Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Maigas ādas noslēpums bērniem un lielajiem – SebaMed krēmi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

atiesībā ik diena mūsu ādai ir īsts pārbaudījums. Par svarīgu uzdevumu kļūst centieni saglabāt veselas ādas dabisko pH līmeni – 5.5. Ja pašiem tas dabiski neizdodas, tad skaistuma un medicīnas industrija ir radījusi produktus, kuru sastāvs atbilst šim dabiskajam ādas pH. Tādējādi tiek ne tikai vairots ķermeņa skaistums, bet arī spēcinātas un uzlabotas ādas aizsargfunkcijas. 

Šādus ķermeņa kopšanas līdzekļus rada pasaulē zināmais vācu zīmols SebaMed. Vairākām SievietesPasaules lasītājām bija tā iespēja izmēģināt šī zīmola produkciju pieaugušajiem un bērniem.

 SEBAMED PRETSTRIJU KRĒMS

Vērtē VIDAGA
Lai gan joprojām turpinu lietot šo kremu, noteikti varu ieteikt citām topošajām māmiņām, jo:
1) krēms ātri iesūcas ādā un nav taukains, kas ir ļoti labi;
2) āda (īpaši pie dibena) palikusi gludāka un maigāka;
3) krēmam ir maiga smarža, kas nav ne uzmācīga un man rada iespaidu, ka ir dabiskāka, bez sintētiskām piedevām;
4) krēmu varu lietot arī pēc dzemdībām, turklāt arī uz krūtīm un bērnam tas netraucē, proti, tas ir drošs barošanai, kas man ir svarīgi, jo, visticamāk, krēmu nepabeigšu izlietot līdz dzemdībām.
Vienīgais mīnusiņš ir tas, ka vāciņš ir grūti atverams, jāatver ar spēku.

SEVIŠĶI MAIGAIS KRĒMS BĒRNIEM

Vērtē JŪLIJA
Ļoti priecājos par iespēju testēt krēmu, jo manai mazajai meitiņai (1,8 gadi) uz ādas bija parādījušies sausi pleķi, tādēļ izmēģinām dažādus līdzekļus, lai skatītos, kas palīdz vislabāk. Sākšu ar to, ka man ļoti patīk krēma iepakojums un tilpums (200 ml). Patīk krēma konsistence – tas ir diezgan biezs, taču ļoti viegli klājas uz ādas, arī aromāts ir maigs, neuzbāzīgs, bez izteiktas smaržas.
Krēmiņu lietojām pēc vakara mazgāšanās un meitiņa pati labprāt piedalījās tā smērēšanā, iemasējot puncīti, kājiņas utt. Sausie pleķīši mazinājās jau pēc pāris vakariem, taču jāsaka ,ka pavisam nepazuda. Taču esam jau arī atklājuši to rašanās iemeslu. Pa svētkiem vairāk kā nedēļu dzīvojot pie vecmāmiņas laukos un mazgājoties tur, meitai pleķīši pazuda, tātad – Rīgas pilsētas ūdens vaina…
Jāatzīstas, ka meitas krēmu čiepju arī es – man ļoti patīk to tagad pirms iziešanas laukā salā uzsmērēt uz sejas. Tāpat lietoju to uz savām rokām, elkoņiem un ceļgaliem, kas ir visai sausi, un, tiešām, ļoti labi palīdz – āda kļūst maiga un mīksta gluži kā bērna rociņa.

Vērtē NATĀLIJA
Pieteicos šī krēma testam, jo meitiņai dažkārt uz rociņu augšdelmiem un augšstilbiem bija novērojami sausi pleķīši. Lietojot šo krēmu, sausie laukumi drīz vien kļuva maigi un raupjais sausums pazuda. Krēms, lai arī sākumā šķita visai smags (taukains un biezuma ziņā diezgan ciets), nonākot uz ādas darīja brīnumus – kļuva maigs, mīksts un ļoti viegli iemasējās ādiņā. Patīkami, ka krēms labi iesūcās, neatstājot taukainuma sajūtu. Tieši šīs īpašības dēļ, sāku arī pati izmantot šo krēmu uz sausākajām ķermeņa vietām – elkoņiem, ceļgaliem, papēžiem, dažkārt pat atļāvos izmantot roku krēma vieta.
Līdz ar to jāsaka, ka ar krēmu esam ļoti apmierinātas. Pluss arī tas, ka krēma iepakojums ir neparasti liels – kā mammai vismaz nav jāšausta sevi pašpārmetumos, ka pāris reizēs, izmantojot to sev, esmu iztērējusi visu bērna krēmu!” 

ĪPAŠI SAUDZĪGS MAZGĀŠANĀS LĪDZEKLIS ZĪDAIŅIEM

Vērtē LIENE
Mazgāšanas želeju izmēģināja abas manas meitas – gan dažus mēnešus vecā mazulīte, gan trīsgadniece. Līdzīgu mazgāšanās līdzekli jau bijām izmantojušas, Sebamed ir pieskaitāms pie klasiskiem, labiem mazo bērnu mazgāšanas produktiem, kurus es saviem bērniem izmantotu atkal. Bērna ādai draudzīgs sastāvs, kas ir galvenais, maiga, bieza konsistence, kas pārāk neputo un viegli noskalojas. Jauka smarža, kas man patika, ka nav arī pārāk spēcīga. Starp citu, mazgāju ar šo meitām arī matus – gan mazulītei, gan lielajai, kurai ir diezgan gari mati, un izmazgāja ļoti labi!

 AIZSARGĀJOŠS SEJAS KRĒMS BĒRNIEM

Vērtē ANDA
Tikko kā saņēmu, nenocietos, un, jau braucot mājup, attaisīju kastīti un ķēros pie krēma ostīšanas… Kaut kur man atmiņā bija aizķērusies tāda patīkama bēbīšu krēmu smarža, bet vīlos – šis krēms tā nesmaržo, varētu teikt, ka vispār nesmaržo. Tad nu nākamais tests – izspiedu uz rokas ar domu: kas der sejai, gan jau der rokām, bet nē – sapratu, ka tas nav roku krēms bet krēms bērna sejiņai. Un vispār ar sevi sarāju, ka tas nav piemērots man, bet manam divgadīgajam dēlam. Tad nu katru dienu pirms iešanas ārā mēs sasmērējam vaidziņus, un krēms savas funkcijas veic lieliski, nav pārāk taukains vaidziņiem, nav izteikta smarža kura varētu nobiedēt mazuli, un uzsūcas arī ātri. Tagad mans dēls vienmēr atgādina, ka jāsasmērē vaidziņi, neatkarīgi vai jāiet ārā vai nē. Īsta modes dāma 🙂 Un vēl ļoti patīk krēma dozēšana – tā ir ērta. Paldies, saku es un mans dēls, jo vairāk ome mums neatgādina, ka vaidziņi ir apsaldēti un sausi. Paldies!

Vērtē LĪGA
Beidzot sagaidītā ziema ļauj pilnībā izbaudīt visu to labo, ko manas meitiņas sejas ādai dara SebaMed sejas krēms. Nu mēs nevaram iedomāties ne dienu, ne reizi, kad grasāmies doties ārā un neesam uzklājušas uz sejiņas šo krēmu. Tas ir maigs, sākumā šķiet diezgan pabiezs, tomēr klājas labi un iesūcas ādā ļoti labi. Āda paliek maiga. Un līdz šim ne reizi nav bijusi sajūta, ka sejas āda ir vēja aprauta un raupja. Domāju, ka ar šo iepakojumu mums pietiks vēl ilgam laikam, jo krēmu patiešām nevajag daudz. Tam turklāt ir ļoti labs dozators. Vasarā noteikti izmantosim, lai mitrinātu un barotu ādiņu pēc saules peldēm. Paldies!

ROKU UN NAGU BALZAMS

Vērtē LUĪZE
Krēma smarža ir neitrāla, neuzmācīga, tekstūra maiga un viegli iesūcas ādā. Rokas nepaliek lipīgas, krēms  nav trekns, tikai man patīk to likt lielos daudzumos, tad to ilgāk var just uz rokām. Āda paliek maiga uz lietošanas brīdi, līdz mirklim, kad atkal mazgāju rokas, kaut visu dienu. Ziemā vairāk āda pakļauta aukstumam un sausumam, domāju, ka krēms labi pilda savas funkcijas. Runājot par nagiem, tie ir labā stāvoklī un nagu šķelšanās ir nedaudz mazinājusies.

Vērtē ZANE
Man bija tas prieks testēt Seba Med roku un nagu balzamu. Tas ir paredzēts roku ādas kopšanai, mitrināšanai un aizsargāšanai no nelabvēlīgās vides ietekmes, kā arī nagu stiprināšanai. Tas satur ļoti daudz vērtīgu sastāvdaļu, kā piemēram, keratīnu, pantenolu, bisabololu, alantoīnu un citus. Tā pH atbilst normālas, veselas ādas dabiskajam pH 5.5. Otrkārt, jāuzteic ļoti ērtais iepakojums – tas ir tūbiņā ar ļoti viegli atveramu korķīti, kam ir iestrādāts ļoti smalks dozators, līdz ar to var paņemt pašu nepieciešamāko balzama daudzumu. Par balzamu varu teikt tikai to labāko:
1) klājas ļoti viegli, un ir nepieciešams neliels daudzums, lai rokas jau justos komfortabli šajā apkures sezonā;
2) iesūcas zibenīgi un jau pēc uzklāšanas un pāris roku saberzēšanas reizēm var ķerties pie ikdienas lietām, nebaidoties kaut ko nosmērēt vai sataukot;
3) tas neatstāj taukainu sajūtu, toties ļoti labi mitrina un pat pēc roku noskalošanas zem tekoša ūdens paliek mitrinošā sajūta;
4) tam ir ļoti, ļoti viegla tekstūra – es pat teiktu vairāk gēlveidīga;
5) tam ir arī ļoti viegla, tikko pamanāma un ļoti patīkama smarža;
6) galu galā rokas jūtas ļoti labi.
Esmu novērojusi, ka roku āda vairs nav tik sausa un nesprēgā. Āda ir gluda, mīksta un maiga.
Nevarēšu pateikt vai balzams tiešām stiprina nagus, jo, kā tas ir labi zināms, nagi ataug 4-6 mēnešu laikā. Līdz ar to nagu stiprības izmaiņas varēs pamanīt tikai pavasara pusē.
Roku un nagu balzamu es ieteiktu lietot ikvienam (mazam un lielam), jo savus pienākumus tas veic fantastiski, krēms patērējas ļoti maz – līdz ar to tas kalpos krietnam laiciņam. Domāju, ka pēc šīs tūbiņas izlietošanas – noteikti iegādāšos jaunu, jo arī tā cena ir gana adekvāta produkta kvalitātei.

 

Par SebaMed:
Sebamed ādas kopšanas līdzekļu pH atbilst veselas ādas dabiskajam pH 5.5. Tas ne tikai palīdz saglabāt vai vairot ķermeņa skaistumu, bet arī spēcina un uzlabo ādas aizsargfunkcijas. Sebamed zīmola attīstībā ir ieguldīts daudzu gadu pētniecības darbs, lai radītu inovatīvus ādas kopšanas līdzekļus. To sastāvs atspoguļo kvalitāti un garantē visaugstāko saderību ar ādu un panesamību. Sebamed ir iecienīti mazgāšanās un ķermeņa kopšanas līdzekļi visai ģimenei. Tie ne vien attīra, bet arī aizsargā un kopj ādu. Ražots Vācijā. www.sebamed.com

Dalīties.

1 komentārs

  1. Beidzās laimētais krēmiņš. Patika dikti – gan man, gan meitai. Gribēju uzzināt, kur šos krēmiņus var iegādāties?

Atstāt Ziņu