Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Karstie ruļļi. Izmēģinām, kas tie ir un kā darbojas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

au stāstījām, ka SievietesPasaules komandā nolēmām izmēģināt vairākus jaunās Remington SILK kolekcijas matu veidošanas rīkus. Pagājušajā nedēļā lasījāt mūsu web dizaineres Annijas atsauksmi par Remington matu taisnotāju. Šoreiz es jums pastāstīšu par savu pieredzi ar Remington karstajiem ruļļiem.

Atzīšos – līdz šim par karstajiem ruļļiem neko nebiju dzirdējusi. Un vispār man šķita, ka šis tests drīzāk kļūs par īstu izaicinājumu pašiem karstajiem ruļļiem, nevis man, jo, ziniet, mani mati… jā, mani mati jau kopš bērnības ir tik taisni, cik vien taisni var būt. Ja citiem nepieciešams matu taisnotājs, lai matus padarītu zīdainus un gludus, tad man tādus dāvājusi pati māte Daba. Un tā nu, protams, arī uz mani attiecas senā patiesība: ja tev ir taisni mati, gribas čirkas, bet, ja esi piedzimusi ar čirkām, vēlies taisnus matus.
Tā arī es, līdzko gadi atļāva, devos uz frizētavu likt ilgviļņus. Ilgi tie nestāvēja, drīz no tiem pāri palika pūkas vien. Vēlāk mēģināju atkal, taču tie “izgāja” jau pēc mēneša. Metu ilgviļņiem mieru, sadzīvoju ar saviem taisnajiem matiem. Uz svētku reizēm, protams, vēlējos lokas, ak, tās skaistās lokas! Kad devos pie frizieres pirms sava dzīves lielā notikuma – kāzām, saņēmu ieteikumu matus pirms tam nedaudz sabojāt, piemēram, nokrāsot, lai lokas īstajā dienā stāvētu kā nākas. Nolēmu to nedarīt. Kāzu frizūra man tiešām noplaka jau pēc pāris stundām, bet ne jau tas šajā diena bija galvenais… Kaut cik noturīgas lokas man ir izdevušās vien ar nosacījumu, ka visu nakti noguļu “uz ruļļiem”, kas ietīti mitros matos un pēc tam vēl kārtīgi sapūsti ar matu laku.
Viss šis garais ievads, kas nekādā veidā neattiecas uz man testēšanai uzticētajiem karstajiem ruļļiem, ir vien tādēļ, lai jūs saprastu – ieveidot manus matus jebkādā veidā ir izaicinājums! 
Atzīšos, ar lielu interesi gaidīju iznākumu, lai redzētu, kas no tā visa iznāks? Protams, mani vilināja iespēja iegūt šobrīd tik aktuālo matu sakārtojumu – apjomīgās lokas jeb kuplus, viļņainus matus.

Iepazīšanās
Saņemot karstos ruļļus, izpētīju tos kā bērns jaunu rotaļlietu. Ruļļi atrodas tādā kā nelielā čemodāniņā, kur novietoti uz metāla stienīšiem. Komplektā ir 20 trīs dažādu izmēru ruļļi (lielie,vidējie un mazie). Pieslēdzot čemodāniņu pie elektrības, stienīši uzkarst, uzkarsējot arī ruļļus.

Process: Paņemam čemodāniņu, atveram vāku, ieslēdzam aparātu, pēc 3-5 minūtēm ruļļi jau gatavi lietošanai. Proti, tie ir uzkarsuši. Kamēr silst ruļļi, matus sadala pa šķipsnām. Tad ņem pa vienam karstajam rullim un uztin matus līdz pat to saknēm. Nostiprina ar sarkano klipsi pēc iespējas tuvāk galvas ādai. Ruļļus ņem laukā tad, kad tie atdzisuši.

Lietošana
Ruļļus izmēģināju vairākas reizes. Pirmā reize bija teju izgāšanās – mana, nevis ruļļu. Sēdēju kādu brīdi un nevarēju ne pa kam atcerēties to, kā ruļļi pareizi jāuztin. Pēc desmit minūtēm jau sanāca nedaudz labāk. Taču, kamēr tinu ruļļus, biju izslēgusi aparātu ar domu- lai nepārkarst, līdz ar to iznākums nebija apmierinošs – ruļļi laikam jau bija padzisuši, kad tos tinu matos. Sapratu arī, ka matu šķipsnu biezumam un ruļļu uztīšanas prasmei ir milzīga nozīme tajā, kādu gala rezultātu iegūs. Mēģināju vēlreiz, “piešāvos” līdz varēju ruļļus jau uztīt visai veikli. Mans rekords – 10 minūtēs uztinu visus matus. Lietošana ir tiešām ērta – tā kā ruļļi ir slidīgi, mati nekur neķeras un nepinas (arī ruļļu izņemšana no matiem līdz ar to ir patīkama un ātra). Līdzi nāk arī cimdiņš, kuru uzvelk uz rokas, lai neapdzedzinātu pirkstus, taču ari pašu ruļļu malas ir no materiāla, kas nesakarst. Tā kā ne reizi neapdedzinājos, varu apgalvot, ka par to nav jāuztraucas.

Rezultāts
Ruļļus iztinu, kad tie bija atdzisuši – kad ne uz galvas ādas, ne arī, pataustot tos, vairs nejutu siltumu. Vēros spogulī – tās nebija klasiskās “čirkas”, taču tādas arī šis aparāts nesolīja. Kuplas, lielas lokas – tas bija solījums. Jā, matu apjoms būtiski palielinājā, bija arī sajūta, ka mati pie saknēm pacēlušies augšup un kļuvuši “atsperīgāki”. Par lokām es tās nesauktu, drīzāk, par viļņiem.

Pārbaude uz modeli
Mani tomēr urdīja ziņkāre, vai ar šiem ruļļiem tiešām var dabūt arī kārtīgas lokas, tādēļ nolēmu pamēģināt arī uz cita matu tipa. Modelei ir biezi, taisni mati, arī matu struktūra ir salīdzinoši biezāka un raupjāka. Starp citu, ruļļu uztīšana kādam citam vispār notika zibenīgi. Piecās minūtēs ruļļi karsti, vēl piecās – ruļļi uztīti, un kopumā 20 minūtēs frizūra bija gatava. Un, kad iztinām ruļļus, skatam patiešām beidzot pavērās lokas. Skaistas, lielas lokas. Melotu, ja teiktu, ka tajā brīdī man nemaz neskauda, tik skaisti viņa izskatījās – mati kupli, vijīgi apņēma seju un plecus. Tik sievišķīgi un gaisīgi!

Sajūtas un secinājumi
Ja tavi mati viegli pakļaujas ieveidošanai, tad šie ruļļi ir īsta dāvana – patiešām ātri un viegli vari pati mājās izveidot sev apjomīgas lokas. Bet, ja tavi mati ir cimperlīgāki, tāpat kā manējie, tad nāksies piestrādāt pie “spītnieku savaldīšanas”, proti, jāatrod īstais veids, kā panākt labāko rezultātu: jāsaprot, cik biezas matu šķipsnas ņemt, kura lieluma ruļļus uz kurām šķipsnām tīt, kādu matu fiksācijas līdzekli lietot utt.

Arī es turpināšu mēģināt, jo no visām citām izmēģinātajām metodēm no sērijas “kā tikt pie lokām”, šī līdz šim man šķitusi visātrākā un vieglākā. Turklāt tā ir arī ļoti saudzīga (ruļļi pārklāti ar zīda materiālu) un ērta, salīdzinot, piemēram, ar lokšķērēm, kas tomēr ļoti sadedzina matus, vai klasiskajiem ruļļiem, uz kuriem gulēt visu nakti nav diez ko ērti un patīkami.

Šie ruļļi noteikti ir pelnījuši, lai dodu tiem vēl daudz iespēju ielokot manas spītīgās un taisnās matu šķipsnas.

! Noderīgi

Zinot, ka YouTube. com kanālā ir neskaitāmas meitenes, kas publicē videoklipus par skaistumkopšanas tēmām + dažādus padomus un atsauksmes par produktiem, uzmeklēju, vai kāda nav mēģinājusi arī šos karstos ruļļus, un kā tad- ir ļoti daudz video ar padomiem un atsauksmēm par to lietošanu. Tā kā, ja pašai prasās pēc padoma, tad droši var ielūkoties te:

Dalīties.

5 komentāru

  1. Kopš kāds jaunākās tendences pārmācījies frizieris man sabojāja matus ar superdupermetodes griezumu, pie katras iziešanas mēģinu savākt matus ar ruļļu palīdzību. Uz šo uzķēros 😉 Bet cenu internetā gan neiespējami atrast…

Atstāt Ziņu