Vārda dienu svin: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris

Lauvām maijā ieteicams ‘tikt galā ar astēm’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

ēc vājprātīgā aprīļa, kurā Lauvām ļoti ieteicams bija aizbāzt ausis ar i-poda austiņām, lai nedzirdētu pasaules gana slimo jezgu, sākas sakarīgs laiks, kurā būs daudz darāmā.

Maijs sākas 29. aprīlī ar fantastisku enerģijas pieplūdumu jūsu darba, karjeras, misijas jautājumos. Lauvas vēl joprojām gatavojas savam iznācienam jūlijā, kad jūs iesēdīsieties pasaules valdnieka tronī. Tā vietiņa pēc būtības ir jūsu, jo valdnieki esat pēc definīcijas. Pie kam ārkārtīgi gaumīgi valdnieki. Laiks līdz jūlijam, kad jums sākas pilnīgi jauns 12 gadu izaugsmes cikls, IR LIETU NOKĀRTOŠANAS UN PABEIGŠANAS LAIKS.

Un maijs ir ‘darbs – mājas’ jautājumu sakārtošanas laiks. Tagad jūs tā pa īstam vēl nedzīvojat, jūs guļat, bet jau miegā sākat grozīties. Un tagad ir sapnis par darbu. Jo tālāk maijā, jo vairāk sāksiet grozīties, jo sapnis pārmetīsies uz jūsu mājas dzīvi, bet tur emocionālā labklājība, drošības sajūta utt.

Maijs ir fantastisks mēnesis ar to, ka debesjums ir patriecis (uz kādu brīdi) studentus un praktikantus, kas nejēdz bīdīt zvaigznes un planētas. To, ko viņi bija sabīdījuši aprīlī, laikam var izpildīt tikai… nu, neizteikšos. Maijs šīs lietas salabos un debesjums piedāvās visam Zodiakam, Lauviniekiem tajā skaitā, dziedinošu un ļoti spēcīgu enerģiju.

Jādomā, ka Lauvas būs sēdus gultā aiz pārsteiguma, jo tik eksotiskus mīlas objektus bieži nosapņot neizdosies.

Tagad Lauviniekiem ir laiks sakārtot visu pa plauktiem un salikt visus punktus uz ‘i’ tieši darba/karjeras un mājas lietās. Nu sanāks bik pie tā piestrādāt un pastrādāt, bet ko lai dara. Nāk jūlijs, kad jāmostās jaunai, skaistai pasaules valdnieku dzīvei, kur nebūs laiks krāmēties ar vecu lietu sakārtošanu.

Kaut kā jau Lauvinieki ir jāsāk palēnām modināt un šoreiz jums ir paveicies, jo modinātāja būs labvēlīgā un nereāli spēcīgā mīlas dieviete Venēra. Hahahaha… Lauvinieciņi! Venēra 03.05. jums iebridīs eksotikas sektorā, kur viņa uztankosies ar enerģiju ne pa jokam. Ap 10.-12.05. viņa nostāsies opozīcijā Marsam. Tas iedarbinās taureņus Lauvu vēderos. Lauvas sāks ošņāt gaisu. A gaiss būs karsts, ak dies, cik karsts! Eksotikas sektors jums Aunos, bet tur kā viegli saprast, valda Saule. Un tad.. bums!!!! Ap 15.-16. maiju Saule savienosies ar vareno pārsteigumu meistaru Urānu….

Jādomā, ka Lauvas būs sēdus gultā aiz pārsteiguma, jo tik eksotiskus mīlas objektus bieži nosapņot neizdosies. Jums pat tagad prātā nevar ienākt, kas būs jūsu mīlas objekti. Pēc tam padalīsieties… Dažām Lauvām garantēti ļoti tāli ceļojumi.

Ap 20-iem datumiem lietas sāks uzņemt apgriezienus jautrības virzienā.

MAIJS IR PĒDĒJAIS BRĪDIS PIRMS PASAULES VALDĪŠANAS, KAD LAUVĀM JĀPASTRĀDĀ. Nu tad arī pastrādājiet pie savām ‘astēm’, kas jums velkas tur vēl velkas un kuras negribat ņemt līdz jaunajā dzīvē. Jau maija beigās lietas pārmetīsies uz draugiem, izklaidēm un saldajām gaidām pirms pasaules valdīšanas. Maija beigās vētīsiet savas draugu rindas un atlasīsiet sev tos domubiedrus, kas ir jūsu cienīgi.

Ja maijs jums šķitīs lēns un mierīgs, tad jūnijs jau būs stipri vien jestrāks. Un jūs jau gribēsiet reāli sākt mosties. Jauns mēness maija pašās beigās būs jums visdraudzīgākajā zīmē – Dvīņos. Bet tur jautri, ļoti jautri.

Lai jums izdodas maijā sakārtot lietas. Nepārforsējiet ar venēriskajiem jautājumiem. Eksotika šad tad nāk līdz ar eksotiskām komplikācijām. Šmigot var, bet NE DARBĀ, IT SEVIŠĶI, JA JĀSLĒDZ ILGTERMIŅA LĪGUMI utt. UN NE AR EKSOTISKAJIEM UN PIKANTAJIEM DRAUGIEM, tā, lai nav jāsāk pasaules valdīšana ar ārstēšanos.

Summā ļoti labs mēnesis, kurā Lauvinieki tā pa īstam varēs sajust to lielo un milzīgo, kas jums nāk šajā vasarā. Lai jums veiksmīgs mēnesis. Baudiet rīta miegu, tas jau ir pats saldākais. Veiksmīgi sakārtot lietas un izpriecāties ar eksotiskajiem draugiem. Lai superīgi!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

Atstāt Ziņu