Vārda dienu svin: Andulis, Alnis

Karīna Tatarinova: ‘Darbam atdodos 100%’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

upat skatītāju vērtējumam nodots jauns seriāls, kurā vienā no galvenajām lomām spēlē arī Karīna Tatarinova. Vēlējāmies uzzināt, kā tad viņa jūtas un sadzīvo ar jauno tēlu un ko vispār domā par kino, skatuvi un dzīvi.


Kāda ir Tava laba rīta formula?
0,7l glāze ar zaļo tēju, 30 min krosiņš pa pustukšām ielām (jebkuros laikapstākļos), duša un lēnas brokastis, kuru laikā savā iphone izčekoju visu jaunāko, kas pasaulē noticis.Noteikti kafija un medus!!! Un Ainara Mielava AM Frekvence- fonā jābūt labai mūzikai!


Lietas, cilvēki vai vietas, kas Tevi iedvesmo?

Lietas – nē! Tas jau ir galarezultāts, skaistas lietas varu apbrīnot, bet tas neiedvesmo.
Iedvesmo process:
– Neplānota ceļošana. Tas vienmēr ir neparedzami un tāpēc neformulējami.Katrā gadījumā – tie ir jauni iespaidi!
– Cilvēki – tādi, kuri pat četrindi var pārvērst mākslas darbā. Azartiski cilvēki!
– Mūzika! Nav konkrēta žanra vai izpildītāja. Dažreiz mūzikā vai dziesmā ir kaut kas tāds…kas parauj vaļā izdomu, ideju “lādīti”. Tāpat kā meditācija.

Tavs pēdējā laika labākais atklājums?
Oi, daudz!..Šosezon sanāca noskatīties daudzas labas izrādes dažādos teātros.

Snovbords – tas ir vieglums un adrenalīns. Bet es vēl tikai mācos to darīt.

Kino – arī daudz skatīts, gan festivālos, gan kinoteātros. Bet man svarīgi filmu skatīties tieši kinoteātrī. Internetā vai diskā filmas skatos, ja tas nepieciešams lomas sagatavošanai.

Un Noras Ikstenas darbi – tas nav atklājums, vien lieku reizi pārliecinājos, ka viņas rakstītais mani absolūti apbur. Tā arī ir filma – man galvā!:)

Pabeidz teikumu: Sievietes pasaule ir…
…viskrāšņākā ilūzija savienojumā ar visskarbāko realitāti.Vismaz 3 dimensionāla!:)

Bez kā nav iedomājama tava vasara? Ko tu ieteiktu darīt, kur pabūt citiem?
Bez skrējieniem gar jūru, vēlams manā dzimtajā pusē – Liepājā, Bernātu mežonīgajā jūrmalā. Un zemenēm!!!

Nupat sācies jaunais seriāls – dažos vārdos, pastāsti par pašu seriālu un savu varoni. Kas ir tas , ko šobrīd uzzini jaunu priekš sevis, iejūtoties šādas sievietes lomā?
Šāda seriāla pieredze man ir kaut kas pilnīgi jauns un ļoti daudz uzzinu par pašu procesu, filmēšanas īpatnībām. Savā ziņā – lieliska pieredze.

Sižets – četras ļoti dažādas sievietes, viņu draudzība un dzīves peripētijas…

Ar personāžu, ko atveidoju, Margaritu, kopīga man ir aizrautība ar darbu, kuru mīlu un kam atdodos 100%. Gan vizuālais (ģērbšanās stils), gan domāšana, dzīves uztvere, attiecību modelis un risinājumi ir man, Karīnai, netipisks, tāpēc ir interesanti šādu tēlu veidot.

Kino un skatuve – cik dažādas ir šīs jomas? Kā tu sadzīvo katrā no tām?
Kino un skatuve sadzīvo! Seriāls un skatuve – nē! Tāpēc ļoti priecājos, ka mūsu režisors ir sākotnēji teātra izrāžu režisors un konveijera principa filmēšanas laukumā nav. Ceru, ka tas atspoguļosies arī galarezultātā!;)

Kas no tā, ko tu pati esi redzējusi kino vai teātrī, tevi ir iespaidojis un palicis atmiņā visvairāk. Kāpēc?
Kā jau teicu, šosezon redzētas dziezgan daudz gan Rīgas, gan Valmieras un Liepājas teātru izrādes. Secināju, ka Latvijas teātros ir daudz lielisku izrāžu un mūsu publika ir lutināta un diezgan prasīga. Bet tas liek mums, aktieriem būt vēl prasīgākiem pašiem pret sevi.

Visvairāk iespaidojis tas, ka zāles ir pārpildītas visos teātros un koncertzālēs –  teātra, mūzikas un mākslas mīlestību skatītāju sejās vērot ir visinteresantāk.

Dalīties.

Atstāt Ziņu