Vārda dienu svin: Mirta, Ziedīte

Kā klājas Morganiem?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Komēdija “Kā kājas Morganiem?” (Did you hear about the Morgans?), kurā galvenās lomas atveido Sāra Džesika Pārkere un Hjū Grānts.

Kerijas no Sekss un lielpilsēta atveidotāja, aktrise Sāra Džesika Pārkere atzinusi, ka vienmēr gribējusi nofilmēties romantiskā komēdijā kopā ar sieviešu mīluli, aktieri Hjū Grāntu. Ko gan citu sieviete varētu vēl vēlēties?

Filmas Kā klājas Morganiem sižeta pamatā ir stāsts par laulātu pāri – Morganiem. Abu dzīve ir pat ļoti veiksmīga – viņi dzīvo Manhetenā, kāpj pa karjeras kāpnēm, taču viņu laulība ir uz izjukšanas robežas. Taču laulības problēmas nav nekas salīdiznājumā ar to, ko viņiem nāksies piedzīvot. Kādu vakaru pēc kārtējās neveiksmīgās tikšanās abi netīšām kļūst par slepkavības lieciniekiem. Tagad viņus vajā algots slepkava! Tādēļ izmeklētāji pēc liecību uzklausīšanas, iesaka viņiem liecinieku aizsardzības programmu.
Lai glābtu savas dzīvības, Morgani no spožās lielpilsētas spiesti doties uz mazpilsētiņu Vaiomingā, kur sākas neierasta, no urbanizētās vides un sadzīves atšķirīga dzīve. Te nedarbojas ne tik ierastie mobilie telefoni, nav arī internets. Ir mežs, zirgi un lauku ierastā dzīve un, protams, laiks, lai izrevidētu savas attiecības.

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu