Vārda dienu svin: Justīne, Juta

Lasītājas vērtē jaunos Seal cosmetics šampūnus un kondicionierus

Pinterest LinkedIn Tumblr +

abāk vienreiz redzēt, nevis simtreiz dzirdēt! Ar šādu moto maijā sešas portāla lasītājas iesaistījās “Seal cosmetics” jauno matu kopšanas līdzekļu komplektu normāliem, krāsotiem un sausiem un bojātiem matiem testā.

Lūkojām, kā viņām gājis un kādus novērojumus dāmas ir guvušas, lietojot šos matu kopšanas līdzekļus. 

Krāsotiem matiem

Dace O: mana jutīgā galvas āda nav protestējusi: nav ne apsārtuma, ne niezošas sajūtas vai blaugznu
Paldies par doto iespēju izmēģināt jauno Seal šampūnu un kondicionieri. Jau gadiem krāsoju matus un, attiecīgi, izvēlos atbilstošu šampūnu un kondicionieri vai masku. Par krāsas noturību man būs grūti spriest, jo, kad sāku lietot, matu krāsa jau bija nomazgājusies. Tagad mati ir svaigi krāsoti un krāsas tonis, protams, košs. Kādu laiciņu lietojot šo Seal šampūnu un kondicionieri ir sajūta, ka man tie ir piemēroti, jo jutīgā galvas āda nav pret tiem protestējusi. Nav radies ne apsārtums, ne bijusi niezoša sajūta vai blaugznas, kā tas ir bijis sākot lietot citus šampūnus. Esmu patiešām apmierināta. Nojauta, ka būs labi, patiesībā, radās jau pēc pirmās mazgāšanas, kad pēc izskalošanas mati burtiski gurkstēja. Tā ir tik forša sajūta un skaņa!!! Iekapojums ir ļoti smuks un ērti lietojams. Ne šampūnam, ne kondicionierim nav nekādas īpašas smaržas. Es pat teiktu, ka smaržas nav vispār. Tekstūra ir laba, nevajag daudz, lai mati būtu putās. Tilpums optimāls.

Baiba K.: mati pēc mazgāšanas ir spīdīgi, pakļāvīgi un viegli savācami
Kad pieteicos testēt šo šampūnu un kondicionieri man nebija nekādu īpašu gaidu. Tā kā krāsoju matus, tad parasti arī izvēlos šampūnus krāsotiem matiem, lai gan neesmu pārliecināta, vai tie palīdz būtiski paildzināt krāsas noturību. Esmu pārliecināta, ka to vairāk ietekmē tas, ar kādu krāsu tie krāsoti, nevis šampūns. Tas, kas man ļoti patika, lietojot šo šampūnu un kondicionieri, mati pēc mazgāšanas bija spīdīgi, pakļāvīgi un viegli savācami. Šampūns ļoti labi putoja, smarža bija patīkama.   

Normāliem matiem

Anda: mati ir labi izmazgāti un spīd
Paldies par doto iespēju! Par saviem matiem nevaru sūdzēties – tos nekrāsoju, ar veidošanu neaizraujos, tie ir vidēji gari un kopumā veselīgi. Līdz ar to īpašu gaidu, piesakoties testēt šos līdzekļus, nebija. Galvenais, lai labi izmazgā matus un tie spīd. To arī ieguvu. Bez tam šampūnam un kondicionierim ir patīkami viegls, neuzbāzīgs aromāts. Asociāciju līmenī nedaudz ar hipoalerģisko bērnu šampūnu smaržu saistās. Šampūns ir caurspīdīgs, patīkamas konsistences un puto ļoti labi. Ir sajūta, ka labi arī izskalojas. Ļoti patika, ka kondicionierim ir dozators. Nesūdzētos, ja arī šampūnam būtu tāds iepakojums. Kopumā – ļoti labs šampūns un kondicionieris, pietiekmoši lielā iepakojumā, lai pietiktu ilgākam laikam. Turpmāk veikalu plauktos noteikti varētu izvēlēties arī šo, jo viss apmierināja.   

Līga V.: spīdīgi, maigi, tīri un kupli mati,- efekts ir ļoti labs
Sakritība vai kas, bet interesanti, ka neilgi pirms šī testa, veikalā, meklējot ķermeņa krēmu, ievēroju, ka Seal tagad ražo arī ķermeņa losjonus un vēl daudz ko skaistumkopšanai. Seal roku krēmi man patīk, tomēr lielākoties jāatzīst, ka Seal man asociējās ar saimniecības precēm – trauku mazgājamo un veļas mazgājamo līdzekli, kurus lietoju. Tādēļ tajā reizē pie veikala plauktiem uzvarēja aizspriedumi un neiegādājos Seal ķermeņa losjonu. Taču, kad šeit  redzēju iespēju testēt jaunos Seal matu kopšanas produktus, nolēmu, ka ir vērts pamēģināt. Es trīs nedēļas testēju Seal šampūnu un kondicionieri normāliem matiem. Mani mati nav nekad bijuši krāsoti, tie ir vidēji gari un tiešām principā atbilst normālu matu raksturojumam – ne pārāk sausi, ne arī taukojas ātri. Tātad mans vērtējums: pirmkārt, iepakojums, kas man pārsvarā ir mazsvarīgs, taču jāatzīst, ka kondicionieris bija ērtāk lietojams, jo tam bija dozators. Vēlētos, lai šampūna pudelītei būtu tāds pats dozators, citādi saujā mēdz ielīt pārāk daudz šampūna. Smarža šampūnam ir brīnišķīga – svaiga, atgādina kaut ko agrāk lietotu no eko produktu klāsta, tāds pļavas puķu svaigums. Puto ļoti labi, un kas svarīgi – labi arī izskalojas. Lietojot kopā ar kondicionieri, mati, protams, ir zīdīgāki un vieglāk ķemmējami, taču jāatzīst,ka izmēģināju pāris reizes arī vienu pašu šampūnu un efekts arī bija ļoti labs. Spīdīgi, maigi, tīri un kupli mati. Pēc šī testa man jānokaunās, ka toreiz veikalā uzvarēja mani aizspriedumi, jo Seal šampūns normāliem matiem  man šķita viens no labākajiem, kāds pēdējā laikā ir lietots un izmēģināts. Citiem ir pārāk spēcīga un salkana smarža, savukārt pēc citu lietošanas ļoti ātri sataukojas mati (jo šampūna konsistence tāda, ka to ļoooti grūti izskalot) un teju katru dienu tie jāmazgā. Pēc Seal šampūna lietošanas mierīgi varēju mazgāt matus reizi trīs dienās. Labs produkts, tiešām labs, dodu četras zvaigznes no piecām, jo vienmēr ir ko uzlabot, kaut vai, piemēram, šampūna dozatoru.

Sausiem un bojātiem matiem

Maija P.: smarža vienkārši unikāla, puto arī labi
Man ļoti patīk gan šampūns, gan balzāms sausiem bojātiem matiem. Smarža vienkārši unikāla un puto arī labi.

Sanita: ir sajūta, ka mati atgūst dzīvīgumu
Sākšu ar mazu atkāpi – esmu sportiska būtne, kas samērā daudz laika pavada stadionā un tāpēc arī mati izbauda visus iespējamos laika apstākļus. Par matiem vienmēr esmu rūpējusies, bet teikšu godīgi – arī tos bojājusi (krāsots/balināts/izmantotas termo apstrādes ierīces/protams, stress). Joprojām esmu ceļā, meklējot saviem matiem labāko. Vai tas būs SEAL – vēl nezinu, jo esmu ceļa sākumā ar testēšanu, taču pirmās sajūtas un novērojami jau ir!

Par šampūnu:
1) dizains un noformējums/tilpums, kas mums sievietēm nav mazsvarīgi, ir neuzbāzīgs un patīkams, un tilpums gan šampūnam, gan kondicionierim – 300 ml. Super!
2)  smarža (pašai patīk, lai nav uzbāzīga, jo uzskatu, ka matiem jāsmaržo viegli un svaigi, bet smaržai ir domātas smaržas) ir ļoti viegla un patīkama (mazliet pēc vasarīga lietutiņa).
3) tekstūra arī ir viegla. Jālieto ļoti maz, jo viegli uzputo un rada vieglu sajūtu galvas ādai un matiem (taču ieteiktu tomēr mazgāt 2x); noteikti nav jābaidās tiem, kam ir sakairināta galvas āda – manuprāt, nevajadzētu būt nepatīkamai reakcijai, jo sastāvā var sajust vieglu eļļas klātbūtni, kas galvas ādu pabaro un uztur zināmu komforta sajūtu.
4) pēc mazgāšanas rodas sajūta, ka varbūt kādu reizi var iztikt arī bez kondicioniera.

Par kondicionieri:
1) dizaina pluss ir snīpītis, kuru novērtē lietošanā, jo tas dod iespēju kontrolēt līdzekļa daudzumu un vajag maz, jo ir sajūta, ka visi labumi ir ļoti sakoncentrētā veidā;
2) kondicionieris ir viegls un gaisīgs, nav taukains.
3) laiks turēšanai – ikdienā pietiek pat ar minūti, bet iesaku matus tad ķemmēt ar retu ķemmi – ideāla reakcija, jo jūt, kā tiek apņemti mati ar vērtīgām vielām;
Pastāstīšu par nelielu spa procedūru, ko esmu izmēģinājusi saviem matiem, jo man tie ir ļoti sausi. Izmazgāju divas reizes matus ar šampūnu, mazliet nosusinu un nedaudz ieklāju kondicionieri/ izķemmēju matus ar ķemmi, kam reti sari, uzvelku dušas cepurīti, aptinu dvieli un tā, strādājot  vai kā savādāk pa māju dzīvojot, izbaudu 30 min. Mati reāli atjaunojas. Ja iespējams cenšos reizi vai divas reizes nedēļā šo darīt.

Ja runā par kopējām sajūtām, kopš esmu sākusi lietot šos līdzkļus, mati ķemmējas viegli. Tie  patiešām nesaķeras pēc mazgāšanas un pat tad, ja atstāju savā vaļā žāvēties un tikai no rīta tos mazliet saveidoju, ietinot uz kādām 10 minūtēm ruļļus vai apstrādājot ar “taisnotāju”. Jūtu, ka mati izkrīt mazāk, domāju, ka mazāk lūst. Ir sajūta, ka mati atgūst dzīvīgumu.
Vai lietošu – PROTAMS!
Vai ieteikšu – PROTAMS!
Vai uzdāvinātu draudzenei/ mammai / māsai/ meitai – JĀ!
AS “SPODRĪBA” ražo tiešām labas preces, tāpēc iesaku skatīties uz šo piedāvāju! Tā nav reklāma, tas ir mans vērtējums!

Dalīties.

Atstāt Ziņu