Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita

Lasītājas vērtē Orifalme 2FX skropstu tušu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pavasara sākumā izsludinājām pieteikšanos Oriflame jaunās daudzfunkcionālās 2FX skropstu tušas testam. Tagad piedāvājam lasītāju vērtējumu par šo tušu, kas, pateicoties īpašai vāciņā iestrādātai dozēšanas sistēmai, ļauj izvēlēties piešķirt skropstām garumu vai apjomu. 

 

LŪK, ARĪ LASĪTĀJU VĒRTĒJUMI!

Laura Uļjanova:
Kopējais vērtējums – ļoti laba tuša. Noteikti tāda, ko var ieteikt arī draudzenēm. Pamanīju abu birstīšu efektu, tāpēc nevaru izdalīt vienu kā labāku. Uzkrāsojot pagarinošo tušu, skropstas vizuāli tiešām šķita garākas, kā arī tika smuki atdalītas. Pagarinošā tušas birstīte šķiet tāda smalka un viegla, tāpēc ir ļoti viegli uzkrāsojama un pietiek ar vienu tušas “vilcienu”, lai varētu redzēt vēlamo rezultātu. Tā kā man nav izteikti kuplas skropstas, tad noteikti tikai ar pagarinošo būtu tikai par maz. Līdz šim ikdienā pārsvarā lietoju tieši apjoma tušu, tādēļ otro birstīti ļoti novērtēju kā sev vēlamu. Arī tā klājās viegli un nesaķepināja skropstas.
Kā jau minēju, nevaru lepoties ar dabas dotām “leļļu skropstām”, tādēļ biju ļoti iepriecināta, ka skropstas izskatījās gan garākas, gan apjomīgākas. Acis izskatījās izteiksmīgākas salīdzinot ar efektu, kāds ir bijis lietojot citas tušas. Turklāt šis efekts saglabājās visas dienas garumā, arī ja kādā brīdī sanāca nedaudz paberzēt acis. Dienas beigās ar kosmētikas noņēmēju to noņemt bija ļoti viegli.
Domāju, ka šis birstīšu izvietojums ir parocīgāks nekā tad, ja katra birstīte ir atskrūvējama savā galā, jo tad šāda veida tušas ir daudz garākas par ierasto formu. Savukārt Oriflame 2FX tuša ir ierasta lieluma. Man gan labāk patiktu, ja abi atdalītie efekti būtu kvalitatīvi apvienoti vienā tušā. Jo šī, katras tušas kārtas klāšana, aizņem vairāk laika un tas ir būtiski, kad, piemēram, krāsojoties mašīnā ir jāpaspēj uzkrāsot skropstas, kamēr luksaforā deg sarkanā gaisma :). Bet var jau, protams, pie viena luksafora uzkrāsot pagarinošo tušu, bet pie nākamā apjoma tušu un iegūt lieliskas skropstas visai dienai!

Sanda Šulta:
Kopumā vērtējot šo tušu, varu teikt, ka tā ir laba. No abiem piedāvātajiem efektiem man labāk patika tuša ar pagarinošo efektu, jo apjoma palielinošā birstīte radīja tādas kā nedaudz saķepušas skropstas. Tušas noturību vērtēju kā labu, arī iepakojumam nav ne vainas.

Liene Štoka:
Skropstu tuša garumam man patika labāk nekā apjomam. Uzklājot skropstu tušu garumam skropstas tiešām labi tiek atdalītas un kļūst ievērojami garākas, bet uzklājot tušu apjomam man tomēr radās sajūta, ka tās ir salipušas kaut gan spogulī bija redzams, ka tā nav. Kopumā vērtējot skropstu tuša ir kvalitatīva, noturīga un neizsmērējas. Notīrīt to ar kosmētikas noņēmēju var viegli!

Agnese Bēce:
Kopumā man šī tuša ļoti patika. Interesants man šķita iepakojums, kas realizē katras klientes vajadzības, jo pati esmu kādreiz miksējusi birstīti no vienas firmas tušas ar citas skropstu  tušas saturu. Nav uzkrītoša lieko skropstu efekta – izskatās dabīgi.
Nesaķepina skropstas, lieliski pagarina un kuplina. Tuša klājas vienmērīgi, laba struktūra, nav nekādu gabaliņu, nebirst. Šī tuša nav ķepīga, iespējams, arī tādēļ, ka  platākais sudrabotais vāciņš darbojas kā dozators, notīrot no birstītes lieko skropstu tušu. Jau pirmajā tušas uzklāšanas reizē sapratu, ka manām skropstām kuplinošā birstīte nav vajadzīga – pagarinošā birstīte manas skropstas arī lieliski kuplināja. Iespējams, ka tas ir manu skropstu struktūras dēļ – tās ir smalkas  un biezi saaugušas. Skropstu tuša ir noturīga – lieliski turējās no agra rīta  līdz  vēlam vakaram.

 

 

PAR DAUDZFUNKCIONĀLO SKROPSTU TUŠU 2FX :

Divi dažādi grima veidi skropstu tušas uzklāšanai, izmantojot tikai vienu 2FX daudzfunkcionālo skropstu tušu.

1. TUŠAS MISIJA: ekstrēms garums
Efekta iegūšana: Atskrūvējiet melno 2FX daudzfunkcionālās skropstu tušas vāciņu. Ar smalkās birstītes palīdzību uz skropstām tiks uzklāta plāna tušas kārtiņa, ievērojami pagarinot skropstas un precīzi atdalot tās vienu no otras. Šī skropstu tuša kļūs par jūsu pievilcības noslēpumu. 
Rezultāts: līdz 40% garākas un precīzi atdalītas skropstas, ko apliecina klīnisko testu rezultāti

2. TUŠAS MISIJA: ultra apjoms
Efekta iegūšana: Atskrūvējiet 2FX daudzfunkcionālās skropstu tušas sudraboto vāciņu. Īpaša birstīte ultra apjomam – viss, kas jums nepieciešams neatkārtojama tēla radīšanai, un, pateicoties jaunajai tušas formulai, jums pietiks ar vienu tušas klājumu – perfektas skropstas visas dienas garumā garantētas! 
Rezultāts: līdz 9x apjomīgākas skropstas, ko apliecina klīnisko testu rezultāti

Dalīties.

3 komentāru

  1. Hm, meiteņu atsauksmes ieintriģēja. Man arī nav dabiskas leļļu skropstas, tāpēc vajadzīgi būtu abi efekti, gan kuplināt, gan pagarināt. Vienīgi, ja jāklāj tā tuša divreiz ar divām otiņām, vai tiešām nesaķeps?

  2. Kā jau teicu, tad var pietikt tikai ar pagarinošo otiņu, jo tā gan kuplina, gan pagarina, turklāt tā liekā tuša tiek notīrās nost no šīs birstītes. Kuplinošā birste gan var ķepināt,ir diezgan masīva

Atstāt Ziņu