Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Emerita

Kā tava zodiaka zīme ietekmē attiecības

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mūsu zodiaka zīmes lielā mērā ietekmē mūsu raksturu, līdz ar to arī to, kā mēs dzīvojam. Astrologi mēģinājuši rast atbildes uz jautājumiem – “Kāpēc man nesokas attiecībās? Kāpēc joprojām esmu viena?” Katrai zodiaka zīmei ir sava “uts”, kas traucē attiecību izveidošanai. Noskaidrosim, kāda tā ir!

Varbūt kāds domu grauds ir tev noderīgs, ja ne – vienkārši pasmaidi par to visu. Mēs tomēr katra esam unikāla un tik vienkārši atbildes uz šiem jautājumiem rast ir neiespējami.

 

Auns
Tava pašpārliecinātā daba, kas attiecību sākumā ir tik vilinoša un patīkama, ar laiku kļūst kaitinoša. Aunam raksturīga ir sava ego izcelšana, ‘es vispirms’ attieksme. Padoms- attiecībās reizumis jāiziet uz kompromisiem un dažreiz pat jāpiekāpjas.

Vērsis
Vērsim jābūt uzmanīgam, lai neieslīgtu rutīnā. Nevajag savu partneri uztvert kā pašsaprotamu. Ļoti iespējams, ka Vērsis domā – partneris paliks man uzticīgs arī, ja pārstāšu rūpēties par savu izskatu vai romantiku.

Dvīnis
Tikties ar Dvīni var būt mulsinoši, jo Dvīnim raksturīgi bieži mēģinājumi izmainīt, pārskatīt savu personību. Otrs cilvēks var nepagūt izsekot pārmaiņām. Dvīnim var būt arī vēlme krāpt otru ar kādu citu.

Vēzis
Vēzim raksturīga romantika un sapņainums, kas ir  jauki, taču bīstamība slēpjas apstāklī, ka Vēzis ļoti agri var pieminēt vārdus –laulības, bērni, kas otru cilvēku var nobiedēt. Ne pirmajā, ne trešajā randiņā to, lūdzams, nedari!

Lauva
Kā jau Lauva tu savās attiecībās daudz strīdies. Bet tu to dari tāpēc, ka tev rūp gan šis cilvēks, gan attiecības. Problēma tikai tāda – ka otrs šos nemitīgos strīdus neuztver kā tavas rūpes, un no tiem nogurst. Lauva var palikt viena, ja uzvarēt strīdos un nemitīgi pierādīt savu taisnību kļūst svarīgāk, nekā iegūt kāda sirdi.

Jaunava
Tas brīnišķīgais cilvēks, ar kuru tu tik ļoti vēlētos iet uz randiņu, visticamāk, pat nezina, ka esi viņā ieinteresēta. Tava problēma- tavs kautrīgums. Tāpat tev ir tendence pārāk ātri padoties un pat nepamēģināt viņu uzaicināt uz randiņu, ja rodas kaut niecīgākais šķērslis – vienalga, reāls vai iztēlots. Padoms- esi drošāka!

Svari
Svaru mīlas un randiņu dzīve var būt īsta katastrofa, ja viņa (vai viņš) turpinās izvēlēties tādus mīlas partnerus, kas ir “salauzti” vai ir jāstutē. Iespējams, tu neapzināti meklē cilvēku, kas tev nav piemērots, un pēc tam iekrīti lamatās, kļūstot manipulatīva un maldinoša. Padoms- pirms uzņemies ilgtermiņa attiecības, padomā, kas tevi saista šajā cilvēkā?

Skorpions
Skorpiona debešķīgi dzelošais un asais prāts, kas parasti šķiet tik intriģējošs, attiecībās var pārvērsties par nemitīgu piesiešanos partnerim. Skorpionam ir raksturīga “visu vai neko” attieksme, kas aizdzen prom potenciālos mīlas partnerus. Skorpioni var kļūt kontrolējoši. Padoms- Pret cilvēku, ko mīli, izturies maigāk. Ja reiz tu viņu mīli, tad viņš ir ideāls, nav ko piesieties viņam.

Strēlnieks
Vai tavi standarti, kādam jābūt tavam partnerim un kādas attiecības vēlies, ir nedaudz augstāki nekā citiem un, iespējams, pat pārāk augsti? Tad tu, visticamāk, esi Strēlnieks. Protams, tu esi pelnījusi visu labāko, un tev nav jāsamierinās ar mazumiņu. Taču domājot, ka neviens nav pietiekami labs tev, daudz laba vari palaist garām.

Mežāzis
Mežāzis var būt visai vēss un pat greizsirdīgs, līdz otram izdodas iegūt viņa uzticību. Diemžēl iegūt viņa uzticību nav viegli, tas prasa ļoti daudz laika un neatlaidības. Otram var apnikt mēģināt to iekarot, tāpat garlaicīgi var kļūt, mēģinot piemēroties Mežāža tradicionālajām vērtībām. Varbūt Mežāzim vajadzētu pamēģināt nedaudz vairāk izrādīt savas jūtas?

Ūdensvīrs
Ūdensvīrs ir pašpārliecināts un pat nemēģina slēpt savu dīvaino, neparasto raksturu. Tas sākotnēji var būt debešķīgi mīļi, bet ar laiku nemitīgie konflikti, kurus uzsāk un no kuriem nespēj atteikties Ūdensvīrs, var kļūt destruktīvi.

Zivs
Vai tu joprojām skumsti pēc sava bijušā? Tad, visticamāk, tu esi Zivs, kuras pašuzupurēšanās daba var radīt azivainojumu, un kura nevar pārtraukt attiecības, pat ja tās ir sliktas. Zivs problēma- bieži izvēlas partnerus, kas viņu izmanto. Padoms- mīli sevi vairāk un nesamierinies ar mazumiņu.

 

Avots – horoscope.com

Dalīties.

Atstāt Ziņu