Vārda dienu svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis

Ko dāvināt Aunam un ko – Strēlniekam?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ko dāvināt? Kā sagādāt prieku tuviniekiem? – šie jautājumi šobrīd aizņem daudzu prātus. Varbūt palīdzību Ziemassvētku dāvanu izvēlē sniegs zvaigznes. Ielūkojamies, kādus dāvināšanas padomus tās dod par katru zodiaka zīmi.

AUNS
Auns kā bērns būs priecīgs par jebkuru dāvanu. Visvairāk viņu aizvainos, ja būsiet viņu aizmirsuši vai uzskatīsiet, ka viņš vispār var iztikt bez dāvanas.

Ko dāvināt? Visu spilgto, spožo, no kā kļūst jautrāk. Daudzi auni ir aktīva dzīvesveida piekritēji, tāpēc viņiem patiks kaut kas fitnesam vai sporta nodarbībām, kā arī tas, kas plaukšķina, kustas, grab. Vēl Aunu var iepriecināt ar pikantām piedevām ēdienam. Tomēr atceraties, ka jebkura ”apēdama” dāvana var būt tikai labs papildinājums pamatdāvanai.
Iepakojumam jābūt spilgtam, dzīvespriecīgam.
Bērniem: dāvanas ar pārsteigumu. Puikas būs priecīgi par spēļu automātu ar gaismas signāliem vai kara datorspēli, bet meitenēm patiks, piemēram, plīša tīģerēns. Nav vērts dāvināt ziedus. To mūžs ir pārāk īss, bet auniem patīk viss dzīvais. Viņiem nepatīk trauki, kristāla vāzes, puķupodi. Citiem vārdiem sakot, nepērciet to, kas viegli lūst. Vēl viena nianse: auni nepieņem dāvanas no cilvēkiem, kas viņiem nepatīk.

VĒRSIS
Vērši nav vienaldzīgi pret visu svarīgo un nozīmīgo. Viņi, būdami nopietni un praktiski ļaudis, dod priekšroku dārgām dāvanām, tomēr arī atklāti neizrādīs, ja uzskatīs, ka esat viņus novērtējis par zemu.

Ko dāvināt? Ja vāzi, tad pilnu ziediem, ja grāmatu, tad enciklopēdiju vai fotoalbumu ar arhitektūras pērlēm. Ar lielu sajūsmu tiks saņemta iemīļoto ierakstu kolekcija. Vērsis mīl komfortu, tāpēc derēs arī spilveni, segas, pledi, mājas čības, laba gultasveļa un dažādas citas lietas, kas atvieglo mūsu sadzīvi.
Vienmēr augstu tiks vērtēts zelts un dārglietas.
Iepakojumam jābūt ne mazāk greznam kā pati dāvana. Vērši ciena turīgus ļaudis. Neaizmirstiet, ka vērši ir lieli kārumnieki, tāpēc liela šokolāde pa virsu būs tieši laikā, turklāt vēl iecienītais vīns vai konjaks (viņi atšķir konjaku no brendija).
Bērniem – kaut ko lielu. Zēniem – milzīgu LEGO komplektu. Meitenēm – dabiska lieluma lelli vai milzīgus pūkainus lāčus un, protams, saldumus.
Nav vērts dāvināt dažādus lētus sīkumus, tie neatstās vēlamo iespaidu.

DVĪŅI
Dvīņi dāvanām nepiešķir pārāk lielu nozīmi. Tās ir tikai piedevas patīkamai laika pavadīšanai. Viņiem svarīgāks ir pats dāvinātājs. Viņi arī pārāk nepārdzīvos, ja būsiet aizmirsis viņus apsveikt.

Ko dāvināt? Dāvanas, kas nodarbina prātu, paplašina redzesloku vai palīdz visu darīt ātrāk. Tāpēc gan grāmata, gan datorprogramma tiks saņemta ar sajūsmu. Uzdāviniet viņiem iemīļoto izdevumu abonementu vai pieslēdziet kabeļtelevīziju. Dvīņi būs priecīgi par jaunākās paaudzes mobilo telefonu un nepaliks vienaldzīgi pret dažādiem aksesuāriem: peles paliktni vai telefona turētāju. Turklāt neapgrūtiniet sevi lauzot galvu, vai dvīnim jau nav tas, ko esat noskatījis, jo viņiem reti kad lietas ir vienā eksemplārā. Noderēs jebkura orgtehnika. Sievietēm patīk, lai mājās viss kustētos un iespējami ātri – viņas nekad neapvainosies, ja uzdāvināsiet virtuves kombainu.
Par iepakojumu nelauziet galvu – diezin vai dvīnis to pat pamanīs, viņu interesēs tikai tas, kas iekšā. Taču viņus vada nevis merkantilisms, bet ziņkāre.
Bērni būs priecīgi par dažādiem sīkumiem – brelokiem, nozīmītēm, flomāsteriem, konstruktoriem. Viņiem patīk ņemties ar klucīšiem, mozaīkām, pužļiem. Viņiem patiks loģiskās spēles, grāmatas un dažādus veidu mīklas.

VĒZIS
Ja Vēzis kaut ko krāj, tad jautājums par dāvanu ir atrisinājies pats no sevis. Ja papildināsiet viņa kolekciju, tas nozīmēs ne tikai to, ka atceraties par viņa dzimšanas dienu, bet arī, ka cienāt viņu kā personību. Būdami taupīgi un tālredzīgi, vēži mīl kvalitatīvas, lai arī dārgas lietas.

Ko dāvināt? Vīrietim dārgu naudas maku, stilīgu kaklasaiti ieturētos toņos. Sievietei dāvanas, kas izcels viņas maigumus. Laba izvēle – lietas mājām: virtuves piederumus – karotīšu vai nažu komplekts, dažādi mājas augi, ikebanas, dabas kompozīcijas. Mīkstas lietas – segas, šalles, jo vēži mīl siltumu un mājīgumu. Pasniegšanas brīdim sagatavojiet slavinošu runu, kurā pārliecinoši izklāstīsiet cik svarīgs jums ir tieši šis vēzis.
Iepakojums var arī nebūt, jo tam būtu jāattēlo pašas dāvanas saturs.
Bērniem derēs liela pasaku vai fantāzijas grāmata. Atnākot ar dāvanu vēža mājā, neaizmirstiet pasniegt ziedus arī viņa vecākiem, jo tas vēzi darīs laimīgu. Varat lielajā dāvanā paslēpt dažādus niekus un konfektes kā dāvanas vēža bērniem. Nav vērts dāvināt dažādas bumbiņas un grabuļus – to kas lēkā un rada troksni (plaukšķenes, petardes, zvaniņus).

LAUVA
Šis ir zvēru karalis, tāpēc visam jābūt atbilstošā līmenī. Lauvam svarīga ir pieeja. Dāvanu viņam ir jāpasniedz nevis jāiedod. Procesam jābūt iespējami svinīgam: ziedi, viesi pusaplī un viņš pašā centrā.

Ko dāvināt? Pat, ja tas būs pats mazākais flakoniņš, tad pašu dārgāko smaržu… Par zeltu un briljantiem nav nemaz vērts runāt. Kā dāvana labi derēs arī līdzekļi atpūtai. Viņš ar pateicību pieņems mākslas (par kuras pazinēju sevi uzskata) priekšmetus. Lauvām patīk būt pamanāmam un sev apkārt redzēt spilgtas lietas, tāpēc sievietēm laba dāvana būs vadošo zīmolu kosmētikas komplekts. Lauva ļoti lepojas ar savu vārdu, tāpēc varat dāvināt jebkuru nieku, ja vien uz tā ir viņa vārds.
Iepakojumam obligāti ir jābūt krāšņam! Jāatceras, ka lauvam nepatīk vienmuļi toņi, bet patīk spilgti un dzīvespriecīgi.
Bērniem tīkama dāvana būs ”cienījamas” rotaļlietas – mīkstie zvēri, elegantas lelles, spēļu mašīnas, kas izskatās kā īstas.

JAUNAVA
Jaunavas zīmei, šķiet, izpatikt ir visvienkāršāk. ”Dāvanas dāvanām, bet jābūt arī labumam”, apmēram tā spriež jaunavas Daudzas no viņām jau savlaicīgi vienojas ar radiem un draugiem, ko kurš dāvinās. Jo citādāk mājās būs daudz nevajadzīgu lietu.

Izvēlamies praktisku dāvanu, kas atvieglotu ikdienas darbu – virtuves kombains, putekļusūcējs, trauku mazgājamo mašīnu. Dāvanai jābūt praktiskai un izturīgai. Ja dāvināt sīkumus, tad arī praktiskus: šķiltavas vai matu saspraudes. Salvešu komplektu, virtuves aizkarus, ja tie ir dvieļi, tad neaizmirstiet arī dvieļu turētāju, dāvinot kafijas automātu – pievienojiet filtru komplektu.
Iepakojumam nav jābūt spilgtam. Dāvanu var vienkārši iesaiņot, taču neaizmirstiet garantijas talonu un instrukciju. Jaunava lasa pat to lietu instrukcijas, kuru darbības principus pārzina labāk par to izgudrotāju. Ja ziedi ir tikai kā pielikums dāvanai, tad tie faktiski ir simbols, tāpēc tie var būt ļoti pieticīgi.
Bērni dod priekšroku miniatūrām lietām. Meitene būs priecīga par mazām lellītēm, bet puisītis ar prieku spēlēsies ar miniatūru konstruktoru.
Nav vērts dāvināt un tērēt naudu visādiem suvenīriem, piemēram, rozā ziloņiem un citiem nieciņiem – tas nav domāts taupīgajām jaunavām, viņas jums nepiedos bezjēdzīgos tēriņus.

SVARI
Vispetrunīgākā un neparedzamākā zodiaka zīme. Galvenais princips – skaistums un elegance visur. Taču svari ātri zaudē jūsmu, tāpēc viņus jāapbur pakāpeniski. Ideāls variants – pārvērst visu dienu par svētkiem.

Ko dāvināt? Visu ekskluzīvo: neparastus suvenīrus, grāmatu īpašos izdevumus. Oriģinalitāte – lūk, tas ko svari tiešām novērtēs. Dāvanai jābūt skaistai un sirdi sildošai. Neko kliedzošu vai pārspīlētu – svariem no tā kļūs slikti. Skaists fotoalbums par arhitektūru, tēlniecību vai glezniecību. Glezna vai statuete, ar ko var izdaiļot istabu. Svari prot neuzbāzīgi uzvērt savu labo gaumi, tāpēc jebkura klasika – mūzikā vai literatūrā – būs tieši laikā. Viņiem derēs suvenīri no mākslas salona: viesu grāmata smalkos ādas vākos vai malahīta papīra prese.
Iepakojums ir nemazāk svarīgs kā pati dāvana.
Bērniem – breloki, mazas lellītes, nozīmītes un rotājumus vai kaut ko muzikālu un saldu – obligāti krāšņā kastītē. Meitenēm – lelli skaistā mežģīņu kleitā, zēniem – datorspēli.
Nav vērts dāvināt triviālas lietas, piemēram, konfekšu kastes.

SKORPIONS
Dāvanas skorpionam ir otra svarīgākā lieta pēc seksa. Tāpēc jums viņš jāapdāvina ar vai bez iemesla.

Dāvanas bez iemesla tik saņemtas ar sevišķu sajūsmu. Taču, ja aizmirsīsiet apdāvināt jubilejā, tad pārmetumus saņemsiet līdz mūža galam. Skorpions ir pietiekami merkantils, tāpēc mīl zīmīgas dāvanas, ja tām vēl ir simboliska nozīme, tad labāk nevar būt.
Ko dāvināt? Kaut kas noslēpumains, maģisks. Ieintriģējiet viņu, piemēram, iepakojiet kristāla lodi televizora kastē – šīs zīmes cilvēkiem patīk pārsteigumi. Izvēloties grāmatu, pakavējieties pie plauktiem ar trilleriem, detektīviem un psiholoģisko literatūru. Viņu vilina viss satraucošais, nezināmais un pat biedējošais, tāpēc lēciens ar gumiju vai Hičkoka filmu izlase ir radīti tieši viņiem. Daudzi skorpioni aizraujas ar ekstrēmajiem sporta veidiem, tāpēc dažādi alpīnisma vai vindsērfinga piederumi arī būs piemēroti. Sievietei nopērciet krāšņu veļu vai dārgas smaržas. Vīrietim dāviniet lietas, kas uzsver viņa spēku. Dāvanām var būt arī atklāti erotisks zemteksts.
Iepakojums ir obligāts! Viņam patīk noslēpumi un saņemot dāvanu viņš nevēlas zināt uzreiz, kas tur ir iekšā.
Bērniem dāviniet konstruktorus un ierīces eksperimentu veikšanai, mikroskopus, palielināmos stiklus, kokapstrādes instrumentus, jebkuru rotaļlietu ar noslēpumu vai saistītu ar kustīgām spēlēm.
Nav vērts dāvināt kabatas lakatiņus, dvieļus, zeķes – šādas dāvanas pazemo skorpionu.

STRĒLNIEKS
Pati labākā dāvana strēlniekam, protams, ir aizraujošs ceļojums. Ja pagaidām šādas iespējas nav, tad jebkura lieta, kas saistīta ar ceļošanu.

Ko dāvināt? Ceļojumu un sporta inventāru: mugursomu, vējjaku, sporta kurpes, bumbu, slēpes, čemodānu. Grāmatas par citu zemju kultūru vai svešvalodām, kā arī daivinga vai sērfinga ekipējumu. Arī suvenīri no eksotiskām valstīm – koraļļa zars no Klusā okeāna vai afrikāņu maska – būs laba dāvana. Automobiļa īpašniekiem visu, kas noderīgs viņu dzelzs zirgam. Sievietēm piemēroti lietussargi, apmetņi, ērti apavi un ietilpīgas ceļojumu somas.
Noteikti dāvanai pievienojiet kartiņu. Dāvināšanai izmantojiet brīdi, kad klāt ir iespējami daudz skatītāju.
Un nepievērsiet uzmanību viņa izteikumiem, ka nevajadzēja jau tā pūlēties, jo strēlnieks pamana un atceras visu.
Bērniem – velosipēdus, mašīnītes, zirdziņus un zvēriņus uz ritentiņiem.
Nav vērts dāvināt dežūrkonfekš kastes. Netērējiet laiku dārgas pildspalvas vai šķiltavu iegādei – neatkarīgi no cenas tas tiks pazaudēts paris dienu laikā. Un nedāviniet dzīvniekus, jo tos neviens nekops.

MEŽĀZIS
Izvēloties dāvanu, atcerieties, ka Mežāzis parasti, pirmkārt, ir praktiķis, otrkārt, strādīgs, treškārt, skrupulozs. Mežāžiem patīk klasika, izturība un labs stils.
Ko dāvināt? Mežāži ciena lietas, kas uzsver viņu stāvokli sabiedrībā, tāpēc viņiem patiks gan Armani kaklasaite, gan parker pildspalva ar zelta spalvu, gan Dior smaržas. Viņi sapņo par labu pulksteni, modernu piezīmju grāmatiņu un kristāla pelnu trauku. Rotaslietām arī jābūt no dārgmetāla. Daudzas sievietes aizraujas ar ziedu audzēšanu tāpēc noderēs arī grāmatas par augiem un ikebanu. Tāpat varētu derēt arī izšūšanas komplekts. Mežāzim var dāvināt arī kaut ko siltu un mīkstu: segu, pledu, mohēras šalli. Dāviniet lietas, ko lietos tikai viņš, tas piešķirs dāvanai īpašu šarmu. Viņiem patīk monogrammas uz dāvanām. Viņam nav mazsvarīgi, ka šīs lietas īpašnieks būs tikai viņš. Ja dāvināt ziedus, tad veselu grozu ar vienādu cēlu ziedu.
Bērnus sajūsminās rokdarbu vai kokapstrādes komplekti un konstruktori. Nav vērts dāvināt nenopietnas lietas – suvenīrus vai nelielu ziedu pušķīti.
Arī dažādas kastīte un breloki diezin vai derēs kā nopietna dāvana

ŪDENSVĪRS
Dāvanai jābūt oriģinālai un negaidītai. Pat ja dāvināt kaut ko prozaisku, noformējiet to kā kaut ko unikālu un pasniedziet ar zemtekstu – viņam tas patiks. īstenībā ūdensvīram nav nepieciešamas dāvanas, ja blakus ir draugi, kas viņu saprot.

Ko dāvināt? Jebkuru lietu, kas nav masu produkcija. Tai jābūt ar kādu dziļāku domu un vēlams vienīgajam eksemplāram. Viņiem būs patīkami saņemt eksotisku suvenīru vai ekstravagantu interjera elementu. Tomēr viena no patīkamākajām dāvanām būtu dators vai kāds elektronisks jaunums – biotelevizors vai mobilais telefons ar internetu. Turklāt ūdensvīram ļoti patīk saldumi.
Iepakojumam nav būtiskas nozīmes, ja vien tam nav kādas papildus simboliskas nozīmes.
Bērni būs priecīgi par kādu neparastu mājdzīvnieku, piemēram, sesku. Ja vēlaties pārsteigt un iepriecināt, tad uzdāviniet kādu intelektuālu spēli.
Nav vērts dāvināt lētus niekus, jo viņš ciena unikalitāti, to, kas uzsvērs, ka dāvana ir paredzēta tieši viņam. Ūdensvīriem patīk, ja citiem arī ir prieks, tāpēc nedāviniet lietas ar kurām nevarēs iepriecināt vēl kādu

ZIVIS
Izvēlēties dāvanu Zivij ir grūti tālab, ka viņu reakcija uz dāvanu būs atkarīga no tā brīža noskaņojuma, bet to nav iespējams paredzēt.

Ko dāvināt? Daudzām zivīm patīk Austrumi, tāpēc dāvanu var meklēt kādā indiešu preču veikalā. Nekļūdīga izvēle ir laba mūzika vai filma ar dziļu psiholoģisku sižetu. Turklāt zivis tāpat kā jaunavas ir ar ļoti labu ožu, tāpēc izcilas smaržas viņām var kļūt par īstiem svētkiem. Varat dāvināt arī ko pikantu, piemēram, pudeli laba vīna; kaut ko klasisku – mīļākā dzejnieka kopotos rakstus. Tikai nestāstiet viņai par saviem nodomiem, jo Zivis dievina pārsteigumus.
Iepakojumam jābūt daudzslāņainam, vislabāk – papīrs violeti lillā toņos ar garām sudraba lentām un maigu orhideju.
Bērniem patīk pasakas un piedzīvojumi – jo vairāk pārvērtību un burvestību, jo labāk. Viņi būs laimīgi saņemot burvju mākslinieka komplektu vai diskus ar filmām un spēlēm fantāzijas žanrā.
Nav vērts dāvināt milzīgu trusi un grozu ar lieliskām rozēm. Dāvana tiks pieņemta ar pateicību, taču sajūsmu tā neizraisīs.

 

Avots- ehoroskopi.lv

Dalīties.

Atstāt Ziņu