Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Ko gaidīt koka Kazas gadā? Fen šui astrologa pareģojumi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ārdu “kaza” sadzīvē esam iemanījušies lietot kā vienu no, tā saucamajiem, nekaitīgajiem lamuvārdu, domājot par straujām, neprognozējamām, reizēm dumjām un reizēm riebīgām sievietēm. Vai tāds – straujš, neprognozējams un riebīgs – būs arī Koka Kazas gads? Šķiet, ka – nē, Kazas gads būs drīzāk domāšanas, prātošans, reliģiju un priekšrakstu izprašanas, kā arī filozofēšanas laiks. Kā ierasts, gaidot Ķīniešu Jaunā gada iestāšanos, SievietesPasaule.lv ielūkojās Austrālijas ķīnieša, Fen šui eksperta Edgar Lok Tin Yung paredzējumos. 

Vispirms par kopējām enerģētiskām iezīmēm un gaidāmajiem notikumiem pasaulē. 

Kā attīstīsies notikumi pasaulē?
Būsim liecinieki tam, kā valdības dažādās pasaules malās cenšas apspiest nemierniekus. Ir liela varbūtība, ka tas notiks slepus vai arī ar manipulatīvām metodēm. Nav izslēgtas karadarbības izcelšanās un nevaram izslēgt cilvēku nāves. Jauni likumi var skart zemes, īpašumu un celtniecības jomas. Varētu kristies īpašumu cenas. Reliģijas, tradicionālās kultūras, vērtības un prakses piedzīvos jaunus izaicinājumus. Aktuālāki kļūs jautājumi par veselīgu dzīvošanu un veselīgu ēšanu. Būs vērts atcerēties seno patiesību: runāšana sudrabs, klusēšana – zelts. 

Pieaugs uguns bīstamību risks
Ja pasaule piedzīvos spēcīgas zemestrīces, tad tas visiespējamākais ir martā, aprīlī, septembrī un oktobrī. Nelaimes var nest pērkona negaisi, elektrības zudumi, zibens vai elektrības negadījumi. Kopumā šis solās būt salīdzinoši sauss gads, tomēr jārēķinās, ka par sevi var likt satraukties dažādas uguns nelaimes. Kopumā šis nav gads, kad vajadzētu piedzīvot būtiskas dabas katastrofas – gada auksto laiku nomainīs silta vasara, kas šogad varētu būt pat salīdzinoši garāka nekā citus gadus.   

Mājās īpaši jāuzmana DRD puse
Šis ir gads, kurā varam sastapties gan ar labo, gan slikto enerģiju. Mūsu pašu uzdevums ir aktivizēt labo un minimizēt negatīvo. Patiesībā šī negatīvā enerģija ir kā dusošs tīģeris, kas ir nekaitīgs, kamēr tas guļ, bet, ja tiek pamodināts, tas var tevi ievainot. 
Vienkāršojot E. Lok Tin Yung skaidrojumu par enerģijām, jāsecina, ka katru gadu nelabvēlīgā enerģija nāk no citas debespuses. Šogad tā plūdīs no dienvidrietumu-dienvidu (DRD) puses. Dienvidu sektors, saskaņā ar fen šui, simbolizē zemes enerģiju. Tāpēc tas, kas ir jāatceras, lai “tīģeri” nepamodinātu, dienvidu sektoros nedrīkst „kustināt zemi”. Proti, nevajag rakt zemi, taisīt remontu ne ārpus, ne iekšpus mājas. Arī nepatīkamas skaņas, piemēram, naglu sišana, urbša šajā sektorā vai durvju sišana (durvis ierasti tiek plānotas nama dienvidu pusē) arī var atmodināt negatīvo enerģiju. Tāpēc durvis ver lēni un mierīgi.
Ja tici fen šui, šajā mājas sektorā vari novietot agustu, trīsstūrveida vāzi ar trīs bambusa kociņiem, lai mazinātu neagatīvās enerģijas ieplūšanu mājās.

 

Ko Kazas gads sola katram no mums?
Uzreiz jāsaka, ka dažas zīmes šā gada enerģētiku izjutīs spēcīgāk kā citas. Visjūtīgākie šajā gadā būs Kazas, Vērša, Pūķa un Suņa gadā dzimušie. Šo četru dzīvnieku horoskopa zīmju pārstāvjiem gada griezumā īpaša uzmanība jāpievērš gremošanas sistēmas, piemēram, kuņģa, aizkuņģa dziedzera problēmām, jāuzmanās no saindēšanās ar pārtiku (jo īpaši ar gaļu), caurejas, muskuļu sāpēm, ādas u.c. problēmām.
Lai arī 2015.gads ir pasīvi sievišķīgā (jin) koka gads, tomēr tādas koka īpašības kā noturīgums, spītība, turēšanās pie principiem, nelokāmība arī saglabāsies Kazas, Vērša, Pūķa un Suņa gadā dzimušajos, īpaši, tajos, kas dzimuši 1955., 1985. un 1991.gadā.
Šo četru zīmju pārstāvjiem vajadzētu būt uzmanīgiem nozīmīgu lēmumu pieņemšanā, piemēram, parakstot līgumus vai kļūstot par galvotājiem. Tiem, kas dzimuši 1940., 1949., 1964., 1973., 1982., 1991., 2000., 2009.gadā, savukārt vajadzētu izvairīties no došanās uz slimnīcām, lai apraudzītu sasirgušos, vai došanās uz bērēm.

KAZA 
Dzimšanas gadi: 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003
Gads būs visai aizņemts, spriedze būs sajūtama it visas dzīves jomās. Neesi pārāk ietiepīga, turoties pie saviem principiem, pretējā gadījumā nonāksi ļaužu tenku un aprunāšanas krustugunīs. Ja esi padotā, tad zini, ka vadība tevi šogad nemitīgi vēros un vērtēs. Nestrīdies ar kolēģiem, vadītājiem un lielajiem šefiem. Esi atvērta! Īpaši pie tā jāpiedomā 1979. un 1991.gadā dzimušajiem. Pievērs pastiprinātu uzmanību saviem ēšanas paradumiem – centies iekļaut ēdienkartē vairāk dārzeņu un zivju. Izvairīties vajadzētu no jēra un liellopa gaļas. Vairāk laika jāvelt fiziskajām aktivitātēm un pielūko, lai ikvienā treniņā un nodarbē nešmaucies! Ja ģimenes lokā šajā gadā tiks svinētas kāzas, pasaulē nāks bērniņš vai arī tiks svinētas kādas apaļas un nozīmīgas jubilejas, tu par to tikai priecāsies: šāda pozitīvā enerģija atsvērs sliktās lietas, kas varbūt tevi skars.
Nauda: šajā gadā runāsim galvenokārt par taviem izdevumiem.
Veselība: pievērs pastiprinātu uzmanību savai gremošanas sistēmas un sirds veselībai!

VĒRSIS 
Dzimšanas gadi: 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009
Šajā gadā varēsim runāt par konfrontācijām, salīdzināšanu un pārmaiņām. Tās var izpausties gan kā karjeras pārmaiņas, gan kā darba maiņa, mācību iestādes maiņa, pārcelšanās vai ceļošana. Tava gada zvaigzne ir “Da Ho”, kas nozīmē “Lieli izdevumi”. Tāpēc tērē prātīgi. Rīkosies gudri, ja pirksi lietas, kas būs vērtīgas arī nākotnē. Izvairies no riskantiem ieguldījumiem. Uzmanies no līgumu noteikumiem, pievērs tiem pastiprinātu uzmanību, ja nu reiz kādi nozīmīgi līgumi ir jāparaksta.
Informācija tiem Vēršiem, kuri dzimuši 1997.gadā: ja šajā gadā tiks nokārtotas autovadītāja tiesības, jāuzmanās esot pie auto stūres.
Ja šajā gadā plānosi ceļojumus, labāk izvairīties no galamērķiem, kas atrodas Dienvidrietumu virzienā. Šis ir virziens, kur var gadīties vairāk dažādu negadījumu un nebūšanu.
Nauda: lieli izdevumi.
Veselība: uzmanību jāpievērš gremošanas sistēmai.

PŪĶIS 
Dzimšanas gadi: 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012
Uzmanies no juridiskām tiesu lietām, īpaši, ja esi 1988.gadā dzimušais Pūķis. Vislielākā varbūtībā iekulties šādās lietās ir aprīlī, jūlijā un oktobrī. Labāk būt konservatīvai, nevis agresīvai. Glabā visas idejas sirdī, taču neesi iedomīga, lai dalītos ar tām. Darba vidē svarīgi ir saglabāt vēsu prātu, ņemot vērā, ka dažādas idejas un domas būs jāapspriež ar kolēģiem vai priekšnieku.  
Nauda: ienākumi būs vidēji.
Veselība: pievērs uzmanību gremošanas sistēmai!

SUNS 
Dzimšanas gadi: 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006
Šis būs sodīšanas gads, gads, kad vari tikt sodīta vai ierobežota no savas priekšniecības puses vai arī likuma priekšā. Uzmanies, par ko un kā publiski izsakies, īpaši, šā gada jūlijā un nākamā gada janvārī. Ja pārkāpsi noteikumus, piemēram, piedaloties satiksmē, nebrīnies, ja tiksi par to sodīta. Izvairies no asiem un pikantiem ēdieniem!
Nauda: ienākumi būs vidēji.
Veselība: pievērs uzmanību gremošanas sistēmai un acu veselībai!

ŽURKA 
Dzimšanas gadi: 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008
Šis pavisam noteikti būs veiksmīgāks gads nekā aizvadītais. Ja 2014.gadā saskāries ar baumām un dažādām juridiskām nebūšanām, tās pamazām pagaisīs. Pozitīvākas pārmaiņas piedzīvosi, tuvojoties savam dzimšanas dienas mēnesim. Šajā gadā rēķinies, ka būs jāsaskaras ar konkurenci un nemaz nebrīnies, ja konkurenti pavisam nemanot aizvilinās tavus klientus vai partnerus.
Nauda: ienākumu līmenis augs.
Veselība: pievērs uzmanību gremošanas sistēmai un ūdens patēriņam un tā izvadei no organisma!     

TĪĢERIS 
Dzimšanas gadi: 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010
Šis solās būt ļoti aizņemts gads, īpaši, ja esi dzimusi 1986. vai 1998.gadā. Būs bezgala daudz iespēju iepazīt jaunus draugus. Precētajiem Tīģera gadā dzimušajiem vajadzētu uzmanīties no tā, ka pie apvāršņa var parādīties kāda mistiska trešā persona, kas varētu izbojāt tavu laulību dzīvi.
Nauda: situācijai vajadzētu būt vienkārši lieliskai.
Veselība: uzmanību prasīs gremošanas sistēma, acis un sirds.

ZAĶIS 
Dzimšanas gadi: 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011
Šis gads sola dažādus piedzīvojumus un sadarbību ar jauniem partneriem. No tā var tikt gūti dažādi labumi. Tevi šajā gadā pavadīs “Baltā Tīģera” zvaigzne, kas nenes īpaši labu enerģiju. Tā var simbolizēt dažādas medicīniskas manipulācijas un, piemēram, ķeizargrieziena iespējamību, ja Tīģeru sievietes šajā gadā laidīs pasaulē bērniņu.
Nauda: gada pirmajā pusē nauda nāks lēni, bet gada otrajā pusē situācijai vajadzētu uzlaboties.
Veselība: uzmanība jāpievērš kājām, potītēm, locītavām un nervu sistēmai.

ČŪSKA 
Dzimšanas gadi: 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013
Šajā gadā tevi pavadīs ceļošanas zvaigzne. Tie var būt gan darba komandējumi, gan vienkārši pārbraucieni, kā arī patīkami atpūtas braucieni.
Nauda: ienākumi būs virs vidējā.
Veselība:  par sevi liks manīt acis, var būt sūdzības par asinsspiedienu, arī tievās zarnas problēmas var būt klātesošas.

ZIRGS 
Dzimšanas gadi: 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014
Ja iepriekšējā gadā tevi skāra veselības problēmas, mīlas sāpes vai jebkādas attiecību problēmas, šajā gadā situācija stabilizēsies. Tavā ceļā parādīsis vairāk pozitīvu iespēju un sadarbības iespēju. Īpaši veiksmīgi varētu izrādīties marta, jūlija un novembra mēneši.   
Nauda: situācija uzlabosies.
Veselība: uzmanības lokā jāpatur sirds un asinsvadu sistēma, kā arī gremošanas sistēma – tās var sagādāt problēmas šajā gadā.

PĒRTIĶIS 
Dzimšanas gadi: 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004
Vari rēķināties ar kopumā labu un veiksmīgu gadu. Ja esi padotais kādā uzņēmumā vai iestādē, tad vari rēķināties, ka vīriešiem priekšniekiem būs tieksme tevi uzraudzīt. Ja esi pašnodarbinātā vai arī vadi savu biznesu, var izdoties piesaistīt vērtīgus klientus.
Nauda: situācija izskatīsies laba.
Veselība: par sevi var likt manīt elpošanas sistēmas problēmas, kāju, potīšu un locītavu vainas vai nervi.

GAILIS 
Dzimšanas gadi: 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005
Būs dažādas iespējas ceļot. Arī pārcelšanās no vienas vietas uz citu var gadīties ceļā. Gaiļu gadā dzimušajām sievietēm vajadzētu būt piesardzīgām, jo pastāv varbūtība, ka varat ciest no vardarbības vai seksuālas uzmākšanās.
Nauda: ienākumi būs viduvēji.
Veselība: par sevi var likt manīt elpošanas sistēmas problēmas, kāju, potīšu un locītavu vainas vai nervi.

CŪKA 
Dzimšanas gadi: 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007
Šis gads sola dažādus piedzīvojumus un sadarbību ar jauniem partneriem. No tā var tikt gūti dažādi labumi.
Nauda: ienākumi būs labi.
Veselība: pievērs uzmanību gremošanas sistēmai un ūdens patēriņam un tā izvadei no organisma.           


Avots: fragmenti no Fen šui speciālista Edgar (Lok Tin) Yung raksta par 2015.gada paredzējumiem: http://loktinfengshui.com.au/animal-sign-luck-predictions/

Dalīties.

Atstāt Ziņu