Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Lai sievišķība un romantika šovasar gavilē!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

eapšaubāmi vasara ir laiks, kad varam ļaut savai sievišķajai būtībai uzplaukt visā krāšņumā. Garas, vējā plīvojošas kleitas, gaisīgas blūzītes, lielas, noslēpumainas platmales un koši kāju nadziņi sandalēs! Atlaujies būt skaista! Turklāt tev nav nepieciešams katram tērpam iegādāties atsevišķus aksesuārus. Pārdomāta garderobes un aksesuāru izvēle, ļaus tos savstarpēji kombinēt un radīt jaunas saspēles un variantus! Skaties un iedvesmojies!

Vasaras noskaņu šopingā devāmies uz tirdzniecības centru                                  
Foto- Marta Valle
Stiliste- Ilze Brodele
Modele- Zane Zvejniece


Haki krāsas kleita – Reserved, Ls 16,99, Haki krāsas platformas vasaras kurpes – Seppala, Ls 22,99, Rokassomiņa – Monton, Ls 17,90, Platmale – Seppala, Ls 5,69, Zelta rokassprādze – Seppala, Ls 3,49, Haki krāsas rokassprādže komplekts – Seppala, Ls 4,29, Ķēde-kaklarota – Seppala, Ls 5,69.

Šovasar sievišķība un romantika var atkal gavilēt un sevi pierādīt un parādīt visos gan svinīgajos, gan mazāk svinīgajos pasākumos. Brīvi krītoša materiāla garā kleita izcels auguma aprises un tieši ar vertikālajām, krītošajām auduma līnijām, siluets tiks slaidināts un pagarināts.
Aktuālas šovasar ir arī galvassegas-platmales, kas ne tikai pasargās no kāda nevēlama saules stara, bet arī uzsvērs sievišķību un koptēlu darīs izsmalcinātāku. Protams, mūžīga vērtība ir smalki un pārdomāti aksesuāri-krelles, ķēdes un rokassomiņa. Ja vien iespējams, tad ikdienā būtu ieteicams pie garās kleitas izvēlēties smalkāku somiņu, nevis lielās, masīvās somas, kas nojauks visu harmoniju tēlā.


Bikškostīma augšdaļa – Seppala, Ls 13,99, Bikšlostīma lejas daļa – Seppala, Ls 22,99, Sandales (zelta krāsas) – Monton, Ls 11,90, Platmale – Seppala, Ls 5,69, Saulesbrilles – Seppala, Ls 3,49, Somiņa – Monton, Ls 17,90. 

Novērojams, ka aktuālas vairs nav izteikti pieguļošs siluets. Tam ir savas pozitīvās īpašības, proti, tas veiksmīgi nomaskē nevēlamus trūkumus augumā, gan arī karstajā laikā liek justies labāk un ērtāk. Šāds siluets arī ir krietni sievišķīgāks un radošāks. Arī aksesuāriem ir krietni lielāka iespēja dažādi spēlēties gan savā formā, gan materiālā. Ļoti ērts risinājums ir platās zīda bikses ar tāda paša auduma krekliņu, kas kopskatā izskatās kā bikšu kombinezons. Tas ir ne tikai eleganti un smalki, bet arī pārdomāti un ekselenti.

Legingi ar leoparda rakstu – Reserved, Ls 8,99, Soma – Reserved, Ls 21,99, Saulesbrilles – Seppala, Ls 3,49, Haki krāsas vasaras kurpes uz platformas – Seppala, Ls 22,99, Balta blūze – Seppala, Ls 13,99, Balts bezroku krekliņš (zem blūzes) –Seppala, Ls 6,99, Kaklarota–Reserved, Ls 5,99, Bēša josta – Seppala, Ls 5,69.

Draiskākam gājienam ikdienā droši var izvēlēties tik ērtos legingus dažādos rakstos. Taču jāņem vērā, ka uzmanīgi jāizvēlas tērpa augšdaļa. Proti, lai kopskatā neizskatītos pēc leoparda, augšdaļu jāizvēlas vienā tonī bez rakstiem un zīmējumiem. Ideāli, ja tā ir vienkārši smalka zīda blūzīte vai trikotāžas topiņš-pagarināts. Šādi rakstaini legingi sadala augumu, tāpēc uzmanīgi jāizvēlas augšdaļas garumu, lai kopējais siluets iegūtu vēlamās līnijas un proporcijas.

Haki tops– Seppala, Ls 6,99, Haki krāsas tīkliņdžemperis – Seppala, Ls 22,99, Baltie šorti–Seppala, Ls 13,99, Saulesbrilles – Seppala, Ls 3,49, Somiņa – Monton, Ls 17,90, Rokassprādze – Seppala, Ls 3,49. 

Dienās, kad saulīte īpaši silda droši varam izrādīt savas kājiņas īsos šortiņos. Kājas vizuāli tiks slaidinātas, ja šortiņi nebūs cieši pieguļoši, bet gan, piemēram, lina auduma viegli krītoši. Ļoti aktuāli ir tamborēti džemperi dažādos toņos, kas kombinējami ar tāda paša toņa topiņu un dažādiem aksesuāriem. Koptēls tiek radīts nedaudz draiskāks un pārliecinātāks, ja izvēlas džemperi ar platāku kakla izgriezumu, ko var viegli pārlaist pār vienu pleciņu. Draiski un atraisīti.


Baltā kleita ar mežģīnēm – Seppala, Ls 27,99, Rokassprādze – Seppala, Ls 3,49, Somiņa – Monton, Ls 17,90.

Ja paredzēts pasākums siltā vasaras vakarā, tad varam atļauties būt maigi romantiskas un skaistas, jo tam taču domāta vasara! Baltā krāsa nav paredzēta tikai līgavām. Gara, krītoša kleita izcels nosauļoto ādu un pāris smalki aksesuāri pieliks mazo punktiņu koptēla izveidei. Pārliecinoši, skaisti un sievišķīgi!

Esam skaistas!

Dalīties.

4 komentāru

Atstāt Ziņu