Vārda dienu svin: Līga

Ko tev grib pavēstīt iesnas?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Psihoterapeits un homeopāts Valērijs Siņeļņikovs uzskata, ka iesnas ir zemapziņas asaras jeb iekšējas raudas. „Tādējādi zemapziņa mēģina izvadīt ārā dziļi apspiestās jūtas: visbiežāk bēdas un žēlumu, sarūgtinājumu un nožēlu par nepiepildījušamies plāniem un sapņiem,” grāmatā „Izproti savu slimību!” raksta V.Siņeļņikovs.

Savukārt alerģiskas iesnas liecinot par emocionālās paškontroles trūkumu, kas parasti izpaužas pēc spēcīga emocionāla satricinājuma.

Ja iesnas ir bērnam, tādā veidā viņa zemapziņa mēģina signalizēt vecākiem kaut ko svarīgu. Bieži –tas ir kā lūgums pēc palīdzības. Iespējams, bērns jūtas bezpalīdzīgs, neizjūt savu vērtību.

Līdzīgu skaidrojumu iesnām grāmatā ‘Tavs ķermenis tev saka- Mīli sevi!’ sniedz arī dziedniece Līza Burbo. Viņa norāda, ka iesnas piemeklē tos cilvēkus, kas saskārušies ar kādu sarežģītu situāciju un ir apjukuši: „Viņiem rodas iespaids, ka kāds vai kaut kāda situācija, burtiski uzbrūk viņiem. Šādi cilvēki pārlieku uztraucas par niekiem un mazsvarīgām detaļām. Viņi nezina, ar ko lai sāk. Tas viņos izsauc niknumu, jo viņi vēlētos visu izdarīt ar vienu rokas vēzienu. Haoss, kas rodas galvā, traucē viņiem saprast savas patiesās vēlmes un dzīvot tagadnē.”

Tāpat spēcīgu iespaidu atstājot arī noticēšanas efekts- piemēram, ja būšu nosalis, dabūšu iesnas, iesnas var pielipt utt. Šādos gadījumos negatīvā virzienā nostrādā pašiedvesma.

„Iesnu dziļāka jēga ir vēstījums – tev nepieciešams atslābināties un nevajag veltīgi satraukties, nemēģini vienlaicīgi darīt ļoti daudz darbus,” aicina L.Burbo.

Avoti:
Līza Burbo ‘Tavs ķermenis tev saka- Mīli sevi!’ / Твое тело говорит «Люби себя!»

Valērijs Siņeļņikovs „Izproti savu slimību!”

Dalīties.

8 komentāru

  1. Nu pilnīgas muļķības! Kādas emocijas un kāda pašapziņa pie alerģijas? Tam cilvēkam ar prātu jādraudzējas.

  2. Nu tās "hroniskās iesnas" ir nosacītas. Bija man šādas "hroniskās iesnas" gadiem, katru dienu deguns tecēja, lietoju degunā pūšamos. Izlēmu pārtraukt tos pūst, jo tāpat nelīdzēja. Tagad jau vairākus gadus iesnas vairs nav. Kāpēc un kā tās rodas un kad pāriet, ej nu sazini!

  3. to > es<br>tas, ka tu par šīm lietām neko nezini, nenozīmē, ka tās ir muļķības. ieklausies sevī un pamanīsi likumsakarības.

  4. INTERSTARS TŪRISMS on

    par "puņķiem" tik romantiski nekad neesmu domājis, bet ko var zināt – varbūt tā arī ir 🙂 katrā ziņā interesanti

  5. Jūs zinājāt, ka hroniskas iesnas izraisa arī parastie pretiesnu medikamenti? Tieši tāpēc iesaku skalot degunu ar sālsūdeni. Tas gan ir nepatīkami, bet, kas nežēlo naudu, par kādiem 2 latiem var nopirkt arī sālsūdeni pūšamu! Sauc Rinospray Seawater. Ražo LV, pati lietoju. Vīram arī palīdzēja. Un neizraisa hroniskās iesnas. Lētākais no pūšamajiem sālsūdeņiem.

Atstāt Ziņu