Vārda dienu svin: Līga

Lasītājas vērtē dabīgo pašiedeguma losjonu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pirms mēneša izsludinājām pieteikšanos „Lavera” 100% dabīgā pašiedeguma losjona testam. Ražotāju dotaais apraksts, ka šis losjons ir ar patīkamu aromātu, īsā laikā dod ādai vienmērīgu un dabisku brūnumu, nav oranžs vai dzeltens, viegli klājās, neatstāj svītras un nesmērē drēbes, uzrunāja daudzas no jums. Diemžēl tikai trīs portāla lasītājas ieguva iespēju testēt šo losjonu. Nu piedāvājam viņu vērtējumu!

Ineses Sanderes vērtējums
Man visvairāk šim pašiedeguma losjonam patīk tā aromās. Biju sajūsmā – visu laiku gribējās ievilkt degunā tā smaržu. Kā nākamā manā vērtējuma skalā ierindojusies iedeguma nokrāsa – dabīgi iesauļojusies ādas krāsa, zeltaini brūna, smuka! Arī klājās losjons labi, ātri iesūcās ādā. Par nožēlu vēl nav vasara, tāpēc pārsvarā tiek valkātas krāsainas drēbes, nevis baltas, kā rezultātā nevarēju īsti notestēt, vai losjons smērē gaišas krāsas apģērbu. Kad pēc losjona uzklāšanas pēc trijām stundām ar vatīti pamģināju paberzēt ādu, tad gan nedaudz smērēja. Kopumā losjons man patika un esmu ar to apmierināta. Varat pieskaitīt manu balsi atbalstītāju pulciņam.

Indras Bērziņas vērtējums
Losjona aromāts ir ļoti labs un patīkams. Iedeguma efekts parādās apmēram 3-4 stundu laikā. Iedeguma vienmērīgums gan ir atkarīgs no tā, kā losjons uzklāts uz ādas. Tas jādara uzmanīgi un vienmērīgi, jo pretējā gadījumā tomēr būs pleķi. No visiem iepriekš lietotajiem pašiedeguma līdzekļiem šim losjonam krāsa ir vistuvāk brūnai. Pēc losjona uzklāšanas nav ieteicams neko vilkt mugurā, jo drēbes arī būs brūnas. Tā kā tas nav reāli, jārēķinās, ka halātiņš būs jāmazgā. Tāpat, ja lietojat šo losjonu, nevajadzētu uz sporta zāli doties gaišās drēbēs, jo svīšanas procesā tas krāso drēbes. Kas attiecas uz iepakojumu, tas ir ērts, arī izspiest losjonu ar vienu roku nav problēmas, pats ārā nelīst. Losjons ir labs, jo to var klāt gan uz sejas, gan pārējā ķermeņa. Prieks, ka manai jūtīgaja ādai tas neradīja nekādas alerģiskas reakcijas. Žēl man ir par to, ka lietojot šo losjonu nevar darīt nekādus “slapjos” mājas darbus, jo mazgājot traukus vai kaut ko tīrot no slapinātajām roku daļām brūnums ļoti ātri nāk nost.

Aritas Ancānes vērtējums
Losjona iepakojums ir ērts, pietiekami liels, lai pietiktu ilgam laikam. Tā aromāts ir mazliet specifisks, diezgan spēcīgs un noturīgs, tomēr šī smarža man patika labāk nekā citiem, ko esmu lietojusi. Patīk arī, ka rezultāts parādās tik ātri – iedegums parādās jau pāris stundu laikā. Var uzklāt no rīta un līdz vakaram jau viss ir tā, kā vajag. Citu firmu produkti iedegumu vispār dod tikai pēc vairākām uzklāšanas reizēm. Ļoti patīk tas, ka sastāvdaļas ir no dabīgām vielām un rezultāts arī ļoti noturīgs, turas samērā ilgi, 4-5 dienas. Uz mitras ādas losjons klājas labi, bet, ja āda paliek sausāka, klājas grūtāk. Ļoti labi jāiemasē ādā, savādāk paliks pleķi. Mazliet smērē drēbes pa vīlēm. Iedegums gan veidojās oranžīgs. Tas varbūt tāpēc, ka man āda ir ļoti gaiša. Pieļauju domu, ka tumšākas ādas īpašniecēm krāsa veidojas brūnāka. Kopumā šādu losjonu noteikti pirktu, taču lietotu, visdrīzāk, pārmaiņus ar kādu citu, lai krāsa būtu brūna, nevis oranža.

 

Par „Lavera” dabīgo pašiedeguma losjonu
Losjons ir piemērots gan sejai, gan ķermenim, visiem ādas tipiem. Pašiedeguma efektu dod dabiskā cukuru un kviešu formula, bet jojobas eļļa mitrina ādu, tādejādi nodrošinot vienmērīgu losjona uzklāšanu. Alveja un roze veido plānu mitrinošu kārtiņu uz ādas un padara to samtainu un gludu. Vitamīns E un zaļā tēja baro un aizsargā ādas šūnas, savukārt kumelīte, lavanda un rožūdens piedod ādai patīkamu un izsmalcinātu aromātu. Šī losjona radītais iedeguma efekts, atkarībā no ādas tipa, parādās 4-5 stundu laikā un ir noturīgs 3-7 dienas. Iedeguma toņa uzturēšanai, ieteicams losjonu lietot vienu vai divas reizes nedēļā. Šis produkts ir sertificēts kā organisks un dabīgs produkts (BDIH).
Losjona cena veikalos: Ls 12,70
Tirdzniecības vietas: http://www.igreen.lv/eko/kur-nopirkt/
Vairāk par Lavera kosmētiku: www.igreen.lv/eko

Dalīties.

Atstāt Ziņu