Vārda dienu svin: Vineta, Oļegs

Kādi matu griezumi un krāsas aktuālas šovasar?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jauns matu griezums vai matu krāsa ir iespēja diezgan krasi pamainīt savu izskatu. No vidēji gariem līdz zēngalviņai, no gariem matiem līdz asimteriskam matu griezumam. Tik daudz iespēju un tik daudz variantu, kā tev parādīt sevi pasaulei un pateikt, cik skaista un satriecoša esi! Pavasaris/vasara nāk ar jaunām tendencēm, kā palīdzēt atsvaidzināt savu izskatu – gan ar gaumīgiem griezumiem, gan ar spilgtām matu krāsām.

 

ĪSI MATI

Bobs
2011. gadā bobs ir viens no populārākajiem, seksīgākajiem un modernākajiem matu griezumiem sievietēm. Bobs ir vispateicīgākais griezums, jo tam var izvēlēties visdažādākos garumus un veidus, ko piemērot tieši tavai sejai. Tas ir ieteicams apaļu seju īpašniecēm, bet ne ovālām sejām. Lai padarītu bobu pievilcīgāku, uz pieres var nogriezt glītu poniju. Tas labi izskatīsies, ja nebaidīsies eksperimentēt arī ar matu celiņu pa vidu, lokām un pakāpenisko griezumu.

Asimetrija
Ļoti populāra šajā sezonā ir asimetrija un ģeometriskas figūras, īpaši, trijstūris. Tas var izpausties kā griezums uz pieres trijstūrveda formā, tas var būt tāds pats griezums pakauša daļā. Šajā ziņā ir plašas iespējas kā izpausties un padarīt savu izskatu pēc iespējas ekscentriskāku. Asimetriskam matu griezumam piestāvēs arī nelīdzeni apgriezti mati uz pieres. Vislabāk šāds matu griezums izskatīsies kombinācijā ar blondu matu krāsu. Taču tas nenozīmē, ka šādu matu sakārtojumu nevar veidot kastaņkrāsas, rudu un brūnu matu īpašnieces.

 

VIDĒJI GARI UN GARI MATI  

Ponijs
Lai cik tas neticami neizklausītos, ponijs vislabāk ir piemērots matiem, kas garumā sniedzas līdz pleciem, vai arī gariem matiem, īpaši, ja tie ir dabīgi taisni vai mazliet viļņoti. Īpaši populāri šosezon ir biezi poniji, turklāt tie kļūst arvien biezāki un garāki, pieskaroties acu augšējai malai. Interesants ir fakts, ka tieši vidēji gari mati ir tie, kuri piestāv lielākajai daļai sieviešu, neatkarīgi no sejas formas. Vidējs matu garums sākas apmēram no zoda un ir garumā līdz plecam, vai pavisam nedaudz zem tā.  

Pakāpenisks matu griezums
Modē nāk arī pakāpeniskie matu griezumi. Un tiem šozenon ļoti piestāvēs īsi mati uz pieres. Svarīgs ir aspekts, ka pakāpeniski matu griezumiem ir tendence piešķirt matiem apjomu, tāpēc nav vajadzīgs pavadīt stundām pie spoguļa, lai ar putām un laku piešķirtu sev vajadzīgo izskatu. Šis griezums nav garlaicīgs. Tas dod iespēju izskatīties interesantai, izdomājot, visdažadākas frizūras, kā izcelt savu sejas formu.

 

TOP MATU TOŅI

Rudmates
Viena no populāro krāsu tendencēm šopavasar ir sarkanā krāsa. Aktuāli ir dabiskie, dziļie sarkankoka toņi ar intensīvu spīdumu vai arī dažādas vara nianses – labi izskatīsies kombinācijā ar garu, viļņotu pakāpenisku griezumu. Tikai jāatceras, ka matiem jāizskatās dabiski, tāpēc nepārforsē, jo sarkanā ir ļoti bagātīga un sulīga krāsa. Sarkanā ir krāsa, kas liks katrai sievietei izskatīties pievilcīgākai, kaislīgākai un neatkārtojamākai. Pirms izvēlēties īsto toni, labāk konsultējies ar speciālistu, jo ne katra krāsa var derēt, un efektu ļoti āri var pārvērst par defektu.  

 Blondīnes – platīna blondas
Blondie toņi laikam nekad neizies no modes. Šajā sezonā ļoti izceļas blondi mati un retro frizūras, kas noslēdz koptēlu ar klasiski sarkanu lūpu krāsu. Stilisti un frizieri atzīst, ka vislabāk šādu matu toni ir izvēlēties tām, kam ir īsi vai vidēja garuma  mati. Tas ir tāpēc, ka platīnblondie mati prasa īpašu kopšanu un bieži ir grūti uzturēt tos veselus un izaudzēt garākus, tāpēc īsi vai vidēja garuma mati šo situāciju ‘’glābj’’.

Brunetes
Šajā sezonā brunetēm sevišķi aktuāla ir tumšās šokolādes trifeļu nokrāsa, ko var atsvaidzināt ar zeltainu niansi. Aktuāls arī riekstu krāsas nedaudz saulē pabalējušu matu efekts. Stilisti un frizieri ir vienisprātis – šī ir krāsa, kas piestāv visdažādāko ādas un acu krāsu sievietēm. Izvēle ir ļoti plaša – no tumšas šokolādes līdz pat gaišam karameļu tonim! Toņu palete ir tik plaša, ka atliek vien izvēlēties sev piemērotāko!

 

AVOTI: http://bob-haircut.com, http://www.new-fashion-2010.com, http://www.adversus.asia, http://www.feedagg.com, http://www.kasiaorganicsalon.com

Dalīties.

Atstāt Ziņu