Vārda dienu svin: Laura, Jadviga

Make-up kursi – zināšanas visai dzīvei

Pinterest LinkedIn Tumblr +

atrai no mums ir svarīgi labi izskatīties, un skaists, pareizs make-up ir nozīmīgs solis ceļā uz to.  Protams, mūsdienās ir iespējams iemācīties „krāsoties” pašmācības ceļā, taču labākam rezultātam vajadzētu tomēr griezties pie profesionāļiem, apmeklējot make-up kursus.

Starptautiskā grima mākslas skola „Make-up” ir akreditēta skola un jau 14-to gadu darbojas Latvijas tirgū, tāpēc droši sevi var saukt par profesionāļiem šajā jomā. Skola piedāvā gan 1 dienas apmācības kursus, gan plašākus 1, 3 un 8 mēnešu kursus.

1 mēneša kursi ir vairāk priekš sevis. Šajā programmā iemācās pašus make-up pamatus, gan dienas, gan vakara grimu, lai sievietes izskatītos labi gan ikdienā, gan svētkos.

3 mēnešu kursus jau var izmantot ne tikai savā labā, bet arī profesionālā jomā strādājot par vizāžistu.

8 mēnešu kursi ir profesionāla programma, kurā ietilpst ne tikai klasiskais make-up, bet arī padziļināts foto make-up, body-art (ķermeņa apgleznošana), grima un stila vēsture (dažādi make-up veidi), teatrālie specefekti (zilumi, rētas, pielīmējamie deguni, mati u.c), nedaudz ir arī no kosmetoloģijas pamatiem, nedaudz no matu veidošanas mākslas – uzkasīšanas frizūras, dažādi loku veidošanas paņēmieni, ondulācijas. Šo programmu beidzot tiek izsniegts valstī un starptautiski atzīts diploms par profesionālo izglītību – grimētājs.

Skolu ir absolvējuši ne tikai Latvijas iedzīvotāji, bet arī sievietes no Anglijas, Baltkrievijas, Francijas un pat Indijas, kas tikai apliecina skolas profesionalitāti. Tas arī norāda uz pasniedzēju augsto kompetenci, spēju vadīt kvalitatīvas nodarbības ne tikai latviešu valodā, bet arī angļu un krievu valodā. Kā arī jāatzīmē fakts, ka skolas absolventes strādā ne tikai Latvijā, bet arī citās Eiropas Savienības valstīs, Krievijā, Baltkrievijā un pat ASV – Holivudā. Strādā gan salonos, gan žurnālos, TV,  piedalās modes skatēs, filmu veidošānā u.c.

Kā zināms, ir patīkami atrasties telpās, kas raisa radošumu. Starptautiskajā grima mākslas skolā ir ļoti mājīgas un gaumīgas telpas, kas atrodas pašā Rīgas centrā – Barona 44.

Patlaban ir sākusies ziemas uzņemšana. Kursi sāksies 5. februārī, notiks vakaros 18:00-21:00, otrdienās, ceturtdienās, kursu maksa 75 LVL/mēnesī. Uzņemšana notiek gan 1, gan 3, gan 8 mēnešu programmai.

Skaists make-up ne tikai palīdz justies un izskatīties labi, bet arī ceļ pašvērtējumu un uzlabo garastāvokli. Un kāpēc gan neapgūt grima mākslu, skolā ar lielu pieredzi un zinošiem, atsaucīgiem pasniedzējiem. Šīs zināšanas nav vienai dienai, tās ir visai dzīvei, un katrai sievietei šāda veida zināšanas noteikti noderēs. Ir liela atšķirība vienkārši uzkrāsoties, kā pašas mākam, vai uzkrāsoties pareizi. Un Starptautiskajā grima mākslas skolā Jums iemācīs visus sievišķīgos knifiņus kvalitatīva make-up pamatam.

Vairāk informācijas – www.make-up.lv

Dalīties.

Atstāt Ziņu