Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Latvju zeltenes ar stilu pošas uz vasaras festivāliem

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ākoties vasaras sezonai, arī dažādu mūzikas festivālu norise uzņem apgriezienus. Turklāt ar tiem saistās ne vien biļešu iegāde un koncertu apmeklēšana, bet arī vesels gatavošanās process. Tai skaitā, garderobes papildināšana ar stilīgiem apģērbiem un aksesuāriem. Te gan jāpiebilst, ka vasaras festivālu mode bieži vien iet ārpus ierastajām modes tendencēm, jo tas ir laiks, kad vajag izcelties, sakombinēt nesakombinējamo un drosmīgi izpausties. Tieši tāpēc modes zīmoli papildus sezonālajām kolekcijām mēdz piedāvāt arī vasaras festivālu tērpu kolekcijas.

Šādu festivālu tērpu kolekciju prezentējis arī pašmāju sieviešu modes zīmols ZZ_Fashion, kas tai devis turklāt ļoti spēcīgu, sievišķīgu un patriotisku nosaukumu – “Zeltene”. Šis zīmols allaž ir izcēlis sievietē visu to skaistāko, un šī kolekcija nav izņēmums. „Tomēr daudz būtiskāk par ārējiem dotumiem, šobrīd ir sievietes iekšējā pasaule, sirds pamatvērtības un tīrās rakstura īpašības. Stipra. Gudra. Pašapzinīga. Skaista. Mīloša. Laipna. Drosmīga. Čakla. Godīga. Dabiska. Viņa smaida. Viņa dzirkstī. Viņa izstaro siltumu un maigumu. Krūtīs viņu dīda mazs velniņš, kurš liek griezties trakulīgā dejā līdz rīta gaismai. Viņa ir ZELTENE,” saka zīmola dizainere Zane Zaharova.

 

 

Kolekcijas piedāvājumā ir dažādas kleitas, svārki, šorti un bikses, kā arī blūzes un topi. Tērpi darināti tikai no dabīgiem materiāliem – lina kokvilnas un viskozes, kas vasarā ir īpaši patīkami, jo ļauj ādai elpot. „Kolekcija veidota iedvesmojoties no trakajiem hipiju laikiem, bet puķu bērnu stilu sajaucot ar šī brīža aktuālajām modes tendencēm,” stāsta Z.Zaharova. Tomēr nekļūdīsimies, ja teiksim, ka par šīs kolekcijas galveno trumpi ir uzskatāms ZELTENES vainadziņš, kas jau daudzviet sociālajos tīklos nosaukts par šīs vasaras “must have” aksesuāru. „Pilnīgs jaunums galvas rotu piedāvājumā. Lielisks akcents kā ikdienai, tā svētku reizēm, pamanāms un orģināls aksesuārs, ar ko papildināt vasaras frizūru,” to raksturo Z.Zaharova.


  

Dalīties.

Atstāt Ziņu