Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Mati ir kļuvuši spīdīgāki, dzīvīgāki, tie izskatās veselīgāki

Pinterest LinkedIn Tumblr +

eptembris un oktobris ir īstais laiks, kad īpaši parūpēties par vasaras vējā un saulē cietušajiem matiem. To darīja arī portāla lasītājas, kuras vasaras izskaņā ieguva iespēju izmēģināt Amway jauno SATINIQUE kolekciju, kuras pamatā ir īpaši patentēta tehnoloģija un dabiskās sastāvdaļas. 

Solvita par SATINIQUE komplektu matu stiprināšanai (arī pret matu izkrišanu)

Komplektā ietilpst:
* Šampūns pret matu izkrišanu
* Kondicionieris pret matu izkrišanu
* Toniks galvas ādai, kas uzlabo un mīkstina matus
Komplekta kopējā vērtība 77,95 eiro. 

Solvitas vērtējums:
Man ir smalki mati, kuri vasarā saules, vēja un citu faktoru ietekmē bija kļuvuši sausāki. It sevišķi tas bija pamanāms matu galos. Man ir arī diezgan jutīga galvas āda, līdz ar to nereti, sākot lietot kādu jaunu šampūnu, rodas galvas nieze un parādās blaugznas. Tāpēc arī Satinique matu kopšanas līdzekļus gaidīju ar nelielām bažām un cerībām, lai šie produkti būtu piemēroti manai galvas ādai. Manas cerības attaisnojās – līdzekļi neizraisīja nekādas problēmas.
Pirmais, ko novērtēju, sākot lietot Satinique šampūnu bija tā tekstūra – krēmīga, ne pārāk šķidra, ne – bieza. Šampūns puto diezgan labi, taču man bija nepieciešamība to matos likt atkārtoti. Balzāmu matos atstāju pēc izjūtām, citreiz to izskaloju ātrāk, citreiz paturēju ilgāk, jo lietošanas pamācībā nebija norādīts, cik ilgi tas jātur matos. Jāatzīmē arī produktu patīkamā, ne pārāk izteiktā smarža.
Un nu par rezultātiem. Jau pēc pirmās lietošanas reizes sapratu, ka šie līdzekļi man patiks. Mati ir kļuvuši spīdīgāki, dzīvīgāki, tie izskatās veselīgāki. Pēc taustes tie ir daudz maigāki un tiem ir patīkami pieskarties. Pēc mazgāšanas mati ir viegli ķemmmējami un ieveidojami, manuprāt, arī nedaudz kuplāki. 
Komplektā bija iekļauts arī toniks galvas ādai, taču pagaidām grūti spriest par tā efektivitāti. Rezultātu, manuprāt, varēs just pēc ilgstošākas lietošanas. Tonikam arī ir patīkams aromāts, tam ir krēmveida tekstūra, taču tas matus nepadara smagākus vai taukainākus. 
Kopumā man Satinique produkti ļoti patīk, mati ir atguvuši dzīvīgumu, ir maigi un spīdīgi.

Līga par SATINIQUE komplektu krāsotiem matiem

Komplektā ietilpst:
* Krāsu atjaunojošais šampūns
* Krāsu atjaunojošais kondicionieris
* Atjaunojošā maska
Komplekta kopējā vērtība 55,50 eiro. 

Līgas vērtējums:
Ar rezultātu esmu apmierināta, t.i. matu krāsa saglabājas, neizmazgājas, salīdzinājumā ar citiem šampūniem. Man, kam ir krāsoti mati, ļoti svarīgs faktors ir matu krāsas ilgnoturības un spīduma saglabāšanās. Šie Amway jaunās līnijas matu kopšanas produkti man ļoti patīk! Uz priekšdienām domāju, ka pilikšu tiem uzticīga!

 

 

 

Vairāk par SANITIQUE:

Amway jaunās SANITIQUE kolekcijas pamatā ir īpaši patentēta tehnoloģija un dabiskās sastāvdaļas, taču, lai labāk izprastu šo līdzekļu iedarbību, jāizprot matu uzbūve. Mati sastāv no trīs daļām – kutikulas jeb virsējā slāņa, korteksa, kas veido lielāko mata daļu, un medullas jeb mata serdes. Palielinājumā kutikula izskatās kā „zvīņas”, kas klāj mata virsmu. Šīs zvīņas aizsargā korteksu, vienlaicīgi ietekmējot arī matu gludumu, spīdumu un pakļāvīgumu. Kortekss nosaka gan melanīna (krāsas) daudzumu matā, gan mata biezumu un struktūru (taisni, lokaini, cirtaini). Savukārt medulla ir mata kodols. Tās vienīgā funkcija ir piešķirt apjomu, turklāt dažos matos tās var arī nebūt.
Galvenais, kas saglabā matu struktūru, ir šūnas membrānas komplekss jeb saistviela starp kutikulas un korteksa šūnām. Ik reizi, kad mati tiek pakļauti iedarbībai – ieveidoti, pakļauti UV stariem, krāsoti − šūnas membrānas komplekss tiek bojāts. Kutikulas šūna vairs gludi nepieguļ, un korteksa šūnas kļūst neaizsargātas, atslābinot olbaltumvielu saites, kas izraisa matu galu šķelšanos.

SATINIQUE produkti palīdz aizstāt traumēto šūnas membrānu tās bojājuma vietā un nostiprināt atslābinātās saites ar korteksu. Kā jau minējām ievadā, SATINIQUE spēka noslēpums slēpjas tās īpašajā patentētajā ENERJUVE tehnoloģijā, kas ir pozitīvi uzlādēts komplekss ar nostiprinātiem lipīdiem, kreatīnu un 18-MEA jeb 18-metileikozānskābi.

 Keramīdi un kreatīns katrs atsevišķi panāk lieliskus rezultātus. Keramīdi aizsargā matus, bet kreatīns nostiprina matus un to saites. Amway zinātnieki ir atklājuši (un patentējuši), ka, apvienojot šos abus komponentus, to rezultāts pastiprinās. Proti, kad matos esošās olbaltumvielas tiek bojātas, matu šķipsnu negatīvais lādiņš izpaužas vēl vairāk – sašķeltie matu gali izstaro negatīvo lādiņu. Tā kā kreatīnam piemīt pozitīvs lādiņš, tas var izlases veidā savienot un pārņemt šīs bojātās vietas, mainot matu lādiņu.

 Savukārt 18MEA, kas atrodas tikai mata kutikulas ārējā slānī, palīdz padarīt matus spīdīgus un pakļāvīgus. Ņemot vērā, ka tā atrodas pašā mata virspusē, tā pirmā tiek pakļauta bojājumiem, tādējādi  šie produkti palīdz aizvietot ikdienā zaudēto 18MEA, atjauno un izlīdzina kutikulu, un piešķir matiem lielisku spīdumu.

Dalīties.

2 komentāru

  1. Varbūt kāds šeit izplata Amway? Esmu lietojusi Sanitique šampūnu un kondicionieri plāniem un trausliem matiem. Rezultāts bija brīnišķīgs, mati tik maigi un vijīgi. Matiem bija tik maiga smarža. Domāju, kā iegādāties jaunu komplektu, jo kolēģe, kas izplatīja, vairs ar to nenodarbojas.

Atstāt Ziņu