Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Lasītājas vērtē! Sudocrem – ātrā palīdzība dažādām ādas problēmām

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pasaulē un arī Latvijā viens no iecienītākajam līdzekļiem, kas palīdz sakairinātai un iekaisušai ādai atjaunoties, to nomierinot un mīkstinot, ir “Sudocrem” krēms. To pirms nu jau vairāk kā 85 gadiem radīja īru aptiekārs, farmācijas profesors Toms Smits, krēma pamatā liekot trīs komponentes:

 cinka oksīdu, kas mazina šķidruma nepietiekamību audos, mīkstina un nomierina iekaisušu ādu;
 hipoalergēnisko lanolīnu, kas mīkstina un nomierina iekaisušu ādu;
 lavandu eļļu, kas ir pazīstama ar savām antibakteriālajām īpašībām, nomierina iekaisušu vai no insektu kodumiem cietušu ādu.

Savas formulas dēļ “Sudocrem” ir piemērots ādas kopšanai kā pieaugušajiem, tā arī zīdaiņiem, saskaroties ar visdažādākajām sūdzībām, piemēram, autiņu radīta ādas apsārtuma vai iekaisuma mazināšanai, pie iegriezumiem, nobrāzumiem, nelieliem apdegumiem vai apsaldējumiem, arī izgulējumu gadījumos, pinņu skartas ādas vai ekzēmas ārstēšanai.

Par to, ka “Sudocrem” palīdz pie daudzām no iepriekš minētajām ādas problēmām, pārliecinājās arī piecas mūsu lasītājas un viņu bērni. Lūk, viņu pieredze, lietojot “Sudocrem”!

Līga un mazā Margareta:
krēms ir patīkamas konsistences – tas nav taukains

Margareta piedzima maijā, un vasara atļāva ģērbties vaļīgāk, kā arī deva iespēju biežāk atļauties gaisa peldes. Šī iemesla dēļ vismaz sākotnēji ar dupša apsārtumiem nebija liela cīņa. Tomēr reizēs, kad radās aizdomas par apsārtumu rašanos, izmantojām Sudocrem. Ģimenes ārste ieteica krēmiņu smērēt plānā kārtā, taču mēs nebaidījāmies to uzklāt arī bagātīgi. Pie nākamās dupša mazgāšanas reizes lieko krēmu nomazgājām un smērēšanu nebija jāatkārto, jo dupsis izskatījās pilnībā vesels. Sudocrem ir patīkamas konsistences – tas nav taukains. Ja vannošanās rituāliem mums patīk izmantot Weleda kliņģerīšu sērijas ziepītes, tad dupša problēmām ir patīkami izmantot Sudocrem.

Ieva un mazais Rinalds: 
liels palīgs vecākiem bērna aprūpē

Ar Sudocrem esam pazīstami jau sen. Gan lielākajm bērnam (6 gadi), gan mazākajam brālim (10 mēneši) šo krēmu lietoju, varētu pat teikt, ikdienas, lai neveidotos izsutumiņi no pamperiem vai arī locītavās, kad ir karsti. Patīkami ir tas, ka šis krēms ir gandrīz bez smaržas un lieki nekairina bērna deguntiņu. Iepakojums ir ērts līdzi ņemšanai. Teikšu no savas pieredzes – tas ir liels palīgs vecākiem bērna aprūpē.

Evija un mazā Katrīna:
āda ļoti īsā laikā sadzīst un tiek nomierināta

Esmu mamma 1,5 gadus vecai meitiņai. Jāsaka, ka meitiņai ir ļoti jutīga ādiņa. Izsutumi un ādas iekaisumi diemžēl ir mūsu ikdiena. Jau no pirmajām dienām mums lielas problēmas sagādāja ādas iekaisumi autiņu zonā. Tika izmēģinātas dažādas autiņbiksītes, kad redzējām, ka tas neko būtiski nemaina, izmēģinājām dažādas metodes un līdzekļus apsārtušās ādas kopšanai. Tīrs ūdens un Sudocrem kļuva par mūsu sabiedrotajiem. Dupša apmazgāšana ar tīru ūdeni un ļaušana meitai padzīvot ar pliku dupsi, noteikti ir vislabākais, tomēr, ja problēmas jau sevi pieteikušas, tad ieziedām ādu ar Sudocrem. Sākumā lietoju par daudz. Vēlāk jau iemanījos nepārspīlēt. Āda ļoti īsā laikā sadzija un tika nomierināta. Pēdējā laikā šo krēmu izmantojam arī uz alerģiskajiem, ekzēmai līdzīgajiem pleķīšiem uz meitas rokām un puncīša. Arī tos Sudocrem mīkestina un pēc kāda laika tie izzūd. Meitiņai bieži izsūt arī ādiņa aiz austiņām. Arī tur smērējam Sudocrem un visai ātri sadziedējam ieplaisājušo vai izsutušo ādiņu. Nebaidos teikt, ka šis krēms ir kļuvis par neaizvietojamu līdzekli uz mūsu zāļu plauktiņa, jo arī paši uz kodumiem un nobrāzumiem to labprāt izmantojam. Liels paldies par iespēju izmēģnāt šo krēmu! Paldies arī par iespēju pašai izmēģināt maigo Ducabel produkciju!

Mazā Keita ar mammu:
krēms ir patīkamas konsistences, viegli klājas un ir praktiski bez smaržas

Liels paldies par iespēju izmēģināt Sudocrem krēmu! Meitiņai šobrīd ir 7,5 mēnesīši. Gaidot maziņo nereti pie ārstiem vai aptiekās saņēmu dažādu krēmu testerīšus. Ar tiem līdz šim arī iztikām. Taču saprotu, ka jābūt gatavai visādām situācijām, tāpēc arī pieteicāmies izmēģināt šo krēmu. Biju pārsteigta, ka ir pieejami arī šādi mazie krēma iepakojumi, jo pie mums mazpilsētas aptiekās ir tikai lielās bundžiņas, kas gan maksā dārgāk, gan nav pārliecības, ka tiks izlietotas. Par krēma efektivitāti kritiskos gadījumos ir grūti spriest, jo šajā laikā mums būtisku ādas problēmu nav bijis. Taču krēms pats par sevi ir ļoti patīkamas konsistences, viegli klājas un ir praktiski bez smaržas, kas ir patīkami.

Dace ar dēlu:
par krēmu varam teikt visu to labāko, ja vienīgi pie iepakojuma varētu piedomāt

Dēls jau 6 gadus ir invalīds, kura dienas aizrit ratiņkrēslā vai uz gultas. Darām visu iespējamo, taču var just, ka āda ir kļuvusi mazāk elastīga un iekaisīgāka. Lielu nozīmi pievēršam profilaksei: ja vien kaut kur tiek pamanīts ādas apsārtums, tā ieziežam šīs vietas ar Sudocrem. Ir mums pāris reizes bijuši arī ādas jēlumi, tos gan apstrādājām ar ārsta ieteiktiem medicīniskajiem līdzekļiem, taču pēc tam ādas mīkstināšanas nolūkos atkal izmantojām Sudocrem. Par krēmu varam teikt visu to labāko, ja nu vienīgi pie iepakojuma varētu piedomāt. Iespējams, ka izspiežama tūbiņa varētu būt vēl ērtāks risinājums, jo man nekad nav šķitusi pārāk higiēniska tā pirkstu bāšana bundžiņās. 

Dalīties.

Atstāt Ziņu