Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Lai atkal patiktu skatīties spogulī

Pinterest LinkedIn Tumblr +


Rīga, Kokneses prospekts 18a

Tālr.  67374747, 67374744
www.lazermedicinasklinika.lv  

ava seja – tuva, mīļa, pazīstama. Bet kādu dienu, raugoties spogulī, tu skaidri redzi, pēdas, ko tavos vaibstos atstājuši gadi un, ko tur liegties, arī dzīvesveida nepareizības. Zudis agrākais ādas tvirtums un līniju maigā harmonija. Kakls nodevīgi atklāj tavu vecumu vai pat vēl piemelo kādu gadu klāt, kā gribēdams tevi sodīt par nepārdomāto jo – jo stila badošanos vai to, ka ikdienas steigā vienmēr piemirsi rūpīgi kopt kakla ādu. Ne mazāk sabojāt garastāvokli spēj arī dubultzods, kas nereti sagādā raizes pat jauniem cilvēkiem.

Lāzermedicīnas klīnika ir vienīgā Baltijas valstīs, kas piedāvā šīs problēmas risināt ar mūsdienīgu, inovatīvu un zinātniski pamatotu metodi, izmantojot pasaulē pazīstamā ražotāja Alma Lasers radīto iekārtu Accent Ultra. Tās veiktās ultraskaņas un radiofrekvences procedūras ļauj uzlabot sejas un arī ķermeņa kontūras, palīdz tikt galā ar nevēlamiem tauku izgulsnējumiem, padarīt ādu tvirtāku, mazināt grumbas.

„Strādājam ar šo tehnoloģiju kopš gada sākuma un esam jau ieguvuši pirmo labo pieredzi,” saka Lāzermedicīnas klīnikas ārste Ineta Mauriņa.

Kas šajā tehnoloģijā ir tik īpašs?
Ultraskaņu un radiofrekvenci estētiskajā medicīnā lieto jau vairāk nekā desmit gadus, bet šajā iekārtā izmantota Alma Lasers patentētā aukstā ultraskaņa jeb share wave, kas iedarbojas uz tauku šūnām, padarot tās funkcionēt nespējīgas. Tauki tiek pārstrādāti, uzsūkti asinsritē un izvadīti no organisma tāpat kā tie, kas uzņemti ar uzturu. Tiek bojātas tikai tauku šūnas, bet necieš nervi, asinsvadi, apkārtējie audi. Arī radiofrekvence, ko lieto šīm procedūrām, ir principiāli atšķirīga: tā ir unipolāra frekvence, kas nodrošina daudz dziļāku termisku iedarbību, iesniedzoties audos līdz pat 2 centimetru dziļumā. Tā uzsilda apkārtējo audu masu, paplašinot asinsvadus, aktivizē limfātisko sistēmu, kā arī tieši iedarbojas uz ādu, aktivizē kolagēna sintēzi.

– Kas cilvēkus visvairāk neapmierina savā sejā?
Problemātiskās zonas ir pazode, reizēm arī vaigi. Lieki taukaudu uzkrājumi, piemēram, dubultzods, var būt arī ļoti jauniem cilvēkiem.

– Kā varat palīdzēt šīs nepilnības labot?
Iekārtai ir speciāls aplikatoru komplekts, kas paredzēts tieši sejas apstrādei. Mēs lietojam ultraskaņu, lai bojātu tauku šūnas, bet pēc tam veicam tonizēšanu ar radiofrekvences palīdzību. Netrūkst arī cilvēku, kuriem nav lieko taukaudu, bet āda gadu gaitā sāk zaudēt tonusu, nav vairs tik elastīga kā jaunībā un sejas kontūras zaudē savas skaistās līnijas. Īpaši izteikta šī problēma kļūst sievietēm menopauzes vecumā. Tad mēs ļoti labi varam strādāt tikai ar radiofrekvenci, uzlabot tonusu, padarīt stingrāku sejas veidolu, samazināt lielākās grumbas. Tās neizzūd pavisam, tomēr kļūst seklākas un vairs nav tik uzkrītošas.

– Vēdera, kāju vai gurnu apkārtmēru var izmērīt un tas ļauj objektīvi spriest, vai procedūra ir efektīva. Kaut ko izmērīt sejā ir daudz grūtāk…
Lai novērtētu rezultātu, mēs uzņemam sejas attēlus pirms procedūru kursa un pēc tā – tad efekts ir redzams visuzskatāmāk. Tā kā rezultāts tiek sasniegts pakāpeniski, cilvēki pagūst pierast pie jaunā izskata un reizēm pat apgalvo, ka nekādas izmaiņas neredzot un nejūtot. Aplūkojot savu sākotnējo attēlu un salīdzinot to ar tagadējo, viņi pārliecinās, ka rezultāts ir. Daži jūtas ļoti pārsteigti.

– Kāda ir procedūras norise?
Šīs ir „atnāc – aizej” tipa procedūras, kas neprasa ne īpašu gatavošanos, ne atsāpināšanu, nav saistītas ar darba nespēju un nesagādā diskomfortu.Pacients atrodas guļus stāvoklī, apstrādājamais iezīmētais ādas laukums tiek ieziests ar gēlu vai eļļu un pa to virza aplikatoru. Procedūra notiek kustībā, tās veicējam nav jāmeklē noteikti punkti vai jāievēro īpaša precizitāte, jo pati iekārta aprēķina pilnīgi visus nepieciešamos parametrus. Balstoties uz klīnisko pētījumu rezultātiem, programma nodrošina, ka apstrādes laikā noteiktas ķermeņa zonas saņem noteiktu enerģiju, kas ir vajadzīga tauku šūnu šķelšanai un pilnīgi nekaitīga apkārtējiem audiem. Aparātam ir standarta programma, bet laika gaitā var arī mainīt parametrus, ja tas vajadzīgs. Jāpiebilst, ka strādāt ar šīm iekārtām Lāzermedicīnas klīnikas personāls ir mācījies tieši pie ražotāja Izraēlā, klīnisko speciālistu vadībā, kuri piedalījušies iekārtas izstrādē.

– Vai ir gadījumi, kad šīs procedūras nedrīkst veikt?
Galvenās kontrindikācijas ir grūtniecība un onkoloģiskās slimības, bet ir arī citas, kas tiek izvērtētas individuāli.

– Kādi nosacījumi jāievēro pēc procedūrām?
Ļoti svarīga ir papildus šķidruma uzņemšana pirmajās dienās pēc procedūras, lai tiktu izvadīti tauki. Iesakām arī kustības, pareizu uzturu. Šie norādījumi nav grūti izpildāmi.

– Cik noturīgs ir rezultāts?
Iznīcinātas tauku šūnas vairs neatjaunojas. Lai uzturētu ādas elastību un tonusu, kas panākts, lietojot radiofrekvences aplikatoru, šīs procedūras vēlams atkārtot reizi gadā, parasti – īsāka kursa veidā. Jo jaunāks cilvēks, jo retāk tas vajadzīgs, jo viņam kolagēns veidojas pietiekami.

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu