Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Lasītāju vērtējums par Blistex lūpu kopšanas līdzekļiem

Pinterest LinkedIn Tumblr +

izvadītais mēnesis ir bijis raibs kā dzeņa vēders – te līņāja lietus, te sniga un sala, te spīdēja saule, te pūta skarbi vēji un bija jāsteidz iekšā sildīties pie kamīna vai radiatoriem. Šis laiks bija tik dažāds un tieši tāpēc tik piemērots, lai pārbaudītu ikvienu lūpu balzamu un higiēnisko lūpukrāsu. Šoreiz – par Blistex lūpu kopšanas līdzekļiem, jo tieši tos nu jau mēneša garumā ir lietojušas un vērtējušas mūsu lasītājas. 

Lūk, viņu komentāri par izmēģinātajiem lūpu kopšanas līdzekļiem!

Lip Conditioner vērtē Evita Ratniece:
Man ļoti patika. Kad to uzliek uz lūpām, ir sajūta, ka pārņem patīkams aukstums. Smarža tam ir ļoti neuzkrītoša, bet patīkama. Diezgan ilgi turas uz lūpām un ilgu laiku saglabājas arī mitruma sajūta. Balzāmiņam ir ļoti maiga un patīkama konsistence. Kopumā esmu ļoti apmierināta, noteikti iegādāšos vēl, kad šis būs beidzies.

 

 

MedPlus lip balm vērtē Baiba Beikerte:
Darbs man saistās ar regulāru gaisa maiņu un atrašanos gan ārā, gan siltās telpās. Neizbēgami nedaudz sāk sprēgāt lūpas. Kad uzlieku MedPlus uz vēja sapūstām lūpām, nedaudz kož, bet tas ātri pāriet. Palīdz atsvaidzinošais efekts, un rezultāts ir labs. Sākumā uzklāju to arī gulēt ejot, bet nu vairs pirms nakts  nesmērēju, jo atsvaidzinošā iedarbība ir diezgan ilga un ir pagrūti aizmigt. Sapratu, ka ideālais variants ir lietot to pēc atgriešanās mājās un vismaz pāris stundas pirms gulētiešanas. Uzklājot ir sajūta, ka lūpas tiek stimulētas un notiek to atjaunošanās. Kņud un šķiet, ka visi mazie lūpu muskulīši darbojas… Man ļoti patīk! Paldies! 

Moisture Max vērtē Iluta Ērgle:
Man testēšanai tika nodots Blistex Moisture Max balzams. Iesākumā par pozitīvo. Balzams ir patīkami biezs, uz lūpām saglabājas ilgi un nav nepieciešams to reaplicēt ik pēc pusstundas. Tas nav lipīgs (ko ļoti novērtē arī vīrietis) un piedod lūpām diskrētu mirdzumu, bet ne tādu, kā pēc lūpu spīduma uzklāšanas. Tas neveido baltus nosēdumus. Lūpas jau pēc pāris lietošanas reizēm šķiet manāmi mitrinātākas, ir pazudusi sausuma sajūta. Par ne tik pozitīvo. Balzamam piemīt kožļājamās gumijas smarža un salda garša: ja smarža ir vienkārši gaumes jautājums, tad saldinātājiem, manā skatījumā, lūpu balzamā tomēr nevajadzētu atrasties. Iepakojuma forma neļauj uzskatāmi dozēt produktu, iesākumā ir grūti noteikt, cik daudz balzama nepieciešams izspiest no tūbiņas, lai nebūtu par daudz. Iepakojums, iespējams, sagādās grūtības arī tad, kad produkts ies uz beigām. Un minerāleļļa kā pirmais sastāvā. Daļai lietotāju tas varētu būt pārdomu vērts moments.

Lip Relief Cream vērtē Krista:
Šo līdzekli saņēmu laikā, kad pārslimoju stomatīta infekciju, kuras rezultātā arī apakšlūpa bija kļuvusi jutīga un šķita, ka vairāk kā parasti reaģē uz apkārtējās vides faktoriem – vēju un sausu gaisu. Nolēmu pārbaudīt, ko spēs šis lūpas nomierinošais un atvieglojošais smērs. Pirmās reizes ļoti spēcīgi sajutu mentolu un izteikti atvēsinošo sajūtu, ko tas radīja. Jāsaka godīgi, pēc pirmajām divām dienām šķita, ka tas pat situāciju pasliktina, jo no lūpām sāka lobīties āda. Taču tā bija jau atmirusī ādiņa, kam ša vai tā būtu bijis jānoiet. Pēc tam jau smēra lietošana šķita ļoti patīkama, tas labi iesūcās ādā, reizē atvēsināja un mīkstināja lūpas. Šobrīd lietoju tikai pirms došanās ārā. Sākumā iepakojums šķita niecīgs – tikai 6 ml, tomēr tērējas diezgan lēni. 

Classic Lip Protector vērtē Jana Makojeva:
Saņemot iespēju izmēģināt Blistex produktu biju ļoti iepriecināta, jo rudens sezonā jau paguvu apaukstēt lūpas un pat tiku pie pirmās aukstumpumpas savā dzīvē. Uzsākot Blistex lietošanu, jau pēc pāris dienām bija manāms rezultāts -lūpas vairs nebija sausas un saplaisājušas, bet gan maigas, bez plaisām un atguvušas veselīgu izskatu. Man ļoti patika šīs lūpukrāsas tekstūru, kā arī garša, tiesa gan, dēļ garšas lūpas visu laiku prasījās nolaizīt, taču tas tāds sīkums. 🙂 Pēc gandrīz divu nedēļu ilgas lūpukrāsas testēšanas ievēroju, ka manas lūpas, izskatās daudz labāk kā līdz šim un vairs “neprotestē”, kad uzklāju dekoratīvo lūpukrāsu, kā tas bija līdz šim. Ieteicu Blistex arī savām draudzenēm!

Complete Moisture vērtē Kristīne Krūmiņa:
Paldies par lielisko iespēju testēt Blistex Complete Moisture lūpu balzāmu! Esmu neviltotā sajūsmā un vēlamais un gaidītais rezultāts ir sasniegts. Pāris nedēļu laikā bija iespējams pārbaudīt lūpu balzāma darbību gan vējā, gan nelielā salā, gan lietū, kā arī mājās, kurā ir centrālapkure un mazs bērns. Noteikti izcelšu tā galveno funkciju – mitrināšanu, jo tā šim balzāmam piemīt par visiem 100%. Pēdējā laikā, ejot ārā, vairāk sāku izvēlēties nevis košu sarkano lūpu krāsu, bet tieši šo balzāmu, jo man ļoti patīk, ka tas jebkuros laikapstākļos nemaina savu tekstūru – ārā, jakas kabatā aukstuma iespaidā tas nepaliek cietāks, kā arī iekštelpās nepaliek mīkstāks – nešķīst atšķirībā no citiem tāda veida balzamiem. Viegli uzklāt, ātri iesūcas, līdz ar to, ja nepieciešams, to var izmantot vēl un vēl – tas nesakrājas lūpu kaktiņos vai nesaķep kaut kur lūpu vidusdaļā (varbūt tas rada iespaidu, ka balzāma tāpēc vairāk vajadzēs, bet labāk to uzklāt biežāk, nekā tas uzklājas biezā slānī un saķep). Starp citu, salīdzinot ar citiem Blistex lūpu balzamiem, šis tiešām ir ar maigāku konsistenci un uzklājas plānākā slānītī. Veido uz lūpām nelielu spīdumu un rada koptu lūpu efektu. Patīkama salda garša, tikai šoreiz kaut kā to negribas ēst, pat bērns, šo lūpu balzāmu pamēģinājis, uzreiz to nenolaiza, līdz ar to nav tā efekta, kad garšas dēļ, piemēram, ārā gribētos to laizīt, kas lūpām ne īpaši patīk, it sevišķi, ja ir vējš. Tāpat man patīk iepakojums – vāciņš stingri turas klāt, tāpēc ne somā, ne jakas kabatā nav jābaidās, ka tas vienkārši izsmērēsies, un tas ir drošs pret maziem bērniem, kuri tikko sākuši iepazīt mammas somu saturu.

ProtectPlus vērtē Dina Preisa-Stašāne:
Šis lūpu balzams, pirmkārt, izceļas ar ļoti patīkamu un maigu smaržu, atgādina vasaras aromātu. Lūpas tas padara patīkami mitrinātas, bet bez taukainuma sajūtas. Klājas plānā kārtiņā, kas turas pietiekami ilgi. Patīk, ka vāciņš ir maza izmēra (nevis garš kā citām higiēniskajām lūpukrāsām). Vēl jauks pluss ir tas, ka kosmētikas maciņā iepakojumam nenobružājas un nedziest uzraksti. 

 

 

Sensitive vērtē Elīna Ezeriņa:
Parasti manas lūpas kļūst jutīgas, kad ārā paliek vēsāks, bet telpās jāsastopas ar centrālapkures radīto sauso gaisu. Šajā gadā tik spēcīgi to neesmu izjutusi, iespējams, tāpēc ka profilaktiski sāku lietot lūpu balzamus. Kad uzklāju šo, tam ir pabieza, nedaudz taukaina konsistence, tomēr, kad tas iesūcas lūpās, paliek maigi mīkstinātas ādas sajūta. Man patīk, ka tas neatstāj nosēdumus un nekrājas lūpu kaktiņos, kā tas ir ar citām līdzīgas konsistences higiēniskajām lūpukrāsām. Lūpukrāsa šķiet ļoti neliela, taču tas ir mānīgi: kad izskrūvēju līdz galam šo un citas, tās ir vienādas, vienkārši Blistex ražotāji ir piedomājuši pie viegla un neuzpūsta plastikāta iepakojuma.

MedPlus Cherry Berry vērtē Signe Upīte:
Man bija tā iespēja testēt MedPlus Cherry Berry lūpu balzamu. Kopumā tas ir patīkams gan pēc tekstūras, gan pēc aromāta. Aizsardzības spējas pret aukstumu gan varētu būt labākas, pēc nedēļas, kad aktīvi lietoju šo lūpu balzamu man uzmetās aukstumpumpa. Līdz ar to sāku lietot cita veida lūpu balzamu ar augstākām aizsardzības spējām un bez aromātiem. Tām dāmām, kurām patīk lūpu balzami ar dažādiem saldiem aromātiem varētu ieteikt šo produktu, bet pirms tam nieteiktu lietot arī mitrinošu, kopjošu lūpu balzamu.

 

Lip Brilliance vērtē Vineta Stendere:
Man ļoti patika šis lūpu balzams. To lietojot, lūpas atguva mitrumu un patika arī sajūta, ka lūpas paliek nedaudz lielākas. Tā kā ikdienā nelietoju lūpu krāsas, patika, ka šis balzams lūpām piešķir spīdumu. Domāju izmēģināt arī citus šīs firmas balzamus! 

 

 

 

MedPlus lip balm vērtē Vēsma Abatniece:
Man bija dota iespēja testēt MedPlus lip balm krēmu. Lietojām un testējām gandrīz visa ģimene – es un manas meitas. Gan man, gan meitenēm šis līdzeklis patika. Ja man nepatika tas, ka pēc krēma uzsmērēšanas uz lūpām bija jūtams tāds kā vēsums un arī garša man nedaudz traucēja (krēma sastāvā ir mentols, kampars un eikalipts), meitenēm atkal tieši patika, ka ir tāda vēsuma sajūta un arī smarža un garša netraucēja. Tieši uz šo testēšanas laiku manas lūpas bija ļoti saplaisājušas un lietojot šo krēmu rezultātus jutu jau pirmajā dienā, pēc trim dienām manas lūpas bija jau pilnībā sadzijušas un nebija vairs sausas. Kopumā man šis līdzeklis patika, vienīgi ērtāk būtu lietojams, ja būtu kā lūpu zīmulis, nevis kā krēms, kas ar pirkstu jāsmērē uz lūpām.

Raspberry Lemonade Blast vērtē Linda Traščenko:
Blistex Raspberry Lemonade Blast ir ļoti vienkāršs un ērti lietojams iepakojums. Patīkami saldā smarža un garša varētu būtu ne tikai iecienīta pieaugušo vidū, bet domāju, ka arī bērni būtu priecīgi sajust to uz savām lūpām. Lūpu balzamam ir ļoti laba konsistence. Tas ļoti viegli klājas uz lūpām un labi mitrina. Blistex Raspberry Lemonade Blast ir ļoti ātra iedarbība, jo jau pēc pāris reizēm no sausām lūpām nebija ne miņas. Ņemot vērā lūpām ne visai draudzīgo gadalaiku, tad tiešām šis balzams iedarbojas lieliski un iesaku lietot to arī citiem.

 

 

Blistex lūpu balzamus un aizsargkrēmus vari iegādāties 
www.internetaptieka.lv

Dalīties.

Atstāt Ziņu