Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Lieliski atvēsina un atbrīvo no sāpēm. Atsauksmes par ICE POWER

Pinterest LinkedIn Tumblr +

roniskas locītavu vai muguras un sprandas sāpes, intensīvā slodzē samocīti muskuļi, stīvums pēc sporta nodarbībām, sasitumi, nobrāzumi un pat nopietnas brūces, – situācijas, kurās mūsu lasītājas pārbaudīja ICE POWER aukstuma līdzekļus, bija visdažādākās. Cik efektīvi katrā no tām izrādījās šie sāpju remdētāji, lasi testa dalībnieču atsauksmēs!

Atsauksmes par ICE POWER gēliem

ICE POWER gēlu vērtē GUNTRA LĀCE:
Ņemot vērā, ka man ir locītavu sāpes (artrīts), un pāc  ilgstoša sēdoša darba vai fiziskām aktivitātēm jūtu muguras sāpes, gēls palīdzēja atbrīvoties no muskuļu sasprindzinājuma un mazliet mazināja sāpes. Lietoju gēlu vakaros pēc dušas vai vannas. Pozitīvais – tas nav alerģisks. Aromāts varēja būt mazāk izteikts, bet mājas apstākļos tas netraucēja. Pēc gēla uzklāšanas bija durstošu adatiņu sajūta un patīkama vēsuma sajūta. Kopumā produkts ir labs, ērti lietojams, to var ņemt līdzi ceļojumos.

 

ICE POWER PLUS gēlu vērtē ANETE ŠANTARE:
Man ļoti patika šis produkts, kas īpaši sevi pierādīja akūtos gadījumos. Pirmie iespaidi, uzsmērējot šo iezilgani caurspīdīgo smēri – tā viegli uzsūcas, atvēsina un nomierina. Pirmajā mirklī ir izteikti jūtama  atspirdzinoša mentola smaržu. Kad pēc ilgstošas fiziskas piepūles uzziedu šo smēri, novēroju muskuļu sāpju mazināšanos un jutu straujāku to funkcionalitātes atjaunošanos. Tāpēc varu teikt, ka šis gēls varētu labi noderēt ilgstošu vai pastiprinātu fizisku piepūļu gadījumos, kas summējas manāmās muskuļu sāpēs, kā arī sastiepumu gadījumos. Pārbaudīju gēlu arī locītavu sāpju mazināšanai: piemēram, pirms un pēc skriešanas šī smēre būtiski uzlabo ceļgala locītavu pašsajūtu, kas atvieglo nodarbošanos ar sportu – skriešanu, arī braukšanu ar velosipēdu.

ICE POWER rullīti vērtē ZANE AUNIŅA:
Piesakoties testam noteikti izdarīju pareizo lēmumu, izvēloties tieši tūbiņu ar rullīti. Iepakojums ir super ērts, uzklāšana ir viegla, vienmērīga un tieši tik, cik ir nepieciešams. Ar šāda iepakojuma palīdzību man nebija pat lielas problēmas uzsmērēt produktu uz savilktajiem muguras muskuļiem – pašas spēkiem.
Produkts tika lietots lielākoties hroniska muguras/kakla daļas savilkuma mazināšanai, kā arī pārmērīgas sportošanas dēļ radušos kājas muskuļu atslābināšanai. Kā jau minēju – produkts (šajā iepakojumā) klājas ļoti ērti, viegli un vienmērīgi. Tam ir patīkama šķidra gēlveida struktūra, tas uzsūcas ļoti ātri, neatstājot lipīgu sajūtu. Tam piemīt patīkama atsvaidzinoša smarža. Jau pēc dažām sekundēm tas rada ļoti spēcīgi atvēsinošu efektu, taču vēl pēc minūtes atvēsinošo sajūtu nomaina viegli karsējoša. Sajūtas ir ļoti patīkamas un ilgst ~ 30 minūtes. Tas ir pietiekami, lai virsējie muskuļi atslābinātos pēc pārlieku lielas slodzes. Ar produktu ir jābūt ļoti uzmanīgam, lai to neiesmērētu acīs vai gļotādā.
Atklāju tam vēl vienu lielisku pielietojumu – tas mazina niezi un diskomfortu, kas radies insektu kodumu rezultātā. Tas lieliski mazina kairinājumu.

ICE POWER Hot sildošo gēlu vērtē ELĪNA KRASTIŅA:
Mans ikdienas darbs ir saistīts ar darbu pie datora, rezultātā bieži ir savilkta un sāpoša sajūta plecu, sprandas un arī muguras lejasdaļas rajonā. Īpaši nepanesamos gadījumos biju lietojusi tautā par zirgu smēri saukto ziedi, kas ir ļoti karsējošs un rada durstošu sajūtu, kas man personīgi šķiet pārāk intensīva. Tāpēc šis sildošais gēls man bija patīkams atklājums, jo sildošā sajūta bija mazāk izteikta un arī durstošā sajūta bija ļoti minimāla. Gēla iedarbību sāk just kādas 3-5 minūtes pēc ieziešanas ādā un tā ilgst kādas 15 minūtes (iespējams ilgāk, varbūt vienkārši iemiegu, jo smērēju muguru pirms gulētiešanas). 

 

Atsauksmes par ICE POWER aerosoliem un kompresēm

ICE POWER auksto aerosolu vērtē AIJA ŠULTE:
Tā nu man sanāca, ka neveiksmīgi nokritu no riteņa un tā riktīgi sasitu kāju: milzīgs sasitums un asiņaini nobrāzumi. Nolēmu izmēģināt jauno līdzekli. Vadoties no instrukcijas uz aerosola, uzpūtu to vairākas reizes uz sāpīgās vietas apmēram no 15 cm attāluma. Aukstumu sajutu minimāli, toties sajutu ka šis līdzeklis rada sūrstēšanu un košanu. Ceru, ka tas iedarbojās līdzīgi kā 3% ūdeņraža peroksīds… Tā kā sāpes nepārgāja, mēģināju līdzekli vēl pēc kāda laika vairākas reizes, bet rezultāts bija tāds pats. Nācās meklēt citas sāpes remdējošas metodes.
Aerosolam ir neliela mentola smarža, kas nelikās traucējoša, turklāt tā ātri izgaisa. Kad pamēģināju līdzekli uz netraumētas kājas, tad jutu atvēsinošu un patīkamu efektu.
Secinājums: vēl neesmu atradusi pareizo pielietojumu šim līdzeklim, bet pie lielākām un asiņainām traumām laikam nebūs sevišķi noderīgs.

ICE POWER SPORTA aerosolu vērtē INESE KUŠĶE:
Pirmkārt, aerosola iepakojums ir ļoti ērts – neliela pudelīte, kuru sportiste var iemest pat rokassomiņā, lai nodrošinātos traumas gadījumā. Paldies Dievam, man traumu nebija, tāpēc lietoju aerosolu tikai muskuļu atsāpināšanai pēc tenisa treniņa. Otrkārt, aukstuma efekts ir visnotaļ iespaidīgs! Uzsmidzinot nelielu daudzumu aerosola, izjutu vēsumu apmēram 45 minūtes. Aerosols iesūcas ātri, tas ir caurspīdīgs šķīdums ar nedaudz specifisku smaržu, kas nav uzbāzīga un ātri pagaist.
Parasti pēc treniņa man kāju muskuļi nedaudz sāp un ir smaguma izjūta. Aerosola iedarbības rezultātā gan sāpju, gan smaguma izjūtas tika remdētas. Domāju, ka arī traumas gadījumā aerosols noteikti palīdzētu.

ICE POWER ātras iedarbības auksto paku vērtē DAIGA BĒRZIŅA:
Es izmēģināšanai saņēmu vairākkārt lietojamo aukstuma/siltuma kompresi. Pa šo laiku tā pāris reizes noderēja artrīta radīto ceļgala sāpju mazināšanai. Lietošana ir vienkārša: atliek vien uz kādu laiku paku, kas pildīta ar zilas krāsas želeju, ievietot ledusskapī vai saldētavā un var lietot! Izņemot no saldētavas, tā ir ļoti, ļoti auksta, tāpēc uz sāpīgās vietas komprese jāliek ietīta dvielītī, lai neapsaldētu ādu. Bet efekts ir fantastisks- kad uz sāpošās vietas uzliek aukstuma kompresi, gribas vien nodvesties- ahh, cik patīkami…
Liels pluss šim produktam ir tas, ka to var lietot gan kā auksto, gan kā karsto kompresi. Vēl nesanāca izmēģināt karsto versiju, bet lietošana šādā veidā arī izklausās vienkārša – to var uzsildīt karstā ūdenī vai mikroviļņu krāsnī, pārklātu ar ūdeni. Karstu esot labi izmantot, piemēram, vēdersāpju gadījumā. Mans secinājums: šādai universāli lietojamai pakai obligāti jābūt mājas aptieciņā, un kad nepieciešams var leitot kā auksto vai karsto kompresi un atvieglot vai nu vēdersāpes vai locītavu sāpes vai sasitumus u.c.

ICE POWER aukstuma produkti ir nopērkami labākajās Latvijas aptiekās, 
kā arī internetaptieka.lv!Vairāk par ICE POWER:
Šo Somijā ražoto līdzekļu pamatā ir ideja par sāpju remdēšanu ar aukstumu. Klīniskie pētījumi pierāda, ka ICE POWER ievērojami samazina sāpju sajūtu, veiksmīgi ierobežo iekaisuma izplatīšanos, samazina asiņošanas intensitāti un veicina atveseļošanos. Šis viens produkts var palīdzēt pie dažādām sūdzībām:

• pie sastiepumiem, sasitumiem un muskuļu sasprindzinājuma
• pie atkārtotām pārmērīgas slodzes traumām
• pie kakla, plecu un muguras sāpēm
• pie locītavu un reimatisma sāpēm
• pie locekļu augšanas sāpēm
• pietūkuma mazināšanai

ICE POWER līdzekļi ir radīti no dabiskām sastāvdaļām un tiem ir zems alerģiju risks. Tie ir piemēroti visiem, neatkarīgi no vecuma, tos drīkst lietot arī bērni un sievietes grūtniecības un zīdīšanas periodā. Līdzekļus var lieto vienlaicīgi ar citiem pretsāpju medikamentiem. 

Dalīties.

Atstāt Ziņu