Vārda dienu svin: Laura, Jadviga

Ķīpsalas peldbaseins – tavai un ģimenes labsajūtai un veselībai

Pinterest LinkedIn Tumblr +

īpsalas peldbaseins kompleksā ir apvienotas nodarbības visai ģimenei. Aktīvāki sportot gribētāji var pavadīt laiku sporta zālē, kamēr citi atjaunot spēkus baseinā vai uzstādīt kādu citu jaunu personīgo rekordu. Bet paši mazākie to vēl tikai mācīsies turpat blakus, bērnu sporta klubā vai mazajā baseinā.

Māci bērnam mīlēt savu ķermeni un izbaudīt kustību prieku
Bērnu interesēm un vajadzībām izveidotas tādas grupas, kā peldēt apmācība jau no 2 gadu vecuma, ārstnieciskā vingrošana, vingrošana ūdenī un vingrošana skolēniem ar aptaukošanās risku. Nodarbībās tiek pielietots arī  rotaļu princips, lai bērnu aizrautu un iepazīstinātu ar sportošanas patīkamo pusi. Sports palīdzēs bērniem uzlabot vispārējo fizisko stāvokli, kā arī veicināt disciplīnu un personības izaugsmi. Mācīsim Jūsu bērnam cienīt un mīlēt savu ķermeni un izbaudīt kustību brīvību un prieku. Šodien Jūsu priekšā būs vesels un dzīvespriecīgs bērns, bet vēlāk – stalts un darbīgs pieaugušais.

Ir aplami domāt, ka bērnam ir jāmācās tikai rakstīt un lasīt. Ikvienam jau no mazotnes jāmācās dzīvot saskaņā ar savu ķermeni un jāattīsta tas atbilstoši vecumam, dzīvesveidam un iespējām. Bērniem fizisko spēju attīstība iet roku rokā ar garīgo. Vispārējā fiziskā sagatavotība ir pamats pilnvērtīgai turpmākajai dzīvei. Nodarbību gaitā tiek ņemtas vērā bērnu sensitīvā perioda fizisko īpašību attīstības īpatnības. Nodarbības notiek vecumu grupās, nodrošinot bērnam iespēju sociāli attīstīties. Nodarbību vadītājas ir ne tikai prasmīgi fizioterapeiti, viņas ir ieguvušas arī bakalaura grādu pedagoģijā.

Skaistam un veselam ķermenim nodarbības ūdenī un sporta zālē
Ķīpsalas peldbaseins piedāvā plašu ūdens procedūru klāstu. Te savu peldētprasmi uzlabo dažāda vecuma peldētāji un savus rezultātus uzlabo arī profesionālie sportisti. Lielajā baseinā notiek aerobika ūdenī – ir dejas baseinā. Pareizas stājas, gaitas veidošana, fizisko īpašību izkopšana, lieliska tonusa iegūšana un, neapšaubāmi, labākais veids figūras uzlabošanai – tieši tāpēc vingrošana ūdenī jeb ūdens aerobika ir teju vai universāls sporta veids, kas piemērots visiem.

Trenažieru zālē kustībām, fiziskai aktivitātei un sportam ir būtiska nozīme ikviena cilvēka veselības saglabāšanai – fiziskā slodze ir ķēdes posms, kas palīdz uzturēt skaistu un veselu ķermeni. Attīstīta muskulatūra ir pamatīgs balsts dvēseles templim. Pie mums Tu atradīsi dažāda veida trenažierus, kas paredzēti gan pamata vingrinājumu izpildei, gan nopietnākiem treniņiem. Lai veiksmīgāk un efektīvāk izmantotu trenažieru zālē pavadīto laiku, ir iespēja izstrādāt tieši Tev atbilstošu treniņu programmu, kas palīdzēs Tev sasniegt labākus rezultātus.

Iespēja apmeklēt īpašas rehabilitācijas programmas
Ja sportošanu nomāc kādas veselības sūdzības vai sāpes, arī tur mēs varam palīdzēt. Ir izveidots rehabilitācijas bloks, kurā darbojas fizioterapeiti un treneri. Izstrādātas grupu nodarbības pieaugušajiem ar muguras sāpēm, kurā kopīgiem spēkiem nostiprināsim dziļo muguras muskulatūru un vēdera korseti.

Sāpes remdēt spēj arī teipošana, kura mūsdienās aktuāla ir ne tikai sportistu vidū. Teipošanas koncepta izmantošanas veidu klāsts ir ļoti plašs: traumu ārstniecība, iekaisuma mazināšana (tūska, arī hematoma), stājas korekcija, pārslodzes radītu simptomu ārstniecība (hroniski cīpslu sastiepumi, elkoņa tendinīts, tenisa elkonis, golfa elkonis).

Jaunajā sezonā tiks piedāvāta arī ārstnieciskā vingrošana, vingrošana senioriem un K.Šrotas metodes vingrošana jauniešiem ar skoliozi.

Bet pēc labi padarīta darba un grūtā treniņa varat relaksēties masāžas laikā.

 

Tiekamies Ķīpsalas peldbaseinā! 

Dalīties.

Atstāt Ziņu