Vārda dienu svin: Aīda, Ida, Vida

Lasītājas vērtē Organix Cosmetix paštonējošo losjonu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

etras mūsu portāla lasītājas pārbaudīja, vai ir iespējams ātrā laikā tikt piedabiska un vienmērīga ādas iedeguma toņa. Viņām bija iespēja testēt  Organix Cosmetix ekoloģisko paštonējošo ķermeņa losjonu un te nu būs atsauksmes par šo produktu.


Iluta: Patīkami, ka nav spēcīgi izteikta, paštonējošajiem līdzekļiem raksturīgā smarža
Man patīk losjona iepakojums, īpaši uzrunā pumpītis, kas nozīmē, ka nebūs jāmokās ar pudeles kratīšanu un spaidīšanu. 

Pats losjons man likās vairāk gēlveidīgs. Uzklājot, ādu to neietonē, tā ka nāksies vien pašai atcerēties, kurš gals jau ir sasmērēts. Losjons klājas viegli un iesūcas momentāni. Lipīguma sajūtas nav. Man gan uz sausākajām ķermeņa daļām pēc tam prasījās uzsmērēt ko barojošāku, jo bija “paplika” sajūta. Patīkami, ka nav spēcīgi izteikta, paštonējošajiem līdzekļiem raksturīgā smarža. Arī vēlāk specifiskais aromāts ir ļoti minimāls, sajūtams tikai, ja īpaši rūpīgi pasmaržo, tā, ka nebūs jāuztraucas par iespējamajām vīrieša replikām “kas tā par smaku?”

Būtisku tonējumu, lietojot katru dienu, tomēr panākt neizdevās. Lai varētu salīdzināt, losjonu klāju tikai uz vienas rokas. Ja rūpīgi pēta, tad ir samanāms viegls karameļu tonis. Vīrietis atšķirību neredzēja. Iespējams, šis losjons vairāk būs piemērots gaišas ādas īpašniecēm (es pie tādām īsti nepiederu), vai, varbūt, tas vienkārši ilgāk jālieto. Uz sejas klāt tomēr neriskēju. Pozitīvais no šī aspekta – iekrāsot švīkas vai pleķus ir gandrīz neiespējami. Es speciāli centos, bet man nesanāca 🙂 Vēl viens pozitīvais – nav pēc katras lietošanas reizes histēriski jāberž rokas.

Dace: Tam noteikti jābūt katras sievietes vannasistabā
Lietoju šo līdzekli nedēļu. Kā jau instrukcijā rakstīts, pirms iesmērēšanas, jānomazgājas dušā, lai tas vienmērīgāk uzklātos. Tā arī daru. Atverot līdzekli un uzspiežot to uz plaukstas, sajūtu patīkamu aromātu. Tas ir krēmveida, viegli klājas, ķermenis kļūst maigs un smaržīgs. Smarža nav uzbāzīga, bet patīkama. Ieziežu visu ķermeni, arī seju.Daru to ļoti kārtīgi, uzmanīgi, līdz krēms ir pilnībā iesūcies ādā. Jau otrā dienā rezultāts ir redzams, mans ķermenis ir kļuvis brūnāks. Pleķus neredzu, viss ir vienmērīgi iesauļots. Šis līdzeklis ir kā pirmā palīdzība, ja otrā dienā ir paredzēts kāds pasākums, kur jārāda savs augums, bet varbūt neērti, jo ir pārak bāls. Es nedēļas laikā iesmērējos 3x, vairāk neprasās, jo tonis tik ātri nenomazgājas, lai smērētos katru vakaru.

Lielisks līdzeklis, kas dod cerēto, nav jāsauļojas solārijā, vienmēr paņemams līdzi, ērts. Lielisks līdzeklis tām sievietēm, kas gaida bērniņu, vai baidās sauļoties solārijā. Tam noteikti jābūt katras sievietes vannasistabā.

Jana: Draudzenes vaicāja, vai apmekēju solāriju?
Būšu godīga un uzreiz teikšu atklāti, ka cilvēkiem ar ļoti gaišu sejas ādu vai iepriekš nelutinātu saulītē (solārijā), varētu rasties mazas problēmas ar šo paštonējošo līdzekļi, jo ir ļoti grūti vienmērīgi noklāt ādu, lai uz tās nepaliktu pleķi, par ko pieļauju nevarētu sūdzēties tās sievietes, kuras šo līdzekli lieto, lai tikai pastiprinātu vasaras laikā iegūto iedegumu, jo tādā gadījumā izpaliek iespējas palikt “pleķainai”. Tiesa gan, ne šī zīmola produktam vienīgajam piemīt šī īpašība, tieši tāpat ir arī ar citiem paštonējošiem līdzekļiem, tāpēc es to nenodēvētu par šī produkta mīnusu.
Es jau iepriekš tiku lietojusi šādus tonējošos līdzekļus, taču šis mani tiešām ļoti pārsteidza. Pirmkārt, man ļoti patika produkta konsistence, kas klājās viegli un ļoti ātri iesūcās ādā. Un kā jau daudzas no mums es esmu ļoti nepacietīga un vienmēr gribu redzēt rezultātu, jo ātrāk, jo labāk – šis produkts nelika vilties, jo rezultāts bija redzams jau otrajā dienā, pēc uzklāšanas un patīkami ir tas, ka šis produkts nepadarīja ādu dzeltenīgu, kā tas bieži vien ir novērojams ar šādiem produktiem, bet gan brūnu, par ko arī apliecināja jautājumi no draudzenēm, vai es apmeklējot solāriju 🙂 

Gianeja: Iedegums rodas pamazām, izmaiņas ievēroju trešajā lietošanas reizē
Pirmais, par ko pārliecinājos un, kas man kā šīs kosmētikas lietotājai bija svarīgi – šis ir vienīgais, līdz šim izmēģinātais paštonējošais losjons, kuram pēc uzklāšanas nerodas specifiskais, šāda veida kosmētikas aromāts.

Iedegums veidojas palēnām, izmaiņas ievēroju kādā trešajā lietošanas reizē, tonis ir dabīgs, rodas viegls iedegums.

Kā visiem šādiem losjoniem, jāievēro, ka losjons jāuzklāj ļoti vienmērīgi, kārtīgi iemasējot ādā. Vietās, kur tas bija palicis biezākā slānī, veidojas svītras.

Kopumā esmu ļoti apmierināta ar produkta kvalitāti, iepakojums arī nav skops priekš attiecīgās cenas. Labprāt iesaku to arī citām, kuras vēlas arī ziemas sezonā ķermenim saglabāt dabīga iedeguma toni. 

 

 

Par Organix Cosmetix paštonējošo ķermeņa losjonu:
Maģisks losjons, kas palīdzēs atgūt vasarā iekavēto – dabisku, vienmērīgu, pakāpenisku iedegumu bez saules un solārija! Iedegums veidosies pakāpeniski, līdz pat 6–8 stundām, neatstājot pleķus ne uz ķermeņa ne drēbēm. Formulas aktīvā sastāvdaļa ir no cukurniedrēm iegūta dabiska viela dihidroksioacetons – DHA, kas palīdz bez saules veidot zeltaini brūnu, veselīgu iedegumu. Pateicoties losjona vieglajai tekstūrai, tas ērti klājas un ātri iesūcas ādā.  Papildus pievienotā alvejas sula – 80%, sniegs ādai īpašī mitrinošu un veldzējošu efektu, šī sviests, jojobas un olīvu eļļa, dziļi kops un lutinās ādu, lai iedegums veidotos skaists, vienmērīgs un noturīgs. Līdzeklim ir Ecocert sertifikāts.

Losjona lietošana: vienmērīgi uzklāj uz attīrītas ķermeņa ādas, maigi iemasē, līdz tas pilnībā uzsūcas.

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu