Vārda dienu svin: Līga

LASĪTĀJAS VĒRTĒ: ar Tannymax iedegums veidojas vienmērīgs

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ai solārija apmeklējums sniegtu tikai un vienīgi pozitīvas sajūtas, svarīgs ir ne tikai pats process, bet arī rezultāts – iedeguma tonis un tā vienmērīgums. Dāmas, kuras izmēģināja TannyMax Braun Superblack solārija krēmu, apgalvo, ka tas apvieno visu, ko var vēlēties no solārija krēma – labi smaržo, viegli un vienmērīgi klājas, izveido patīkamu toni, kas saglabājas pietiekami ilgstoši.

KRISTĪNE: Krēms ātri iesūcas ādā un dod vienmērīgu iedegumu
Paldies par lielisko iespēju testēt TannyMax solārija krēmu! Un 100 % varu teikt, ka rezultāts ir pamanāms!!! Pat pēc pirmās solārija apmeklējuma reizes, mans ādas tonis kļuva nedaudz brūnāks, jo vīrs vakarā, nezinot, ka apmeklēšu solāriju, uzreiz pamanīja pārmaiņas. Patīkamas pārmaiņas. 🙂 Ņemot vērā, ka man ir gaišs ādas tonis, kas diezgan ātri apdeg, pat pie pirmajām solārija apmeklējuma reizēm āda ir mazliet rozā, tad pēc šī krēma lietošanas, nekādu tādu blakusparādību nebija. Tāpat nebija ne ādas kņudēšanas, ne īpatnējā ozona aromāta. Krēms ļoti ātri iesūcas ādā, dod vienmērīgu iedegumu, pat pēc pirmās sauļošanās reizes, kā arī nekrāso pirkstu starpas! 😉 Tas ir būtiski, ja pēc solārija krēma uzklāšanas rokas netiek kārtīgi noslaucītas. Tāpat krēms labi mitrina ādu, tagad jūtu atšķirību, kāda āda ir tad, kad krēmu nebiju lietojusi. Esmu patiešām apmierināta, jo esmu atsākusi apmeklēt solāriju, ko nebiju darījusi jau 2,5 gadus, gan ātri izveidojies iedegums.
Mans mērķis nebija strauji iegūt tumši brūnu ādas toni – apmeklēju solāriju reizi 1,5-2 nedēļās, tāds tas arī nebūs turpmāk, bet noteikti arī turpmāk izmantošu šo solārija krēmu, un vairs nebaidīšos no uzraksta, ka tas rada tumšu iedegumu (starp citu, šis krēms, pateicoties tā uzrakstam, man bija īsts izaicinājums!). Pareizi to izmantojot un apmeklējot solāriju atbilstoši noteikumiem, āda iegūst tieši tādu toni, kādu vēlos!

LĪVA: krēms smaržo pēc persikiem
Pirmajā reizē, kad lietoju šo krēmu, smarža likās spēcīga, bet tagad tā šķiet patīkama – smaržo pēc persikiem. Klājas ļoti labi, ļoti viegli, visai ekonomisks, viena paciņa pietiek vairākām reizēm. Iepakojums ir ļoti patīkams, melnā krāsa uzrunāja, jo krāsainie manuprāt izskatās lēti un neprofesionāli. Nepalika nekādi pleķi, uz rokām arī nepaliek nekāds tonis, tūlītēja efekta nav, bet “saulīte” pieķer normāli.

GINTA: āda ir mīksta un kārtīgi pabarota
Man šis krēms ļoti patika un kaut arī tam klāt ir bronzers, uz manas ādas nekādas paštonējošā krēma pēdas nepalika. Bieži tonējošie krēmi neiesūcas ādā, atstāj brūnas svītras vai smērē veļu, taču ar šo krēmu nesaskāros ar nekādiem apgrūtinājumiem. Šie solārija krēmi atbilda manam ādas tonim, jo ikdienā bieži apmeklēju solāriju un pašai arī ir tumša āda. Krēmam ir patīkama smarža, pēc solārija apmeklējuma āda ir mīksta un kārtīgi pabarota. Apsveru domu, ka varētu šādu krēmu iegādāties arī turpmākai lietošanai. Paldies par iespēju pamēģināt!

EVIJA: krēms nav lipīgs, uz ādas atstāj patīkamu sajūtu
Krēmam bija ļoti patīkams aromāts. Pēc uzklāšanas atstāja patīkamu sajūtu uz ādas, nebija lipīgs. Varēja nedaudz manīt arī to, ka tam klāt ir bronzeris. Kopumā labs iespaids par šo krēmu. Paldies, par doto iespēju izmēģināt.

ALDA: iedegums bija manāms uzreiz
Ļoti priecājos par šo iespēju testēt solārija krēmu. Tas mani patīkami pārsteidza. Klājas viegli, turklāt ekonomisks, gribēdama neiztērēju vairāk par divām trešdaļām iepakojuma vienā reizē. Krēmam ir visai klasiska solāriju krēma smarža, taču ne pārāk izteikta. Mani pārsteidza, ka smarža nedaudz turējās arī pēc dušas – man tas šķita kā pluss, jo solārija apmeklēšana man saistās ar saulainu, siltu un pozitīvi pavadītu laiku, tā kā pēcgarša saglabājās ilgāk 🙂 Pats efekts bija labs, iedegums bija manāms uzreiz, tas arī saglabājās nākamajās dienās, parasti man iedegums jāatjauno visai bieži. Āda bija godam pasargāta un sārtumiņš bija vien uz vaigiem kopā ar vasarsraibumiem. Manuprāt krēma cena ir ļoti draudzīga un es neredzēju atšķirību starp ekskluzīviem un dārgiem krēmiem. Esmu pārliecināta, ka šo krēmu lietošu arī turpmāk, tas man ir labs atklājums.

 

Tannymax Braun Superblack solārija krēms ir izstrādāts pēc jaunas formulas un palīdz iegūt eksotisku, tropisku iedegumu. Šī Karību salu bronzas krāsas iedeguma bāzi veido vērtīgo cukurniedru ekstrakti un valriekstu eļļa. Tie apgādā ādu ar elementiem, kas nepieciešami piesātināta, vienmērīga iedeguma radīšanai. Savukārt vitamīnu serums (A, C, E) kopā ar kofeīnu un šī sviestu spēj palīdzēt ādai iegūt dzīvīgāku, gludāku un jauneklīgāku starojumu, tādu pašu, ar kādu lepojas sportiski daiļās liedaga skaistules sniegbaltajās pludmalēs.

Tannymax izplatītājs Latvijā – CrystalCosmetics.lv.

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu