Vārda dienu svin: Cecīlija, Cilda

Kas šogad pretendē uz Oskara balvu?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Spriedze un minējumi par šā gada „Oskara” balvu ieguvējiem tikai pieaug. Kas un kādās nominācijās tad pretendē uz šo prestižo balvu? Viss noskaidrosies 7.martā, bet kādas ir tavas prognozes?

Labākā filma
Avatars (Avatar)
Aklā puse (The Blind side)
9.rajons (District 9)
An Education (An Education)
Sapieris (The Hurt Locker)
Bēdīgi slavenie mērgļi (Inglorious Basterds)
Dārgumiņš (Precious: Based on the novel push by Sapphire)
A Serious Man (A Serous Man)
Augšup (Up)
Augstu gaisā (Up in the Air)

Labākā režija
Ketrīna Bigelova par filmu Sapieris (The Hurt Locker)
Džeimss Kamerons par filmu Avatars (Avatar)
Lī Daniels par filmu Dārgumiņš (Precious: Based on the novel push by Sapphire)
Džeisons Reitmans par filmu Augstu gaisā (Up in the Air)
Kventins Tarantino par filmu Bēdīgi slavenie mērgļi (Inglorious Basterds)

Labākais aktieris
Džefs Bridžess par filmu Crazy Heart (Crazy Heart)
Džordžs Klūnijs par filmu Augstu gaisā (Up in the Air)
Kolins Fērts par filmu A Single Man (A Single Man)
Morgans Frīmens par filmu Invictus (Invictus)
Džeremijs Reiners par filmu Sapieris (The Hurt Locker)

Labākā aktrise
Sandra Buloka par filmu Aklā puse (The Blind Side)
Helēna Mirrena par filmu The Last Station (The Last Station)
Kerija Maligana par filmu An Education (An Education)
Geborija Sideba par filmu Dārgumiņš (Precious: Based on the novel push by Sapphire)
Merila Strīpa par filmu Džulī un Džūlija (Julie and Julia)

Labākais oriģinālscenārijs (filmai)
Sapieris (The Hurt Locker)
Bēdīgi slavenie mērgļi (Inglorious Basterds)
The Messenger (The Messenger)
A Serious Man (A Serious Man)
Augšup (Up)

Labākais adaptētais scenārijs (filmai)
9.rajons (District 9)
An Education (An Education)
In the Loop (In the Loop)
Dārgumiņš (Precious: Based on the novel push by Sapphire)
Augstu Gaisā (Up in the Air)

Labākais otrā plāna aktieris
Mets Deimons par filmu Invictus (Invictus)
Kristofers Plammers par filmu The Last Station (The Last Station)
Stenlijs Tuči par filmu Dārgie Pīšļi (Lovely Bones)
Kristofs Valcs par filmu Bēdīgi slavenie mērgļi (Inglorious Basterds)
Vudijs Harelsons par filmu The Messenger (The Messenger)

Labākā otrā plāna aktrise
Penelope Krusa par filmu Deviņi (Nine)
Vera Farmiga par filmu Augstu Gaisā (Up in the Air)
Megija Gilenhola par filmu Crazy Heart (Crazy Heart)
Anna Kendrika par filmu Augstu gaisā (Up in the Air)
Mo’Nique par filmu Dārgumiņš (Precious: Based on the novel push by Sapphire)

Labākā animācijas filma
Korelaina (Coraline)
Lieliskais Lapsas kungs (Fantastic Mr. Fox)
Princese un Varde (The Princess and the Frog)
The Secret of Kells (The Secret of Kells)
Augšup (Up)

Labākā ārzemju filma
Ajami (Ajami) – Izraēla
Baltā Lente (Das Weisse Band) – Vācija
El Secreto de sus Ojos (El Secreto de sus Ojos) – Argentīna
Pravietis (Uun Prophete) – Francija
La Teta Ausustada (La Teta Ausustada) – Peru

Labākā dokumentālā filma
Burma VJ (Burma VJ)
Tht Cove (The Cove)
Food Inc. (Food Inc.)
The Most Dangerous Man in America (The Most Dangerous Man in America)
Which Way Home (Which Way Home)

Labākā dokumentālā īsfilma
China’s Unnatural Disaster: The Tears of Sichuan Province (China’s Unnatural Disaster: The Tears of Sichuan Province)
The Last Campaign of Governor Booth Gardner (The Last Campaign of Governor Booth Gardner)
The Last Truck: Closing of a GM Plant (The Last Truck: Closing of a GM Plant ) Królik po berlinsku (Królik po berlinsku )
Music by Prudence (Music by Prudence)

Labākā īsfilma
The Door (The Door)
Istället för abrakadabra (Istället för abrakadabra)
Kavi (Kavi)
Miracle Fish (Miracle Fish)
The New Tenants (The New Tenants)

Labākā animācijas īsfilma
French Roast (French Roast)
Granny O’Grimm’s Sleeping Beauty (Granny O’Grimm’s Sleeping Beauty)
La dama y la muerte (La dama y la muerte)
Logorama (Logorama)Wallace and Gromit in A Matter of Loaf and Death (Wallace and Gromit in A Matter of Loaf and Death)

Labākā dziesma (no filmas)
Crazy Heart (Crazy Heart) “The Weary Kind”
Faubourg 36 (Faubourg) “Loin de Paname
Deviņi (Nine) “Take It All”
Princese un varde (The Princess and the Frog) “Down in New Orleans”
Princese un varde (The Princess and the Frog) “Almost There”

Labākā oriģinālmūzika (filmai)
Avatars (Avatar)
Lieliskais lapsas kungs (Fantastic Mr. Fox)
Sapieris (The Hurt Locker)
Šerloks Holmss (Sherlock Holmes)
Augšup (Up)

Labākā skaņa
Avatars (Avatar)
Sapieris (The Hurt Locker)
Bēdīgi slavenie mērgļi (Inglorious Basterds)
Zvaigžņu ceļš (Star Trek)
Augšup (Up)

Labākā skaņas miksēšana
Avatars (Avatar)
Sapieris (The Hurt Locker)
Bēdīgi slavenie mērgļi (Inglorious Basterds)
Zvaigžņu ceļš (Star Trek)
Transformeri: pieveikto atriebība(Transformers: Revenge of the Fallen)

Labākais mākslinieciskais noformējums
Avatars (Avatar)
Doktora Parnasa iedomu pasaule (The Imaginarium Of Doctor Parnassus)
Deviņi (Nine)
Šerloks Holmss (Sherlock Holmes)
Jaunā Viktorija (The Young Victoria)

Labākais operatora darbs
Avatars (Avatar)
Harijs Poters un Jauktasiņu princis (Harry Potter and the Halfblood Prince)
Sapieris (The Hurt Locker)
Bēdīgi slavenie mērgļi (Inglorious Basterds)
Baltā lente (Das weisse Band)

Labākais grims
Il Divo (Il Divo)
Zvaigžņu ceļš (Star Trek)
Jaunā Viktorija (The Young Victoria)

Labākais tērpu dizains (kostīmi)
Spožā zvaigzne (Bright Star)
Coco avant Chanel (Coco avant Chanel)
Doktora Parnasa iedomu pasaule (The Imaginarium of Doctor Parnassus)
Deviņi (Nine)
Jaunā Viktorija (The Young Victoria)

Labākā montāža
Avatars (Avatar)
9. Rajons (District 9)
Sapieris (The Hurt Locker)
Bēdīgi slavenie mērgļi (Inglorious Basterds)
Dārgumiņš (Precious: Based on the Novel Push by Sapphire)

Labākie vizuālie efekti
Avatars (Avatar)
9.Rajons (District 9)
Zvaigžņu ceļš (Star Trek)

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu