Vārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Lasītājas vērtē ekoloģisko Biosecure dušas želeju

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dušas želeja ir viens no tiem produktiem, ko ikdiena lietojam ļoti daudz. Ir krāsainas, smaržīgas, pašu gatavotas, dabīgas dušas želejas ,un ir pavisam ekoloģiskas kā „Biosecure”, kuras sastāvā ir tikai dabīgas izcelsmes sastāvdaļas. Biosecure kalpo ne tikai kā ikdienas dušas želeja, bet der arī maigai matu mazgāšanai. Mūsu lasītajas to ir izmēģinājušas uz savas ādas un nu dalās savās sajūtās.


Agnese:
 Smarža atgādināja bērnību un cidonijas
Esmu sajūsma par ērtu iepakojumu, un tas smuki iekļaujas vannas istabā. Ļ,oti patika tas, ka dusas želeja ekoloģiska. Smarža atgādināja bērnību un cidonijas. Tā ir diezgan gaisīga un nemanāma, kas man ir ļoti svarīgi, lai rūpētos par savu veselību un izvairītos no alerģijas, izvēlos ekoloģiskos sadzīves līdzekļus. BioSecure testējām kopā ar draugu un arī viņam patika. Varbūt tilpums varēja būt mazliet lielāks, jo parasti pērku lielāka iepakojuma dušas želejas.

Ruta: Pēc lietošanas neizjutu vajadzību lietot ķermeņa krēmu
Pirmajā brīdī ieraugot BioSecure dušas želejas pudeli nobrīnījos, kā bioloģiska dušas želeja var būt tik oranža. Tikai iespiežot želeju plaukstā, ieraudzīju, ka tā ir bezkrāsaina.

Lietojot dušas želeju, konstatēju, ka pudeles dozators ir ļoti ekonomisks un pudele tukšojās ļoti lēni. Tas protams iepriecina, jo ar vienu pudeli pietiek ilgākam laikam.

Lai arī uz pudeles rakstīts, ka tas nesatur smaržvielas, tomēr želejai ir viegls, dabīgs aromāts – ābols, kivi, kaut kas no mandeles. Tik neuzmācīgs, tik svaigs un liegs, ka varētu to saukt par savu.

Ļoti patīk, ka želeju var izmantot visa ģimene, kas īpaši svarīgi, ja ir mazi bērni. Droši var nomazgāt bērnu un neķert krenķi par to, ka mazgāju bērnu ķīmijā.

Pašai ļoti patika, ka pēc nomazgāšanās āda bija tīra, maiga, varētu teikt – zīdaina, un neizjutu vajadzību lietot ķermeņa krēmu. Āda bija elastīga un nebija sausuma sajūtas. Ar dušas želeju droši var mazgāt arī sejas ādu. Zinu, ka ziepes un citi mazgājāmie līdzekļi, kas nav speciāli paredzēti sejās mazgāšanai, jātur no savas sejas pa gabalu. Tomēr bieži vien šo likumu ignorēju, un, ejot dušā, saziepēju arī seju. Parasti pēc tam, jutu, ka sejas āda tiek savilkta. Pēc BioSecure dušas želejas šī nepatīkamā sajuta izpalika.

Andžella: Tai ir maigs un patīkams sastāvs
BioSecure dušas želejai ir acij tīkams noformējums. Smarža likās neitrāla un sastāvs maigs un patīkams. Produktu lietojām visa ģimene. Āda pēc šīs dušas želejas lietošanas ir maiga un patīkama.

Sabīne: Lietoju to arī kā sejas mazgāšanas līdzekli – sejai patīk
Pirmkārt man ļoti patīk iepakojums – ērti lietojams, nekas nenotek garām un nepiekalst pie pudeles, kā tas ir ar parastajiem korķīšiem. Pudele ir vidēja lieluma un nav smaga – nav bīstamības uzmest sev uz kājas un pēcāk nokrist.
Esmu lietojusi dabīgos ķermeņa mazgāšanas līdzekļus, kaut vai, piemēram, mūsu pašu MADARA – man nepatīk to konsistence un smarža, tāpēc pie sevis jau domāju, ka šis noteikti arī smaržos pēc sūnām un vispār neputos. Atverot pudeli esmu patīkami pārsteigta – viegls un ārkārtīgi patīkams citrusu aromāts, uzreiz padomāju – man vajag tādas smaržas.
Ķeros klāt pie mazgāšanās – puto lieliski (mazgāšanas līdzekļos priekš manis putas ir galvenais, vajag vannas putu efektu, lai jūtos kā ezītis miglā ). Man ir vidēji problemātiska āda – metas sausumi, tāpēc līdz šim mazgājos ar dušas eļļām, bet arī šis līdzeklis ādu padara gludu un pabarotu.
Izlietojot šo puspudeli, man no pleciem ir pazuduši izsitumi un, starpcitu, lietoju to arī kā sejas mazgāšanas līdzekli – sejai patīk.
Izmēģināju šo brīnumu arī kā šampūnu , bet šajā ziņā gan man tas nekam neder , mati paliek nepaklausīgi un pūkaini, pat pēc krietnas kārtas balzama.

Luīze: Nu varu droši vannot meitiņu, nesatraucoties par alerģijām vai  nelabvelīgu izpausmi uz ādas
Tā smaržo labi – dabiski, neuzmācīgi un ļoti patīkami. Dozators ir ļoti ērts, var izmantot ar vienu roku, arī konsistence ir pietiekami stingra, lai neiztecētu vairāk kā vajag. Biju domājusi, ka dabīgā sastāva dēļ tā neputos, bet ielaižot vannā, tā putoja tikpat labi kā citas dušas želejas. Manai meitiņai patīk izmantot visas manas kosmētikas pudelītes, šī būs viena no tām, ko viņa drīkstēs lietot, jo tagad droši varu vannot arī viņu, nesatraucoties par alerģijām vai nelabvēlīgu izpausmi uz ādu. Izmēģināju arī kā šampūnu, meitiņai ļoti labi derēja, bet man pašai gan prasās intensīvāku mazgāšanu. Man gan ir balināti mati, līdz ar to nepieciešama īpaša pieeja.
Arī vīrs atzinīgi novērtēja želeju, jo minimālo smaržvielu dēļ, man šķiet, to izmantot varētu arī vīrieši.
Testējot Biosecure želeju konstatēju to, ka dabīgs var būt tikpat iedarbīgs, kā produkti ar ķīmisko sastāvu. Par to ļoti priecājos, jo man ir nepieciešamība ikdienā vairāk ieviest dabīgu lietu lietošanu. Noteikti meklēšu aptiekās šo un skatīšos arī citus šī brenda produktus.

 

PAR BIOSECURE DUŠAS ŽELEJU

Īpašības:
Ļoti maigi mazgā matus;
Mitrina* un baro ādu, padarot to gludu un maigu;
Visai ģimenei.

Aktīvās sastāvdaļas:
Alveja un dabīgs kivi aromāts;

Iedarbīgums:
Piemērota visiem ādas tipiem;
Nodrošina svaiguma sajūtu visas dienas garumā

Bioloģiskās īpašības:
Nesatur smaržvielas;
Nesatur ziepes;
98,3% sastāvdaļu ir dabiskas izcelsmes

  *mitrina ārējos epidermas slāņus

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu