Vārda dienu svin: Rasma, Rasa, Maira

Ko dāvināt vīrietim?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

iemassvētki tūlīt jau klauvēs pie durvīm, un aktuāls ir jautājums – ko likt zem eglītes? Mums, sievietēm, nav grūti izdomāt, ko uzdāvināt mammai, māsai vai draudzenei. Bet mīļotajam vīrietim?

Visvienkāršāk, ja vīrietim ir kāds hobijs. Pārdomāta, tam veltīta dāvana būs tieši laikā. Ja mīļotais ir romantiķis, pasniedz sentimentālu dāvanu – ceļojumu uz vietu, kur pirmo reizi devāties kopā vai pašas gatavotu saldumu kārbu. Klasiska dāvana būs kvalitatīvi aksesuāri, kas nekad neiziet no modes – aproču pogas, kaklasaite vai viņa iecienītākās smaržas. Savukārt, pēc neparastākām lietām vari lūkot latviešu zīmolu konceptveikalos vai atrast biļetes uz labu, bet ne obligāti klasiskas formas izrādi.

Tomēr lielākā daļa vīriešu novērtē praktiskas dāvanas. Ja tev līdzās ir moderns vīrietis, viņš priecāsies par lietām, kas viņam ļauj izskatīties un justies labi. Lieliska dāvana būs jaunākās paaudzes Braun elektriskie sietiņveida skuvekļi, kuru tehnoloģija ļauj noskūt bārdu ar maksimālu precizitāti. Kā saka – taisnākais ceļš ir vislabākais – atšķirībā no rotējošajiem skuvekļiem, ar kuriem jāveic atkārtotas apļveida kustības, sietiņveida skuveklis bārdu nodzen vienā piegājienā.

Plašajā Braun skuvekļu ģimenē pieejami skuvekļi ar viedo skaņas tehnoloģiju, kas ar 10 000 mikro vibrāciju palīdzību ļauj satver vairāk matiņu, nodrošinot pilnīgāku skūšanos. Vīrietis ar jūtīgāku ādu būs pateicīgs par pasaulē pirmo skuvekli ar dzesēšanas tehnoloģiju, kas skūšanās laikā atvēsina ādu un mazina kairinājumu. Bet, ja mīļotais ir bārdas cienītājs, tad Braun bārdas trimeris ļaus uzveidot jebkura garuma frizūru, nemainot trimera uzgaļus. Šī ir dāvana, kas būs ieguvums gan vīrieša izskatam, gan veselībai, gan pārliecībai par sevi. Un, kā zināms – par sevi pārliecināts vīrietis iet pa dzīvi kā uzvarētājs. Un uzvarētājs, savukārt, ir lieliska dāvana jebkurai sievietei. Starp citu, runājot par uzvarām – tu vēl vari paspēt iegūt dāvanu mīļotajam, piedaloties konkursā Braun Facebook lapā.

Vairāk informācijas par Braun dāvanām skatiet mājas lapā www.braundavanas.lv

 

Dalīties.

3 komentāru

  1. Vispār raksts par bardas skuvekliem nevis ko dāvināt vīrietim 😉 Absurds ja sievietei jadavina ceļojums vīrietim!

  2. Viktorija on

    Laba reklāma 😀 un nav arī slikta ideja.<br>No savas puses varu ieteikt veikalu Mojo-jojo Dzrinavu ielā, ja vīrietim ar humora izjūtu viss kārtībā, tad tur var atrast baigos brīnumus! Varot pasūtīt arī internetā laikam

Atstāt Ziņu