Vārda dienu svin: Ilma, Skaidris

Māmiņdiena. Kā iepriecināt? Ko uzdāvināt?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Runā, ka būt mammai ir īpaša sajūta. Bet vai piekritīsi, ka tā pa īstam to sajuti tikai tad, kad pati kļuvi par māmiņu? Tu iemīlēji mazo dvēselīti tik stipri un patiesi kā nevienu citu, turklāt bez nosacījumiem, vai ne? Kā arī, iespējams, pirmo reizi dzīvē Tu tik pat pateisi spēji novērtēt mīlestību un lielo, nesavtīgo darbu, ko Tavā labā paveikusi Tava mamma. Pasaki viņai paldies!

Māmiņdiena ir piemērots brīdis, kad ar savu uzmanību palutināt arī vecmāmiņu, krustmāti un vīra māti.

 

 

Mammai nebūs vērtīgākas dāvanas par Tavu atzinību, nebūs siltāku vārdu par “paldies, mammu!”, tā pat kā neatrast patiesāku un skaistāku sajūtu par mīlestību.


Sirsnīgas un noderīgas dāvanas.

Uzvelckreklu.lv radošā komanda šajā Māmiņdienā aicina izvēlēties sirsnīgu un ikdienā lietojamu dāvanu – apsveikumu, kas uzdrukāts uz krūzītes.

Zemeņu krūze ar apdruku: Mīļākās mammas krūze

 

 Maijpuķīšu krūze ar apdruku: Burvīgākā mamma pasaulē

 

 Orhideju krūze ar apdruku: Burvīgākā mamma pasaulē

 

 Magoņu krūze ar apdruku: Burvīgākā mamma pasaulē

 

 Uzvaras krūze ar apdruku: Mamma uz pjedestāla

 

Spied ŠEIT, lai apskatītu visas idejas dāvanām MĀMIŅDIENĀ!

 

Atceries, ka jebkuru no piedāvātajām apdrukām (arī tām, kas katalogā parādītas, piemēram, uz krekliem), vari:

uzdrukāt uz jebkuras krūzītes vai cita apdrukas produkta, viss, kas tev jādara – jāspiež poga PERSONALIZĒT un jāizvēlas cits apdrukas produkts;

 jebkuram dizainam vari pievienot savus attelus vai tekstu;

vari mainīt vai papildināt uzrakstu, vēlamo norādot komentāra laukā vai zvanot mums uz veikalu – www.uzvelckreklu.lv/kontakti/;

mainīt attela vai uzraksta krāsas.

 

Izveido pati!
Lai radītu neatkārtojamu krūzīti, Tev būs nepieciešams tikai mazliet izdomas, jo ar realizāciju mēs palīdzēsim. Lūk dažas idejas oriģinālām un sirsnīgām apdrukām:

 

Atrodi senu un aizmirstu bērnības fotogrāfiju. Lai ielādētu attēlu Uzvelckreklu.lv online darbnīcā, ieskanē vai pārfotogrāfē to. Ja Tev nav šādu tehnisko iespēju, liec foto savā somā un nāc pie mums;

Tieši tā pat vari rīkoties ar bērnu zīmējumiem – saviem vai savu bērnu – uzdrukāti uz krūzītes, tie izskatīsies neatkārtojami;

Mīļa krūze sanāks ar mazbērnu vai visas ģimenes plaukstu nospiedumiem – sataisiet mākslu uz baltas papīra lapas, nofotogrāfējiet un ielādējiet darbnīcā. Bildi apstrādāsim tā, lai uz krūzītes būtu redzamas tikai plaukstiņas vajadzīgajā izkārtojumā;

Ko saki par liecību, izrakstu no dienasgrāmatas, atzinības rakstu vai gluži otrādi – smieklīgu skolas laiku piezīmi uz krūzes?

Ja esat kopā ar mammu bijuši neaizmirstamās brīvdienās, uzdrukā ceļojuma bildi ar parakstu “Lai vairāk tik spilgtu brīžu mums visiem kopā..”

Tā kā ir liela iespēja, ka Tevis dāvāta krūze kļūs par neatņemamu mammas brokastu rituāla sastāvdaļu, izmanto iespēju viņu uzmundrināt ik dienas – uzdrukā iedvesmojošu novēlējumu vai  atgādini cik ļoti mīlēta viņa ir.

Apdrukā krūzīti ar dziesmas vārdiem vai dzeju, vislabāk pašsacerētu.

Uzdāvini mammai “PALDIES” krūzi, uz kuras saraksti visu, par ko gribi viņai teikt paldies. Atceries, ka online darbnīcā vari mainīt teksta krāsu, izmēru un fontus.

Vēl viena interesanta ideja – ar krūzīti vari mammai pateikt, ka viņa būs vecmāmiņa, vecmāmiņa kvadrātā, vai vēl labāk vecmāmiņa kubā 🙂 Ja Tev būs iespēja uzrakstam pievienot arī sonogrāfijas bildīti, krūze iegūs neatkārtojamu un vēsturisku nozīmi.

 

Izvēlēties no gatavām dāvanu idejām ŠEIT

Izveidot dāvanu pašai ŠEIT!

 

Sirsnīgu Māmiņdienu!

 

Uzvelckreklu.lv
info@uzvelckreklu.lv

Skype: Uzvelc.Kreklu
t. 67 887 570, mob. 20 042 038

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu