazgāšanas ar šampūnu (kas manā gadījumā bija Dove Repair), atstāju kondicionieri matos uz vairāk nekā trīs (kā bija ieteikts) minutēm (liku apmēram uz 5min) un tad izskaloju. Rezultātu sāku just (patiešām just) pēc pusotras nedēļas. Atskārtu, ka mati kļuvuši spēcīgāki, izturīgāki, pamanīju, ka tie nekrīt tik ļoti ārā (nemētājas, kā dažkārt gadās redzēt vannas istabā), arī nelūzt un nešķeļas matu gali. Un tā ir arī joprojām, jo vēl turpinu lietot kondicionieri. Mati ir kļuvuši reāli spēcīgāki. Un, jā, varu atzīt, ka šis līdzeklis strādā. Neteikšu, ka man tagad ir sakuplojuši mati un pēkšņi kļuvuši biezi – tā gluži nav, bet tieši izturīgāki, veselīgāki un mazāk krīt (šeit es domāju parasto vidēji statistisko matu krišanu, ne kaut ko ārpus normām).
Manuprāt, ir vērts lietot šo produktu, taču, ja jau rezultātus sajutu tikai no daļējas šī produkta lietošanas, tad ticu, ka vēl labāki rezultāti būtu, ja lietotu pilnu komplektu – šampūnu un kondicionieri. Tādēļ es noteikti iesaku iegādāties abus kopā.


REVITA.EPS skropstu (uzacu) augšanu veicinošs līdzeklis

Klīnisko pētījumu rezultāti pierāda, ka, lietojot preparātu Revita EPS tikai 4 nedēļas, skropstas kļūst biezākas un garākas pat par 25%. Preparāta sastāvā nav medikamentu, tādēļ tas ir drošāks un saudzīgāks nekā citi līdzīgi līdzekļi.
Tilpums: 2,4ml
Cena: EUR 38,40
Nopērkams: www.amarina.lv

Vērtē LIENE ŠTOKA:
Preperāts Revita EPS ir ļoti ērtā iepakojumā un man pietika tieši 4 nedēļām. Līdzeklis attaisno savu reklāmu, jo manas skropstas pa šo laiku ir kļuvušas nedaudz garākas un biezākas (it īpaši tas redzams pēc apakšējām skropstām), lai gan nepateikšu vai tie tiešām ir solītie 25%. Līdzeklis arī nostiprina skropstas, jo samazina skropstu izkrišanu. Zinu, ka līdzekli Revita EPS iegādāšos, lai saglabātu skropstu skaistumu! Vēlme iegūt testēt šo līdzekli bija uzacu dēļ, jo manas uzacis ir diezgan plānas (acīmredzot pagātnē izveidota nepareiza uzacu forma). Jā, arī uzacis ir nedaudz ataugušas vietās, kur iepriekš nepavisam negribēja augt.
Liels paldies par iespēju testēt šo līdzekli!

 
Par DS laboratories:

Revita līdzekļu ražotājs ir amerikāņu firma DS laboratories, kas 1994.gadā izgudroja šo jauno, inovatīvo nanokosmētikas formulu, kas palīdz pilnībā aizmirst par matu izkrišanas problēmām – gan kosmētiskām, gan ģenētiski iemantotām.
Ir veikti vairāki klīniskie pētījumi, kas ir pierādījuši DS laboratories līdzekļu milzīgo spēku un efektivitāti cīņā ar alopēciju. Un, galvenais, šie līdzekļi ir pilnīgi nekaitīgie veselībai. Šobrīd pasaulē nav analogu preparātu.
Ja citos līdzekļos ir atrodama tikai viena vai divas aktīvās vielas, tad šajos tādas ir 18. Viss, kas nepieciešams veseliem matiem – vitamīni un ārstnieciskie komponenti, ir apkopoti vienā produktā un iekapsulēti speciālās „nanosomās”. Tās ir 200 reizes mazākas nekā cilvēka šūnas, tāpēc viegli nonāk ādas dziļākajos slāņos un vēl 12 stundas pēc šo līdzekļu lietošanas izplata aktīvās vielas.
Apzinoties šīs formulas spēku, DS Laboratories ar pilnu pārliecību sola saviem klientiem vienmēr atgriezt naudu, ja līdzekļi nepalīdzēs. DS Laboratories ir zīmols, kas orientēts TIKAI un vienīgi uz rezultātu sasniegšanu.

Dalīties.

Atstāt Ziņu