Vārda dienu svin: Laura, Jadviga

Kāpēc mēs tā mīlam kurpes?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kādai vairāk patīk kleitas, kādai somas, bet nu kurpes…! Par tam jūsmo gandrīz ikkatra sieviete. Ja ne nopērk, tad vismaz apskata un piemēra. Bieži vien pat tērpa komplektēšana sākas ar kurpēm. Bet kāpēc tā ir? Kādēļ mums nepietiek ar dažiem apavu pāriem, bet gribas vēl un vēl?

Lūk, kāpēc:

Kurpes ir kurpes!
Jā, tās vienkārši ir ļoti svarīgas. Tās ir katras sievietes fantāzija. Tās ir vienas no mūsu labākajām draudzenēm. Mēs varam runāt ar mūsu kurpēm, palutināt, rūpēties par tām. Vai, varam, vienkārši mīlēt tās. Kurpes izdaiļo mūs, un mēs vienkārši esam pateicīgas, ka mums kas tāds ir.
 
Kurpes ir lielisks garastāvokļa uzlabotājs
Iepirkšanās jau pati par sevi uzlabo omu sievietēm, bet kurpju pirkšana ir kā terapija. Jau pastaiga pa apavu veikaliem un dažādu kurpju piemērīšana sakārto domas un uzlabo garastāvokli un, ja tas vēl tiek darīt kopā ar draudzeni, kas ir tik pat traka uz kurpēm, izdevusies diena garantēta.

Kurpes liek tev justies garai
Gan burtiskā, gan pārnestā nozīmē. Papēži ir viens no labākajiem izgudrojumiem. Kā jūtas neliela auguma īpašniece, uzvelkot kurpes ar augstiem papēžiem? Tūlītēja laimes sajūta, kas reizē ceļ arī pašapziņu. Bruņojusies ar šo ieroci (apaviem), viņa ir gatava stāties pretī pasaulei.

Kurpes palielina sievietes seksapīlu
Tas, ko bieži nespēj labākais make-up vai aksesuāri, spēj labas kurpes! Tās noteikti vairo sievietes seksapīlu un šarmu. Jebkuras, bet jo īpaši kurpes ar papēdi, izceļ kāju skaistumu, kā nekas cits. Un kas svarīgi – mainās sievietes gaita! Tā kļūst sievišķīga un gracioza. Uzvelkot skaistas kurpes tev nākas it kā „savākt” visu augumu.

Kurpes var kolekcionēt
Tas var būt labākais, ko tu vari kolekcionēt. Iegādājies tās, valkā tās, izrādi un kolekcionē. Kurpju taču nekad nevar būt par daudz!

 

Un kā Tev ir ar kurpēm? Vai arī tu nespēj atturēties kad ieraugi kārtējās skaistules veikala plauktā? Vai varbūt tev tomēr ir cita „atkarība”?

Dalīties.

3 komentāru

  1. Nevaru teikt, ka kurpju iegādāšnas ir mana vājība.Tomēr zināmā mērā arī tā varētu teikt. Es esmu liela izmēra apavu valkātāja. Tas ir par iemeslu tam, ka apavus iegādājos, ne tad, kad man ir radusies pēc tiem vajadzība. Ieeju veikalā un ieraigot liela izmēra kurpes vai zābakus,kas man patīk, es tos pielaikoju vienmēr. Iegādājos kaut īsti tajā brīdī nav nepieciešamības. Liela izmēra izskatīgus apavus veikalos iegādāties ir ļoti grūti!

  2. Ha,pilnīgi piekrītu! Uz mani arī noteikti attiecas šis teiciens- katrai sievietei skapī ir kurpes, kuras diez vai viņa uzvilks, jo ir neērtas un ar pārāk augstu papēdi, bet…eh, cik skaistas! :))

  3. Kurpju pirkšana, staigāšana pa kurpju veikaliem, mērīšana – iedzen mani depresijā. Nesaprotu – kāpēc nevar ražot ērtas un arī smukas kurpes? Kāpēc smukas kurpes gandrīz vienmēr ir neērtas? Kāpēc varu piemeklēt tikai zābakus? Kurpju ražotāji ir sadisti, nelieši! (man ir populārais 38 un kājas nav līkas).

Atstāt Ziņu