Vārda dienu svin: Kārlis, Spodris

Lasītāju vērtējums par Bioderma dienas krēmu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

nterese izmēģināt BIODERMA nomierinošo dienas krēmu jutīgai ādai Sensibio Light vai Sensibio Rich bija liela. Un nav jau jābrīnās, šis laiks, kad ārā ir mīnusi, bet iekštelpās apkure, ir jo īpaši nepatīkams sejas ādai, un prasa nopietnu tās kopšanu un mitrināšanu. Sešas portāla lasītājas ir izmēģinājušas Bioderma krēmus un nu dalās savās sajūtās.

Sensibio Light

Zane: Krēms dod sejas ādai zīdainu aizsargkārtiņu
Svarīgi,  ka krēmam nav smaržas, kas nozīmē, ka tas mazāk kairina ādu. Tam ir patīkama, viegla tekstūra, uzklājot ir sajūta, ka krēms dod manai sejas ādai zīdainu aizsargkārtiņu. Šis krēms ir arī pietiekami barojošs aukstā laikā, tādam ādas tipam, kāds ir man (normāla/kombinēta āda).

Vineta: Tas nav taukains, bet ir mitrinošs
Lielisks krēms! Man ir jaukta tipa / sausa āda. Nepatīk, ka seja spīd, un nepatīk, ka krēms neiesūcas ādā, tādēļ izvēlos krēmus, kas mazāk tauko.
Pirmkārt, krēms nesmaržo – ne svaigi, ne mākslīgi, ne krēmīgi, tam nav smaržas, kas man ļoti patīk, jo tas nekairina un nekaitina ožas receptorus.
Otrkārt – tas NAV taukains. Tas ir MITRINOŠS – lūk, to es saucu par mitrināšanu, kad āda paliek veselīgi mitrināta, nevis taukaina un spīdīga. Ir sajūta, ka seja elpo, sejas āda paliek tīra. Labs pamats arī kosmētikas uzklāšanai.
Iepakojums ir ērts, iemet kosmētikas maciņā, ja gribi nēsāt līdzi, izspied, cik vajag, lietojot samērā ekonomisks. Šis nu ir tas krēms, ko vēlos redzēt savā plauktiņā arī turpmāk. 

Kristīne: Viens no maniem pēdējā laika atklājumiem
Mana āda ir samērā sarežģīta – T zonā taukaina un paplašinātām porām, jutīga un ar noslieci uz kuperozi vaigu zonā. Tā krasi reaģē uz temperatūras izmaiņām, jo īpaši ziemā – kļūst apsārtusi, sausiem un zvīņainiem pleķiem. Saprotu, ka manai ādai būtu nepieciešama rūpīgāka un maigāka kopšana, it sevišķi ziemā, bet negribās lietot bagātīgus krēmus, lai mana āda nekļūtu vēl taukaināka. Kad uzzināju par Bioderma Sensibio Light, kas ir piemērots arī kombinētai ādai, nolēmu atsaukties piedāvājumam to izmēģināt, jo šķita, ka tas ir tieši tas, kas man būtu vajadzīgs.

Kaut krēmu esmu paspējusi lietot vien aptuveni nedēļu, tas man ļoti patīk. Krēmam ir viegla struktūra, tas ir bez smaržas un krāsas. Uzklājot uz ādas, tas ir ļoti maigs un krēmīgs. Rodas sajūta, ka tas tik tiešām nomierina sakairinātu ādu. Uzklājot šo krēmu pēc skrubja lietošanas, apsārtums pazūd ātrāk, salīdzinot ar citiem krēmiem, ko esmu lietojusi līdz šim. Āda kļūst maiga un zīdaina, pilnībā tiek novērsta velkošā un karstuma sajūta. Pēc nedēļas ilgas lietošanas (lietoju krēmu 1x dienā, vakaros) mana āda ir kļuvusi maigāka, gludāka, elastīgāka, tā liekas labāk mitrināta. Šis ir viens no maniem pēdējā laika atklājumiem. Noteikti pirkšu atkārtoti.

 

Sensibio Rich

Elīna: Tas ir arī lielisks pamats dekoratīvās kosmētikas uzklāšanai
Tā kā man ir ne tikai sausa, bet arī jutīga sejas āda, tad ļoti rūpīgi izvēlos sejas krēmu. Man neder kurš katrs krēms, arī no EKO sērijām. Tāpēc sākumā šķita – kādā gan avantūrā esmu iesaistījusies, piekrītot izmēģināt neiepazītu sejas krēmu 🙂 Bet visas šaubas ir attaisnojušās. Pirmie iespaidi ir tikai pozītīvi.

Iepakojumam ir ļoti ērts izmērs, tas neaizņem daudz vietas arī ceļojumu somā.
Man ļoti patīk, ka šis krēms ir bez smaržas. Tā tekstūra reizē ir viegla un barojoša. Kā reiz, atbilstoši mūsu patreizējiem laikapstākļiem. Pieļauju, ka vasaras sezonai labāks būtu Sensibio Light krēms (pēc apraksta vismaz tā tam vajadzētu būt :)) Pirmās dienas patiešām šķita, ka nepieciešams to uzklāt vairākas reizes dienā 🙂
Krēms ātri iesūcas ādā, un, lai arī ir diezgan barojošs, neatstāj taukainu kārtu uz ādas. Man ir sausa un jutīga sejas āda un bieži lietojot dažādus kosmētikas līdzekļus tā paliek nedaudz apsārtusi, īpaši jutīga un ir jūtama velkoša sajūta. Taču, izmēģinot Sensibio Rich, no visa iepriekš minētā nebija ne miņas. Krēms ir arī lielisks pamats dekoratīvās kosmētikas uzklāšanai. Krēms lieliski pilda savas solītās funkcijas: nomierina, aizsargā un pabaro ādu. Esmu sajūsmā! Noteikti plānoju arī turpmāk lietot šo Biodermas krēmu.

Madara: Krēms neizraisa alerģisku reakciju
Krēms ir patīkams, bez smaržas, alerģiju neizraisošs, iespējams, piemērots vairāk ziemai, jo ir diezgan taukains (tāpēc jau noteikti ir Rich), ziemā labi pasargās no sausas ādas veidošanās. Ļoti labi uzlikt tādu arī uz nakti, lai pabarotu ādu, bet personīgi man, pa dienu piemērotāks visticamāk būtu Light krēms, jo esmu viņu lietojusi un viņš ir tiešām vieglāks, labāk uzsūcas.
Kopumā vērtēju pozitīvi!

Rūta: Ieteiktu krēmu tiem, kam ir izteikti sausa un jutīga āda
Ikdienā jau vairākus gadus lietoju tikai Bioderma produkciju sejai – Sensibio AR krēmu, micelāro ūdeni kosmētikas noņemšanai, Hydrabio skrubi, ir izmēģināts arī Hydrabio krēms. Visi krēmi, kas ir izmēģināti, lieliski der manai ādai – tie novērš apsārtumu, bet attīrošais ūdens lieliski noņem kosmētiku! Tā kā tieši ikdienā lietotais krēms bija gandrīz beidzies, priecājos par savu veiksmi, laimējot Bioderma Sensibio Rich krēmu.
Tas ir labi mitrinošs – ar pirms tam lietoto AR krēmu bija sajūta, ka apkures sezonai sākoties, āda ir tomēr nedaudz par maz mitrināta, kā arī Rich krēms ir domāts tieši aukstajam laikam – noder pirms došanās ārā, lai pasargātu ādu. Šis krēms gan nemazina apsārtumu tik ļoti kā AR sērijas, bet arī ir ļoti labs. Noteikti ieteiktu šo krēmu tiem, kam ir izteikti sausa un jutīga āda. Papildus krēmam noteikti gribētu izmēģināt Sensibio vai Hydrabio sērijas masku – tas ir mans nākamais plānotais pirkums!

Dalīties.

Atstāt Ziņu