Vārda dienu svin: Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Mācies būvēt attiecību tiltus ar vīriešiem!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mums var patikt vai nepatikt savs augums, humora izjūta vai intelekta spējas. Apkārtējie mums var teikt, ka mēs esam skaistas un pievilcīgas, ka „mums viss vēl priekšā” vai, otrādi, ka mēs esam pārāk aizkavējušās vecāku ligzdā. Mēs varam iet uz daudz un dažādiem kursiem, ezotēriskas nodarbībām, psiholoģiskiem semināriem, sporta klubiem, deju nodarbēm un kulinārijas kursiem vai tieši otrādāk neiet nekur un laiski pavadīt laiku mājās. Taču tas viss var nemainīt būtību – mēs esam ilgāku laiku vienas un atkal vienas, pavisam vienas un drusciņ vienas – mums nesanāk sastapt vīrieti, mums nav randiņu vai arī tie ir stīvi un tālāk par pirmo netiekam. Mums pat var rasties sajūta, ka ļaunā karma vai neizprotamais vakuums ir aizdzinis prom visus vīriešus no mūsu dzīves ceļa.

Taču visbiežāk tas, kas mūs tur vienatnē, jau nav ārējie apstākļi un nolādētas neveiksmes, tās parasti esam mēs pašas, kas sevi iemūrē būrītī un nelaiž ārā, neļaujot justies laimīgām jau šodien, rīt vai Jāņu tusiņā. Te tikai dažās domas, kas pārvēršas par spēcīgām un kaitīgām pārliecībām:
* „iepazīties ar vīrieti ir sarežģīti”
* „es neinteresēju vīriešiem”
* „iepazīstoties ar vīrieti, man jārunā interesantas lietas. man jābūt labam sarunu biedram”
*„vīrietim ir jāuzmin, ka viņš man patīk. Es to slēpšu un nerādīšu”
* „es esmu kautrīga. Es nevaru tā vienkārši smaidīt”
* „man nav draudzeņu, lai es varētu „iziet tautās””

 

Lai iepazītos ar vīrieti, lai dotos uz pirmo randiņu un justos ērti, ir nepieciešamas dažas svarīgas prasmes, ko var uztrenēt, un to var jebkura sieviete. Tas nav nekas pārdabisks vai pretrunā ar sievietes dabu. Turklāt mums nav jālauž sava personība. Mums vienkārši ir jāapgūst labas iepazīšanās prasmes.

Piedāvājam to darīt kopā – praktiskajā nodarbībā divās daļās 13. un 20.jūnijā.

Ja Tu vēlies kļūt veiksmīga personiskajā saskarsmē un gribi realizēt savas vēlmes, piesakies!

Nodarbības laikā nerakāsimies bērnībā vai pirms dzimšanas periodā, mēs vienkārši apgūsim instrumentus, ar kura palīdzību ir iespējams būvēt attiecību tiltus ar vīriešiem.

 

Nodarbības tēmas:
– kur un kad iesākas iepazīšanās? Kā nepalaist garām simpātijas signālus?
– ko darīt, ja apkārt nav vīriešu? Ko darīt ja apkārt nav īsto vīriešu?
– ko darīt, ja simpātisks vīrietis pievērš man uzmanību? Ko darīt, ja viņš nepievērš uzmanību?
– saskatīšanās noslēpumi
– ko runā savā starpā nepazīstami cilvēki? Kā neiespringt un viegli vadīt sarunu?
– ko labāk nedarīt nekad, mēģinot iepazīties?
– kā ātri un efektīvi samazināt savu satraukumu?
– kā lasīt neverbālos signālus un precīzi raidīt informāciju?

 

Nodarbības  laikā būs iespēja brīvi diskutēt un izteikt savu viedokli, kā arī tiks izmēģināti praktiski vingrinājumi un relaksācijas metodes. Labāku rezultātu sasniegšanai dalībniecēm būs jāizpilda vienkāršs, bet praktiskais mājasdarbs.

Tātad, ja Tu vēlies kļūt drosmīgāka, atvērtāka, komunikablāka, vēlies satikt Viņu un izveidot tuvas attiecības, pieraksties uz nodarbību „Mācies būvēt attiecību tiltus ar vīriešiem!”

– Nodarbība notiek divās daļās (katra 3 stundas) – 13. un 20.jūnijā plkst. 18.00

– Norises vieta – Brīvības ielā 99-4

– Cena vienai personai par abām nodarbībām – Ls 30, nākot kopā ar draudzeni, katra maksāsiet par nodarbību tikai Ls 20!

 

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos šajā nodarbībā, Tev līdz 8.jūnijam jāpiesakās rakstot uz e-pastu seminari@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru, kā arī jāveic priekšapmaksa.
Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel.26369141

Dalīties.

6 komentāru

 1. Ziniet, mani visvairāk kaitina, ka "dzīves gudrie" sievietēm māca, kā jāiepazīstās ar vīriešiem, kā būt interesantām, atraktīvām un seksīgām koķetēm utt. Kultivē domu, ka Tev vienmēr jābūt labā garastāvoklī, tas ir jābūt "pašai sev", jābūt "dabīgai" utt. Bet, ko darīt, ja es neesmu vienmēr labā garstāvoklī un pat, ja uz doto brīdi esmu (jo esmu randiņā ar foršu vīrieti), tad, piemēram, pēc gada "randiņošanas", mēs s'akam dzīvot kopā un ko viņš redz- sievieti, kas mēdz dusmoties, kas mēdz izskatīties nekopta, kas neguļ un nemostās meikapā utt.. Kāpēc mums modificēties par kaut kādu mākslīgi laimīgo un pārpriecīgo, kāpēc beidzot vīrieši nevar būt tie, kas pieņem realitāti – sievietes arī ir cilvēki, kurām var būt slikta darba diena, piedeguši kartupeļi un nodrupusi skropstu tuša! Īpaši interesanti man šķiet žurnāli, kurā piemēram, vienā lapas pusē ir raksts – Tev nav jābūt slaidai, lai justos labi un tajā pašā laikā otrā lappusē ir raksts "Slaida un laimīga!" Kas sūta ziņojumu – Tu būsi laimīga, kad būsi slaida utt… <br>Mans komentārs nav domāts dusmīgs, varbūt tāds tas izklausās. Vienkārši, manuprāt, tas ir ļoti divkosīgi mācīt sievietēm būt laimīgām, lai patiktu vīrietim. Pirmām kārtām, sievietei jāpatīk sev un jāsakārto SAVA pasaule. Un, kad tas ir izdarīts, īstais vīrietis pats atnāk.

 2. Līga Ozoliņa on

  Laura, tavām domām piekrītu. Tikai piebildīšu, ka šis seminārs nav veidots ar mērķi pateikt, ka tev truli jāsmaida, jāpiemiedz labā acs, reizi nedēļā jāapmeklē manikīrs un tad tikai visi vīrieši kritīs pie tavām kājām. Nodarbības patiesībā ir mērķēts uz sevis labāku izprašanu, sakārtošanu un līdzšinējo "grābekļu", ja tā var teikt apzināšanos. Tāpat nodarbības mācīs dažādas vienkāršas tehnikas, kas, nebaidīšos teikt, palīdzēs turpmāk arī citās dzīves situācijās, ne tikai cenšoties veidot partnerattiecības.

 3. Jā, es negribēju "uzbrukt" tieši šim semināram, vienkārši,lasot ievada tekstu, sāka raisīties zemāk aprakstītās pārdomas :)<br>Es tomēr ceru, ka (ar vai bez palīdzības) katra sieviete – kautrīga, lecīga, vīrišķīga, sievišķīga, atradīs savu otru cilvēku, kurš viņu iemīlēs un sapratīs tieši tādu – skaistu savā pilnībā/nepilnībā, kāda mēs katra esam , ar visiem saviem mazītiņajiem mīnusiņiem :)<br>Veiksmi jums, mīļās meitenes!

 4. Kristīne on

  Man šķiet vienmēr ir labi atgādināt sev pāris lietas, kā uzlabot savu komunikāciju, tādā veidā justies un izskatīties pārliecināti un mirdzoši.

 5. Marija Ābeltiņa on

  Paldies, Laura, par dziļo un vērtīgo komentāru. Esmu priecīga, ka ievads radīja pārdomas. No sevis varu piebilst, ka nodarbībās iecerēts saprast un pamēģināt drošos apstākļos pārvarēt savas personīgās bailes no iepazīšanās, no sociālām situācijām kā tādām, kā arī izprast kādēļ tieši man neizdodas iepazīties, pat, ja ļoti gribās. Mēs noteikti izvairīsimies no mākslīgā perfekcionisma slazdiem. Un 100% piekrītu, ka sievietei nav jābūt tievai, mūžīgi uzkrāsotai un pārdabiski laimīgai, lai iepazītos.

Atstāt Ziņu