Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Līdz pludmales sezonai vien 3 mēneši. Ieplāno lāzerepilāciju!

Pinterest LinkedIn Tumblr +


Laicīgi uzsāc lāzerepilācijas kursu – „Lāzermedicīnas Klīnikā”! 
Tagad, ar Privelēģiju Kartes cenu uz visiem laikiem nost ar lieko apmatojumu!

o gan visu cilvēks nav gatavs darīt, lai atbrīvotos no traucējoša apmatojuma! Mūsdienās reti kuram vairs jāskaidro, kāpēc tas vajadzīgs. Senāk no šāda soļa varēja atturēt tas, ka procedūras bija sāpīgas, bet tagad iespējams epilāciju veikt efektīvi un nesāpīgi. Lāzermedicīnas klīnikā epilācija tiek veikta ar Alma Lasers lāzeriekārtu SopranoXLi. „Trīs gadu laikā esam uzkrājuši lielu pieredzi ar šo tehnoloģiju, kas ļauj spriest par rezultātiem un tie patiešām ir ļoti labi. Klienti, kuriem savulaik veikta fotoepilācija, IPL epilācija vai lāzerepilācija ar vecākas paaudzes lāzeriekārtām, atzīst, ka mūsu procedūra ir praktiski nesāpīga un ļoti efektīva, stāsta estētikas speciāliste Baiba Neja. 

– Valda uzskats, ka tieši ziemas un pavasara mēneši ir piemērotākais laiks, lai uzsāktu lāzerepilāciju – vai tā ir?
Varētu teikt – gan jā, gan nē. Ar šo lāzeru mēs ļoti aktīvi strādājām arī vasaras periodā, jo ierobežojums attiecībā uz uzturēšanos saulē ir tikai četras dienas pirms un četras dienas pēc procedūras. Tādā arī vasarā nav nekādu problēmu to ievērot. Bet, ja mēs domājam jau par nākamo vasaru un gribam netraucēti izbaudīt katru saulaino dienu, tad, protams, var sākt šīs procedūras laikus.

– Cik procedūru nepieciešams?
Jāsaprot, ka vienā reizē mēs varam iznīcināt tikai tos matiņus, kas atrodas aktīvā augšanas fāzē un tādu ir apmēram 25%. Tādēļ procedūras ir jāatkārto pēc 6 nedēļām. Procedūru skaits atkarīgs no cilvēka individuālajām īpatnībām, bet vidēji nepieciešamas 5-6 procedūras, lai atbrīvotos no nevēlamā apmatojuma. Tumšiem matiem, kā zināms, parasti vajag mazāk lāzerepilācijas procedūru. Jo matiņi ir plānāki un gaišāki, jo procedūru skaits lielāks.

Pasūti jau šodien Lazermedicīnas klīnikas Privilēģiju Karti bezmaksas un ar piegādi uz mājām!
www.lazermedicinasklinika.lv
Un saņem patstāvīgu atlaidi lāzerepilācijai. 
Ieskaties kāda būs Tava procedūras cena šeit >>!

– Vai šī metode der arī gaišu matu īpašniekiem, kuriem fotoepilāciju parasti nevar lietot?
Alma Lasers lāzeriekārtai SopranoXLi, kuru izmanto klīnikās Eiropā un citur pasaulē, ir pierādīta efektivitāte arī gaišu matu epilācijā. Protams, jārēķinās ar to, ka vajadzēs vairāk procedūru – klīnikās gūtā pieredze liecina, ka nepieciešamas 6 – 7 procedūras, lai gaišo matu īpašnieki varētu atbrīvoties no liekā apmatojuma. Vienīgi sirmus matus ar šo metodi nav iespējams likvidēt.

– Cik droša ir šī metode?
Metode ir ļoti droša, nepastāv apdegumu risks un nav nepieciešama anestēzija. Par to liecina kaut vai tas, ka šī tehnoloģija ir sertificēta ASV un ir saņēmusi FDA Medical iekārts reģistrāciju, kas nozīmē, ka tā ir droša, tā nenodara cilvēka ķermenim kādu ļaunumu un iekārtas efektivitāte ir pierādīta medicīniskos pētījumos!
Līdz šim neviens no mūsu klientiem nav norādījis, ka būtu bijuši apdegumi vai blakusparādības, arī publikācijas profesionālos izdevumos pasaulē liecina, ka šāds risks nepastāv.

– Daļa cilvēku tomēr ir ar mieru izvēlēties stipri sāpīgākas, toties lētākas epilācijas metodes, piemēram, vaksāciju…
Viena atsevišķa procedūra gan maksā dārgāk, bet ilgtermiņā dārgāka iznāk tieši vaksācija, kuru nākas atkārtot ik pēc četrām nedēļām. Turklāt vaksācija ir mehāniski nesaudzīga metode, jo ādas virsējā kārtiņa procedūras laikā tiek norauta, var rasties izteikts apsārtums, reizēm pat veidojas virspusēja krevelīte un dažiem cilvēkiem pēc vaksācijas jācīnās ar matiņu ieaugšanu, kas rada nopietnas problēmas. Savulaik vaksācija bija progresīva alternatīva matiņu noskūšanai, bet, manuprāt, nākotnē to izmantos arvien retāk. Ļoti sāpīga mēdz būt arī parastā depilācija, ko cilvēki veic mājas apstākļos, izmantojot dažādus elektriskos epilatorus. Arī šīs procedūras ir bieži jāatkārto. Ja runājam par izmaksām, tad jāteic, ka, izpētot un salīdzinot lāzerepilācijas cenas, secinājām, ka pie mums tās ir vidēji 2 reizes zemākas nekā citās iestādēs, kur sniedz šādu pakalpojumu.

– Vai procedūras ir pieprasītas?
Tās atzinīgi novērtē arvien vairāk cilvēku. Sākumā domājām, ka interese par mūsu procedūrām pārsvarā būs jaunām sievietēm, bet klientu vidū netrūkst arī cienījama vecuma dāmu, arvien vairāk kļūst vīriešu. Visbiežāk abu dzimumu pārstāvji vēlas atbrīvoties no apmatojuma padusēs, sievietēm problēmas sagādā apmatojums bikini zonā, uz kājām, apakšdelmiem; vīrieši vēlas veikt lāzerepilāciju mugurai, krūtīm, padusēm arī intīmajām zonām. Sievietēm rada raizes matiņi virs augšlūpas – tos ar lāzerepilācijas palīdzību var likvidēt netraumējoši un efektīvi, panākot labu kosmētisko rezultātu. Klienti ir apmierināti. Sevišķi atviegloti jūtas tie, kuri līdz šim gaidīja kārtējo epilāciju kā neizbēgamas ciešanas. Viņi pārliecinās, ka viss var būt pavisam citādi. Savukārt mums ir prieks, ka varam palīdzēt.

Pasūti Lazermedicīnas klīnikas Privilēģiju Karti www.lazermedicinasklinika.lv, un saņem patstāvīgu atlaidi lāzerepilācijai. Ieskaties kāda būs Tava procedūras cena šeit >>.

Rīga, Kokneses prospekts 18A
tālr. 67 374747; 67 374744
info@lazermedicinasklinika.lv
www.lazermedicinasklinika.lv

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu