Vārda dienu svin: Tālis, Tālavs, Marts

Kā kļūt par veiksmīgu lietota apģērba pārdevēju internetā

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ko iesākt, ja skapī bez pielietojuma stāv nenonēsāti lietoti apģērbi, kas ir vienkārši apnikuši un tevi vairs neuzrunā? Pārdot tos internetā! Šādai tirdzniecībai ir pietiekami daudz iespēju, lai tā varētu kļūt par tavu papildu ienākumu avotu, taču ir jāievēro daži svarīgi noteikumi, lai šis scenārijs patiešām piepildītos. Kādi ir 4 zelta likumi, lai tu kļūtu par veiksmīgu lietota apģērba pārdevēju internetā, uzzini turpinājumā!

1. Kļūsti par klientu
Pirmais un pats svarīgākais zelta likums, lai lietoto apģērbu tirdzniecība vestos no rokas, ir – iejusties klienta ādā. Kā uzņemt bildes? Ko rakstīt aprakstā? Kādu cenu noteikt? Kā veidot profilu? Iejūties pircēja ādā un pajautā sev, ko tu gribētu redzēt un zināt par preci un pārdevēju, ja tu plānotu iegādāties kaut ko no šī pārdevēja, un par kādu cenu tu būtu gatava pirkt konkrēto apģērba gabalu! Esi godīga pret sevi – lietoti apģērbi internetā nekad netiks pirkti par jauna apģērba cenām!

2. Izveido kārtīgu portfolio
Tavs profils tirdzniecības platformā ir tava vizītkarte. Tas ir tas, kas potenciālajam pircējam radīs iespaidu par tevi kā tirgotāju – cik uzticama, rūpīga, un jauka vai gluži pretēji skarba un neiecietīga pārdevēja tu esi. Lai izveidotu efektīvu profilu:

  •  ievieto kvalitatīvu profila bildi – tā liks potenciālajiem pircējiem noprast, ka tu šo tirdzniecību, vienalga, vai tie būtu lietoti apģērbi, elektronika vai kosmētikas produkti, uztver nopietni un ar atbildības izjūtu, un ka tu esi godīgs tirgotājs, kam nav vajadzības slēpt savu identitāti;
  •  norādi pilsētu, kurā atrodies – liela daļa pircēju, ja iespējams, labprāt satiktos ar pārdevēju un klātienē iepazītos ar noskatīto preci, lai izvairītos no dažādiem nepatīkamiem pārsteigumiem;
  •  norādi iespējamos pirkuma saņemšanas veidus – mūsdienu tehnoloģijas strādā pircēju labā, jo lietoti apģērbi un citi online pirkumi ir ērti nosūtāmi ar pakomātiem, kas ir populārākais pirkuma saņemšanas veids, jo vairums interneta pircēju un pārdevēju labprāt paturētu noslēpumā savas dzīvesvietas adresi;
  •  izveido aprakstu par sevi – īsi pastāsti par savu piedāvājumu, piemēram, par preču izcelsmi, sūtīšanas izmaksām, iespējām satikties, maksāšanas paņēmieniem un kā ar tevi steidzami sazināties vajadzības gadījumā!

Tagad, kad profils ir sakārtots, varam ķerties pie nākamā zelta likuma.


Foto: shutterstock.com

3. Lietoti apģērbi kā īsta eye candy – Tavu preci pārdod attēli
Pirmais, ko potenciālais pircējs pamana, ir preces attēls. Tas vai nu uzrunā ieskatīties konkrētajā sludinājumā, vai ļauj paslīdēt garām nemaz nepamanītam. Mazlietoti apģērbi var izskatīties tik pat iekārojami kā tie, kas atrodas veikalu skatlogos, ja pareizi tos safotografēsi. Ir 3 vienkārši noteikumi:

  1. fotografē uz gaiša, vienmērīga fona, bet NEKAD pret gaismu;
  2. atrodi apgaismojumu, kas bildē parādīs patieso apģērba krāsu un tekstūru (eksperimentē ar dažādiem gaismas avotiem un to kombinācijām);
  3. apģērbus fotografē uz pakaramā vai gludas virsmas!

Pastāv lielāka iespēja, ka tavu preci kāds iegādāsies, ja pievienosi arī bildi, kā apģērbs vai apavi izskatās “uz miesas” – tas ļauj labāk saprast piegriezumu, stilu un dizainu.

4. Esi godīga aprakstā
Apraksti savu preci godīgi un atklāti. Ir skaidrs, ka mazlietoti apģērbi var nebūt perfektā stāvoklī, un tāpēc ir svarīgi pieminēt visus esošos defektus (skrāpējumus, noberzumus, trūkstošas pogas, ielāpus u.tml.) – nemaldini pircēju! Pievieno arī dažādus mērus – tas atvieglos iepirkšanās procesu.

Pēc iepazīšanās ar zelta likumiem esi gatava atbrīvot savu skapi no liekajiem apģērbiem vai gribi ko iegādāties ne par veikala cenu? Ienāc Andelemandele.lv un tirgojies, un iepērcies uz nebēdu!

 

Apmaksāta publikācija

Dalīties.

Atstāt Ziņu