Vārda dienu svin: Elfrīda, Sintija, Sindija

Lāzerepilācija jaunā kvalitātē – ātrāka, efektīvāka, nesāpīgāka

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ai zini seno teicienu: ratus taisa ziemā, ragavas – vasarā? Tas attiecināms arī uz efektīvākajām ķermeņa apmatojuma likvidācijas metodēm. Proti, ja vasarā – gaisīgo svārku, kleitu, bezroku krekliņu un peldkostīmu sezonā, negribi satraukties par to, vai tik paduses ir izdzītas, vai bikini zona ir kārtībā un kājām nav atauguši matiņi, šobrīd ir īstais laiks sākt lāzerepilācijas kursu,– saka Lāzerplastikas klīnikas ārste, dermatoloģe Anita Ābelīte.

 

Šobrīd, izmantojot jaunākās paaudzes lāzeru GentleLase Pro-U™, kas nupat iegādāts Lāzerplastikas klīnikā, lāzerepilācija ir efektīva, ātra un praktiski nesāp. 

NESĀPĪGI
“Pirms epilācijas ar šo lāzeru nav nepieciešams lietot atsāpinošos krēmus, kas bija neatņemama šo procedūru sastāvdaļa ar iepriekšējās paaudzes lāzeriem,” saka A.Ābelīte, piebilstot, ka to nodrošina īpašā ādas dinamiskās atdzesēšanas sistēma jeb ādas atvēsināšana ar freonu. Pirms tiek izdarīts lāzera impulss, iekārta izdala nelielu kriogēna devu, kas atdzesē ādu līdz optimālai temperatūrai un lāzera impulsi kļūst praktiski nejūtami un nesāpīgi.

ĀTRI
„Jebkuru lāzerepilācijas procedūru ar šo iekārtu var veikt ievērojami ātrāk nekā ar citām,” saka Lāzerplastikas klīnikas ārste. Ķermeņa zonām ar nelielu laukumu, piemēram, padusēm, virslūpai, delmiem, procedūru var paveikt ļoti īsā laikā – no dažām sekundēm līdz dažām minūtēm, kas ir 4–5 reizes ātrāk, salīdzinot ar citām lāzerepilācijas aparatūras iespējām. “Ja runājam par pilnu kāju epilāciju, iepriekš tas nozīmēja stundām ilgu atrašanos klīnikā, tad tagad šī procedūra ilgst maksimums stundu,” novērojusi A.Ābelīte.

VAR LIKVIDĒT ARĪ PŪKMATUS
Lāzerepilācijā vienmēr bijis aktuāls lozungs: jo gaišāka āda un jo tumšāki matiņi, jo procedūra būs efektīvāka. „Tas atbilst patiesībai joprojām, tomēr šis lāzers, salīdzinot ar citām metodēm un citiem lāzeriem, labi iedarbojas arī uz pūkmatiem un diezgan gaišu matiņu likvidēšanu. Tas ir liels progress, jo agrāk varēja likvidēt tikai tumšus matiņus,” uzsver A.Ābelīte, piebilstot, ka joprojām gan ar lāzeru nevar apstrādāt ļoti iedegušu ādu, jo pastāv augsts nevēlamas pigmentācijas un ādas apdegumu risks.

ILGĀKS EFEKTS = MAZĀK PROCEDŪRU
Kā bonuss visam iepriekš minētajam vēl nāk arī tas, ka šis lāzers ļauj samazināt nepieciešamo procedūru skaitu un pagarināt laiku, kas nepieciešams starp procedūrām. „Piemēram, ja veic sejas lāzerepilāciju, tad starp procedūrām tagad ir nepieciešamas 5–6 nedēļas, kamēr iepriekš tās bija vidēji tika 4 nedēļas. Ja procedūru veic uz ķermeņa (paduses, krūtis, vēders) starplaiks starp procedūrām var būt pat 6–8 nedēļas, kājām – pat 10–12 nedēļas,” saka A.Ābelīte.

Tas, cik procedūras būs nepieciešamas, atšķiras no klienta uz klientu. Taču, lai aizmirstu, piemēram, par bikini zonas skūšanu, ir nepieciešamas vidēji 5-6 procedūras. „Nesaku, ka pēc tam nekas neataugs, katrā ziņā matiņi būs daudz plānāki un retāki. Procedūru starplaikos tos varēs noskūt vai noņemt ar krēmu un to vajadzēs darīt salīdzinoši reti,” saka ārste. 

Pēc lāzerepilācijas nekādu ieaugušu matiņu!
Ar jauno GentleLase Pro-U™ lāzeru var darboties uz praktiski visām ķermeņa zonām. „Ar to neapstrādājam vienīgi zemuzacu lokus, jo tur āda ir īpaši jutīga un tas ir pārāk tuvu acīm, taču pārējo ķermeni varam ar to apstrādāt,” saka A.Ābelīte.

Pēc viņas teiktā, visefektīvākā lāzerepilācija ir padusēm un kājām, tomēr tās nav biežākās ķermeņa zonas, ko Latvijas sievietes izvēlas epilēt ar lāzeru.

Procedūra ir tik efektīva, jo, „lāzera impulsu iedarbības rezultātā, matiņa saknītē notiek teju sprādziens un tas izkrīt uzreiz procedūras laikā vai divu nedēļu laikā pēc procedūras”. Turklāt nav vairs jāuztraucas par ieaugušiem matiņiem, jo lāzerepilācijas rezultātā tādi vispār neveidojas. „Lāzerepilācija pat savā ziņā ārstē šo problēmu, jo lāzers ne vien likvidē matiņus, bet arī ārstē, tādējādi ar to mēs varam dabūt smukas kājas un smuku biki zonu, bez iekaisuma pazīmēm un strutu pumpām,” uzsver A.Ābelīte.Katras procedūras laikā matiņu skaits samazinās vidēji par 20-25%, bet pilna procedūru cikla laikā matiņu daudzumu iespējams samazināt pat par 85-95%, saka A.Ābelīte, uzsverot: ja šobrīd tiek sākts, piemēram, padušu vai bikini zonas lāzerepilācijas kurss, var panākt tādu efektu, ka vasarā būs jānoskuj vien pūkmati.

Ievēro pirms procedūras:
– 24-48 stundas pirms procedūras jāveic matiņu likvidācija, tos noskujot vai noņemot ar depilācijas krēmu;
– 2-3 nedēļas pirms procedūras nav ieteicams sauļoties un veikt vaksāciju;
– Pāris dienas pirms procedūras nav ieteicams veikt pīlingu;
– Ja ir aizdomas, ka āda ir pārāk tumša vai arī matiņi pārāk gaiši, ir iespējams veikt testa provi, lai novērtētu procedūras efektivitāti.

Ievēro pēc procedūras:
– Nav ieteicams apmeklēt baseinu un sauļoties, kamēr saglabājas ādas apsārtums; 

Var ārstēt arī pigmentācijas problēmas
Jauno GentleLase Pro-U™ lāzeru var izmantot arī pigmentācijas problēmu risināšanai, piemēram, lai atbrīvotos no vasarraibumiem, labdabīgām dzimumzīmēm, pigmenta laukumiem uz rokām, dekoltē zonā, uz pleciem u.c.

Dalīties.

5 komentāru

  1. ļoti gribētos dzirdēt kādu atsauksmi tieši par šo te jauno lāzerepilāciju, jo diemžēl, par lāzerepilācijām esmu dzirdējusi tikai, ka tā ir lieka naudas izmešana! viss tā pat ataugot un jēga no tā nav bijusi nekāda:(

  2. Es pirms trīs gadiem izgāju pilno lāzerepilācijas kursu kājām un bikini zonai. Gadu/pusotru biju patiešām ļoti apmierināta – atauga vien reti matiņi. Taču tagad, jau ilgāku laiku skujot, matiņu ir kļuvis vairāk un, diemžēl, reizi pa reizei arī ieaug matiņi, kas pēc lāzerepilācijas patiešām nekad nebija.

Atstāt Ziņu