Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Lasītājas vērtē: par toni baltāki zobi pat pāris dienu laikā

Pinterest LinkedIn Tumblr +

irms kāda laiciņa stāstījām jums par jauno Colgate Max White One produktu līniju, kas piedāvā inovatīvu pieeju zobu balināšanai un sola par toni baltākus zobus jau nedēļas laikā. Tas šķita, kas tāds, kas noteikti jāizmēģina un jāpārbauda uz savas ādas. Tā arī darījām, nododot jaunos mutes higiēnas līdzekļus testēt arī jums. 

Lūk, mūsu lasītāju vērtējums:

Marika: efekts jau bija redzams pēc pirmās tīrīšanas reizes
Krāsa atverot tūbiņu likās nedaudz dīvaina (pelēka ar ziliem graudiņiem), bet tīrot zobus tā iekrāsojas zilgana un ļoti labi puto, pietiek uzspiest zobu pastu zirņa lielumā. Pēc šīs zobu pastas lietošanas ir tik tiešām tīra sajūta, kā arī ir tiešām patīkami svaiga elpa uz ilgu laiku. Tā kā daudz lietoju kafiju, efekts jau bija redzams pēc pirmās tīrīšanas reizes – zobi kļuva manāmi gaišāki, tas noteikti pateicoties zilajiem graudiņiem. Pēc nedēļu regulāras lietošanas zobi kļuvuši par 2 toņiem baltāki, emalja nav bojāta, un zobi nav kļuvuši jutīgi. Mutes skalojamais gan stiprs, ja mutē ir kāda maza brucīte izkož pamatīgi. Šī zobu pasta ir labs variants pirms pasākumiem – izlaidumiem, ballītem, kad nepietiek laika, lai ietu pie higēnista. Noteikti iesaku izmēģināt!

Agnese: zobu pasta sniedza patīkamu atsvaidzinājumu
Zobu pastu testēju ne tikai es, bet arī mans tētis, kurš ir smēķētājs. Zobi nedēļas laikā tiešām kļuva baltāki ne tikai man, bet arī viņam. Colgate lietoju vakaros, tā teikt, lai pa nakti iedarbojas. Izvairījos gan ēst krāsojošas ogas un citus pārtikas produktus un dzert kafiju. Patika zobu pastas abrazīvais efekts (melnās lodītes zobu pastā). Tā nešķita par stipru, bet sniedza patīkamu atsvaidzinājumu pirms gulētiešanas. Pasta labi puto, tomēr biedē zilganā krāsa, kas nonāk izlietnē līdz ar zobu izmazgāšanu. Šo zobu pastu iesaku izmantot neregulāri, izejot 1 vai 2 nedēļu kursu un atkal mainot mutes tīrāmo līdzekli. Tā kā neesmu mutes skalojamā līdzekļa piekritēja nevarēšu sniegt atsauksmi par šo produktu, jo vienmēr pēc to lietošanas jūtu sausuma sajūtu mutē, kas rada diskomfortu.

 

Jau rakstījām, ka Colgate-Palmolive, kas ir viens pasaules vadošajiem zobu pastu ražotājiem, nupat laidis klajā Max White One produktu līniju, kas izceļas ar inovatīvu pieeju zobu balināšanai un sola par toni baltākus zobus jau nedēļas laikā. Tā, piemēram, Colgate Max White One Optic sērijas produktos izmantoti klīniski pierādīti optiskie zobu baltinātāji, kas atstaro gaismu, un unikālas tīrošās daļiņas, kas droši notīra pigmentēto aplikumu, acumirklī padarot zobus gludus, tīrus un redzami baltākus.*

Dalīties.

Atstāt Ziņu