Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Lauvas mostās jaunai dzīvei. Jūnija prognoze

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

zminiet, kura Zodiaka zīme tagad zīmju tirgū maksā visvairāk, pie kam ir dārgāka par pārējām zīmēm vismaz divas reizes? Pareizi, tie ir Lauvenieki! Un ne jau tāpēc, ka jūs tur kaut kādi baigi labie būtu, bet tāpēc, ka jūlija vidū jums sākas pilnīgi jauns dzīves rīts – jauns 12 gadu Jupitera cikls.

Principā pat skaudība aprakstīt visus tos labumus, ko Jupiters jums dos, kad 14. jūlijā ieies jūsu zīmē un par 18. augustu es vispār paklusēšu. Vienīgais, kas mani kā īstenu latvieti mierina, ir tas, ka… nu patiesībā nekas mani nemierina – jums viss būs superīgi! Pat nav kur tehniski piesieties.

Jūnijs sākas 28. maijā ar jaunu mēnesi Dvīņos. Nu šis jaunais mēnesis jums patiks, jo jums nez kāpēc patīk Dvīņi ar visu viņu vieglo attieksmi pret lietām. Jauns mēness jums iekrīt draudzības un sapņu sektorā. Vispār jums mēness ass jūnijā ir tā pati vieglākā un līksmākā.

Caur draugiem jūsos ieplūdīs daudz vieglas un svaigas enerģijas. Ņemot vērā to, ka jums noslēgumam tuvojas pēdējais Jupitera cikla gads, kas ir miega gads, jūs tagad reāli sākat mosties dzīvei un cik jauki ir mosties, kad apkārt svaigs gaiss un vēl zini, ka tuvumā kaut kur ir lieliski draugi!

Jūs tagad reāli sākat mosties dzīvei,
un cik jauki ir mosties, kad
apkārt svaigs gaiss un vēl zini,
ka tuvumā kaut kur ir
lieliski draugi!

Pilnmēness ir jautrajos un jums radniecīgajos Strēlniekos. Šajā laikā Jupiters veidos superīgus aspektus ar mīlas dievieti Venēru. Nu jautri, ko lai saka… un pilnmēness jums iekrīt vislīksmākajā un romantiskākajā sektorā… Kad bija tas papardes zieds jāmeklē? Pareizi! Kaut kad vasarā, ziemā tipa papardes nezied. Varat sagaidīt romantisku vasaru!

Ai, nu ko es jums te daudz ko vairs stāstīšu! Vēl tikai pieminēšu, ka Jāņos noslīkt būs grūti, toties uzgāzt sev virsū šašliku cepamo ierīci vai ielekt ugunskurā būs gana vienkārši. Dzērumā braukt būtu vienkārši stulbi, jo pārāk labi izskatās pārītis dzīves gadu uz priekšu, it sevišķi, pēc decembra, kad šausmonis Saturns aiziet prom no jūsu bāzes sektora un tad jums paliks reāli gaiši.

Summā tas izskatās tā, ka jūlijā jūsu lidmašīna sāks ieskrējienu un decembrī jūs pavisam reāli sāksiet lidot. Tikai neuzspridziniet pasauli! Un tas 18. augusts…

Ilgtermiņš jūnijā veiksies, romantika būs, nauda/darbs – ok. Nokārtojiet atlikušās lietas pirms jūlija (nevajag vecos gružus un vecās astes ņemt jaunajā dzīvē līdz). No sirds apsveicu ar 12-ā Jupitera gada pārciešanu! Laiks sākt mosties jaunajai dzīvei! Lai līksmi un laimīgi!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

1 komentārs

  1. Jau dažus mēnešus lasu šos lieliskos Horoskopus, un tie ir fantastiski ne tikai tāpēc, ka sola Lauvai reālu lidojumu, bet arī tāpēc, ka pasniegti tik sulīgi, svaigi un reāli iedvesmojoši!!! Paldies, Andrim par stilu!

Atstāt Ziņu