Vārda dienu svin: Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Kas ir ārstnieciskā kosmētika? Skaidro ‘Dzintars’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ermini “aptiekas”, “ārstnieciskā”, “dermatoloģiskā”, “farmaceitiskā” kosmētika bieži tiek lietoti kā sinonīmi kosmētikai, kas ir paredzēta īpašai ādas kopšanai un patoloģiska ādas stāvokļa korekcijai. Kā zināms, šāda veida kosmētikas līdzekļi ir pieejami tikai aptiekās.

Šo kosmētikas līdzekļu vēsture aizsākās jau 20. gadsimta 70. gadu sākumā Eiropā. Tie tika radīti cilvēkiem ar dermatoloģiska tipa problēmām. Šī ārstnieciskā kosmētika bija vairākas reizes efektīvāka par cita veida ārstnieciskās kosmētikas līdzekļiem un risināja problēmas, kuras dermatologi uzskatīja par nenopietnām, salīdzinājumā ar ādas slimībām, savukārt, kosmetologiem tās šķita pārāk grūtas. Tādejādi, tika pieņemts, ka ārstnieciskā kosmētika ir kaut kas starp kosmētiku un ārstnieciskiem preparātiem. Tā radās termins, apvienojot jēdzienus “kosmētika” un “farmācija” – angliski “cosmeceuticals“, kuru atklāja slavens amerikāņu dermatologs Alberts Kligmans pirms aptuveni 40 gadiem. Taču, šīs kosmētikas sastāvā ir aizliegts lietot ārstnieciskus preparātus, kā piemēram, antibiotikas, hormonus un cita veida medikamentu vielas.

Ārstnieciskā kosmētika ir kļuvusi selektīva, ar samērā ierobežotiem mērķiem, kā iespaidā, tā netiek plaši izmantota mūsdienās.

Augsti kvalificētie Dzintars speciālisti ir izstrādājuši īpašu kosmētikas sēriju Future Formula, kas balstās uz pavisam atšķirīga principa. Šī kosmētika spēj risināt konkrētas, bieži sastopamas ādas problēmas, jo tās pamatā ir īpaši izpētītas un rūpīgi atlasītas izejvielas. Tā efektīvi cīnās ar tādām problēmām kā akne, pigmentācijas plankumi un citām problēmām, kas liecina par novirzēm no ādas normas stāvokļa. Future Formula sērijas galvenā priekšrocība ir dabīgu aktīvo sastāvdaļu izmantošana, kas novērš ādas nepilnības un spēj precīzi sasniegt tās izcelsmes vietas, tādejādi, efektīvi risinot nopietnas ādas problēmas.

Ārstnieciskās kosmētikas Future Formula SOS sērijā ietilpst arī jauni līdzekļi problēmu risināšanai – piemēram, Future Formula SOS Anti-akne līnijā ietilpst losjons dziļai sejas ādas tīrīšanai, kas radīts uz 10 augu bāzes, intensīvs līdzeklis pret pinnēm un pūtītēm uz tējas koka eļļas bāzes un sejas krēms ar reģenerācijas efektu, lai novērstu Post-akne izraisītās sekas. Visi esošie ārstnieciskie preparāti ir orientēti uz sejas ādas sausināšanu, lai novērstu šīs problēmas, taču Future Formula produkti iekļūst ādas dziļākajos slāņos, pašā epicentrā, lai novērstu iekaisumu, risinātu Akne izraisītās ādas nepilnības un novērstu Post-akne sekas. Tāda veida ādas ārstēšanas metodi Dzintars speciālisti uzskata par vislabāko.

Future Formula SOS sērijā ietilpst arī īpašs balzams pret matu izkrišanu, matu augšanas uzlabošanu, atjaunošanu un stiprināšanu – Future Formula SOS Anti-Hair Loss, kā arī līdzeklis skropstu augšanai un stiprināšanai. Sērija tiks papildināta arī ar līdzekli lūpu stāvokļa uzlabošanai herpes vīrusa un saaukstēšanās laikā, un līdzekli pret plaisu veidošanos uz kājām, it īpaši uz pēdām un kāju pirkstiem. Šis līdzeklis ir īpaši piemērots diabētiķiem.

Ārstnieciskās kosmētikas Future Formula SOS pamatprincips ir risināt konkrētas problēmas, neizmantojot medikamentus, bet gan sastāvdaļas, kas ir dabīgas un efektīvas. Efekts ir ļoti svarīgs! Dzintars darbības pamatprincips ir – “Pirmkārt, nekaitēt!”, kas tiek stingri ievērots arī šeit. Tādēļ,  Dzintars produkti, neskatoties uz vecumu vai dzimumu, nodrošina pilnīgu drošību un problēmu risinājumu. Ir maldīgi radies uzskats, ka ārstniecisko kosmētiku drīkst lietot tikai noteiktā vecumā, taču tā nav tiesa. Piemēram, Akne izraisītās problēmas, matu, skropstu izkrišana, kā arī plaisas uz kājām ir novērotas visā pasaulē dažādiem cilvēkiem un konkrētas vecuma grupas tām nav konstatētas.

Visi ārstnieciskās kosmētikas līdzekļi ir dermatoloģiski apstiprināti, cilvēki ar konkrētām problēmām tos ir testējuši un apstiprinājuši to efektivitāti. Katra produkta aprakstā varēsiet pārliecināties par tā iedarbību un apskatīties ārstnieciskā rezultāta bildes.

Future Formula sērija tiks papildināta ar šiem jaunajiem ārstnieciskās kosmētikas līdzekļiem tuvā nākotnē, tādēļ sekojiet jaunumiem Dzintars interneta veikalā: http://store.dzintars.com

Facebook https://www.facebook.com/dzintarscosmetics/

Instagram https://www.instagram.com/dzintars_cosmetics/

Youtube https://www.youtube.com/user/DzintarsLV

Dalīties.

Atstāt Ziņu