Vārda dienu svin: Laura, Jadviga

LAYLA Cosmetics… Nagu lakas, kas rada brīnumus!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

tālijas pilsētā Milānā ir kāda ļoti mājīga, skaista un tradīcijām bagāta fabrika. Tajā tiek ražoti nagu laku pasaulē revolucionāri produkti. Esiet sveicināti LAYLA Cosmetics pasaulē – vietā, kur īstie savas lietas meistari, balstoties uz 70 gadu pieredzi un labākajām tradīcijām, ražo augstākās kvalitātes kosmētiku nagiem.

Milāna tiek dēvēta par pasaules modes galvaspilsētu, tomēr mākslīgo nagu un dizaina ēra uz Latviju atnāca daudz ātrāk. Masveida „garo un mākslīgo nagu” slimība Itālijā sākās tikai pirms aptuveni septiņiem gadiem. Iedvesmojoties no manikīra industrijas uzplaukuma, LAYLA Cosmeticssāka rādīt īstus brīnumus, lai itāļu manikīra meistari varētu radošāk izpausties. Taču drīz vien uzņēmums saprata, ka LAYLA produkti ir tik revolucionāri, ka pēc tiem ir pieprasījums ne tikai Itālijā un tuvākajās valstīs. Tā LAYLA Cosmetics sāka iekarot sieviešu mīlestību visā pasaulē un turpināja mainīt pastāvošos priekšstatus par nagu laku industriju.

Latvijā LAYLA Cosmetics parādījās 2010.gadā, kad par tās oficiālo pārstāvi Baltijā kļuva kompānija AMARINA. Šie produkti uzreiz piesaistīja manikīra meistaru uzmanību ar nebijušo piedāvājumu – LAYLA Cosmetics atveda uz Latviju pirmo „grafiti” nagu laku, nagu laku ar magnētu Magneffect.

 

Latvijas klientus uzrunāja ērti izstrādātais nagu laku dizains, profesionālā pielietošana un galvenais – bagātīgā krāsu izvēle. Neskatoties uz šo nagu laku augsto cenu, tā ilgi bija pārdošanas līderpozīcijās, līdz… līdz LAYLA Cosmetics nāca klajā ar jaunās paaudzes Hologram Effect 3D nagu laku. Tā ātri kļuva par vienu no iecienītākajām, tai skaitā, stila blogeru vidū, kas meklē spilgtākos saules starus,  lai parādītu fanstastisko nagu lakas spīdumu.

Patiesībā, ikviens, kas ienāk LAYLA burvīgās nagu kosmētikas pasaulē, vienmēr aiziet ar patīkamu pārsteiguma sajūtu. Piemēram, iegādājoties HOLOGRAM vai MIRROR EFFECT nagu laku, katrs klients saņem skaistu un ērtu nagu pulētāju bez maksas. Piltuves, otiņas, magnētiņi – tas viss nāk komplektā ar dažādu sēriju nagu lakām.

 

Arī tām, kuras sapņo par ilgnoturīgu manikīru, neizmantojot UV lampas, ir paveicies! 2012.gada beigās LAYLA Cosmetics rādīja īstu izrāvienu nagu laku industrijā – sāka ražot gēla laku, kas žūst bez lampas. Šī GEL EFFECT laka izskatās kā perfekti uzklāta gēla laka, turās ilgāk par parastajām nagu lakām un, galvenais, nožūst 3 minūšu laikā, neizmantojot UV lampas. Nav nepieciešams lietot arī īpašas bāzes, rezultātā, šī gēla laka ir pilnīgi nekaitīga veselībai. Starp citu, visai LAYLA Cosmetics produkcijai ir 4BIG FREE atzīme, kas nozīmē, ka to sastāvā nav veselībai kaitīgu sastāvdaļu.

 

LAYLA klāstā ir daudz produktu, kas apmierinās arī tās dāmas, kuras netiecas pēc ekstravagantiem nagu dizainiem, drīzāk, izvēlas konservatīvākus toņus un klasiskas nagu lakas. Te LAYLA vizītkarte noteikti ir nagu laka, kuras atpazīšanas zīme ir baltais keramiskais korķītis. Šī nagu laba saglabā labas lakas īpašības pat vairāku gadu garumā.

Vai Tev jau ir teju vesela kolekcija ar dažādām nagu lakām, kas pamazām kļūst vecas, sažūst un pamazām zaudē savu skaistumu? Arī tādām situācijām LAYLA Cosmetics ir lielisks risinājums – BRILLIANT DUE! Tas ir brīnumains līdzeklis, kas divreiz pastiprina nagu lakas spīdumu un savā būtībā ir kaut kas pa vidu starp gēlu un parasto nagu lakas pārklājumu. Tas žūst pats, nav nepieciešams izmantot lampas. Kad to uzklāj uz sausas esošās nagu lakas virsmas, patiešām, sekundes laikā nagu lakas klājums iegūst pasakainu spīdumu un tās krāsa kļūst spilgtāka. Šī „dimanta” pilīte pasargā nagus arī no nevēlamas apkārtējās vides ietekmes. Izmēģini un pārliecinies, ka visu Tavu nagu laku klājums atkal spīdēs kā jauns!

Izvēloties LAYLA produkciju, Tu uzreiz sajutīsi mīlestību, ar kuru ražotājs vēlas dalīties ar tiem, kas ar īpašām rūpēm par savām rokām un īpašiem nagu kopšanas līdzekļiem vēlas dāvāt kaut nelielu laba noskaņojuma un krāsainības pilienu savai ikdienai un svētku reizēm!

Ceram, ka, izlasot šo rakstu un ieraugot LAYLA produkciju, Tev vienmēr gribēsies apstāties, un prātā nāks frāze: „O! Te noteikti būs kaut kas interesants un neparasts!”. Vari būt droša, ka vienmēr LAYLA stendā vienmēr spēsi atrast to, kas uzlabos garastāvokli un pasvītros Tavu skaistumu. 

 

Vairāk:
www.amarina.lv
info@amarina.lv

 

Dalīties.

4 komentāru

  1. Labdien!Layla Cosmetics jūs varat meklēt šādos Rīgas veikalos: <br><br>"TOP Cosmetics" – Pulkveža Brieža iela 21, Rīga.<br>"Beautyfor" – Brīvības iela 103,Rīga.<br>"Midi.lv" – Maskavas 53, Rīga.<br>"Klērs" – Artilērijas 67, Rīga.<br>Galateja – Pērnavas 6/8, Rīga<br>Galateja – Dzirnavu 102<br>Beauty Market – Dzirnavu 149a<br>"Nail-Smile" Elijas iela 13, Rīga.<br>Zolin-D mācību centrs , – Kr. Valdemāra 149<br><br>

Atstāt Ziņu