Vārda dienu svin: Jurģis, Juris, Georgs

Ko nozīmē problēmas ar vairogdziedzeri?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Valērijs Siņeļņikovs grāmatā „Izproti savu slimību!” raksta, ka „vairogdziedzeris simbolizē radošo pašizteikšanos”. Vairogdziedzera slimības liecinot par to, ka cilvēkam ir problēmas ar pašizteikšanos.

Palielināts vairogdziedzeris norāda uz to, ka uz cilvēku tiek izdarīts spēcīgs spiediens, precīzāk, cilvēks pats izdara spiedienu uz sevi ar apkārtējo palīdzību. „Jūs uzskatāt, ka jūs pastāvīgi pazemo, un šo pazemojumu jums nākas paciest. Jūs jūtaties kā upuris, izjūtat naidu un aizvainojumu pret dzīvē uzspiesto,” raksta V.Siņeļņikovs.

Viņš norāda, ka bieži vien kākslis (palielināts vairogdziedzeris) veidojas sievietēm, kuru vīri stipri dzer. Tādos gadījumos neizpaustās negatīvās domas un emocijas, sīkie aizvainojumi un pretenzijas kā kamols iesprūst kaklā.

„Ļoti svarīgi ir iemācīties rūpēties par sevi, zināt savas vēlmes un vajadzības, prast atklāti tās izpaust. Būt pašam- lieliskas zāles!” iesaka V.Siņeļņikovs.

Līdzīgus novērojumus min arī dziedniece Līza Burbo. Viņa grāmatā ‘Tavs ķermenis tev saka- Mīli sevi!’ norāda, ka vairogdziedzeris ir saistīts ar augšanu – savu patieso vajadzību apzināšanās ļaus tev izaugt garīgi un saprast savu sūtību, savu misiju uz šīs planētas. Vairogdziedzeris savieno cilvēka fizisko ķermeni ar viņa kakla čakru, kas tiek saukta par enerģētisko centru. Šī čakra atbildīga par cilvēka gribasspēku un viņa spēju veidot savu dzīvi tā, kā viņš vēlas.

Cilvēki, kuriem ir pazemināta vairogdziedzera darbība, bieži vien uzskata, ka viņi nav spējīgi patstāvīgi vadīt savu dzīvi, ka viņiem nav tiesības darīt to, ko viņi vēlas. „Tev jāpiedod sev vai cilvēkiem, kuri tev ir kaitējuši vai tevi pārliecinājuši, ka neesi spējīga gūt panākumus patstāvīgi. Iemācies un ļauj sev bez bailēm izrādīt savas radošās spējas,” ieteikusi L.Burbo.

 

Avoti:
Līza Burbo ‘Tavs ķermenis tev saka- Mīli sevi!’ / Твое тело говорит «Люби себя!»

Valērijs Siņeļņikovs „Izproti savu slimību!”

Dalīties.

Atstāt Ziņu