Vārda dienu svin: Viktors, Nils

Lasītājas vērtē Bergland Aloe Vera saules aizsargkrēmu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Lai arī neparedzamā Latvijas vasara iet uz otro pusi, tomēr pa kādam karstuma vilnim tā mums vēl arvien dāvā. Un lai arī mēdz teikt, ka, tuvojoties rudenim, saule vairs nav tik indīga, tomēr ilgstoši uzturoties saulē par ādas aizsardzību no kaitīgajiem saules ultravioletajiem (UV) stariem tik un tā ir jādomā. Jādomā, jo pārmērīga saules iedarbība var izraisīt gan priekšlaicīgu ādas novecošanos, gan ilgtermiņā attīstīt ādas vēzi.

Par to vasaras pilnbriedā kopā ar Dabīgās kosmētikas internetveikalu Econaturlines aicinājām neaizmirst arī mūsu lasītājas, un divām lasītājām devām iespēju piedalīties dabiskās kosmētikas zīmola Bergland Aloe Vera sauļošanās krēma testēšanā. Esam ievākuši atsauksmes un, lūk, mūsu lasītāju vērtējums par šo saules aizsargkrēmu!

Liena: galvenais, kas vajadzīgs pretapdeguma krēmam ir aizsardzība. Droši varu apgalvot, ka tas strādā

Iepakojums mam patīk, jo, par cik bieži ceļoju, tad svarīgs ir tilpums līdz 100ml, kā arī, lai nav ļoti mazs. Konsistence laba, bet ļoti slikti iesūcas ādā, kas ir liels mīnuss. Ļoti rūpīgi tas jāiesmērē ādā, lai nepaliktu balti pleķi. Par smaržu – man likās, ka bez aromāta, bet citi, kam devu mēģināt teica, ka labs aromāts, neuzkrītošs. Galvenais, kas vajadzīgs pretapdeguma krēmam ir aizsardzība. Droši varu apgalvot, ka tas strādā. Neviens no tiem, kas, mēģināja, saulē neapdega šīs vasaras karstajās un saulainajās brīvdienās. Liels paldies par iespēju pamēģināt!

Marija: ļoti novērtēju to, ka šis krēms ādai neizraisīja alerģiskas reakcijas

Īsti vasarīgu dienu mums šajā vasarā ir bijis tik, cik nu ir bijis, turklāt, ja lielāko daļu saulaino dienu ir jāstrādā, tad par krēma aizsargspējām nav bijis pārāk daudz iespēju pārliecināties…  Taču par krēmu varu teikt, ka tas ļoti labi iesūcas ādā. Man bieži ir alerģija no krēmiem, taču šis neizraisīja alerģiskas reakcijas. Āda paliek mīksta un zīdaina. Smarža arī ļoti patīkam. Krēma aizsargspējas ceru vēl pārbaudīt atlikušjās vasaras dienās un septembrī, kad došos atvaļinājumā.

 

Atgādināsim, ka Bergland Aloe Vera sauļošanas krēms nodrošinās optimālu mitruma saglabāšanu un efektīvu aizsardzību sauļojoties. Alveja atvēsina un atsvaidzina ādu, dabīgais minerālu filtrs ar SPF 20 aizsargā pret UVA un UVB stariem. Krēms ātri uzsūcas un ir bez balinoša efekta.

– atbilst stingrajām dabiskās kosmētikas vadlīnijām

– ir bez smaržvielām

– ir bez krāsvielām

Lietošana: dāsni jāuzklāj uz ādas pirms sauļošanās un regulāri jāatjauno tā, lai saglabājas aizsardzība pret sauli, īpaši, svīstot vai pēc peldēšanās.  

Dalīties.

Atstāt Ziņu