Vārda dienu svin: Austra, Aurora

Kā izveidot personisku dāvanu – PAMĀCĪBA

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Esi gudra kā skudra 🙂 un izbēdz no Ziemasssvētku drudža lielveikalos! Izveido un pasūti neatkārtojami mīļas, smieklīgas un personiskas dāvanas ar piegādi mājās. Jaunajā Uzvelckreklu.lv atradīsi dāvanu idejas visai ģimenei.

Uzdevām jautājumu mūsu sekotājiem sociālajos tīklos – “Par kādu dāvanu Tu priecātos visvairāk?” Lielākā daļa atbildēja, ka Ziemassvētkos gribētu saņemt personisku dāvanu, kas domāta tieši viņiem. Tas ir pierādījums, ka ne vienmēr dārga un praktiska dāvana ir tā labākā. Cenai nav nozīmes, svarīgāka ir tava uzmanība un vēlme iepriecināt! 🙂

Lūk, pamācība kā vienkārši un ērti izveidot personiskas dāvanas šajos Ziemassvētkos!

1. SOLIS
Ienāc Uzvelckreklu.lv. Ja vēlies apskatīt idejas apdrukām, izvēlies sadaļu KATALOGS, kur apkopoti vairāki simti apdrukas dizainu par visdažādākajām tēmām. Būsi pārsteigta, cik ērti lietojams un saprotams ir mūsu jaunais apdruku veikals, ienāc!

1

2. SOLIS
Tā kā jebkuru no dizainiem varam uzdrukāt uz jebkura no produktiem, Tavai ērtībai katalogu vari škirstīt arī dizainu skatā. Tad tev kataloga labajā stūrī jāizvēlas “Rādīt kā dizainu“!

2

3. SOLIS
Ja iepaticies kāds no apdrukas dizainiem, bet vēlies to papildināt vai uzdrukāt, piemēram, nevis uz krekla, bet krūzītes, atver dizainu un spied PERSONALIZĒT! Tālāk Tu nonāksti on-line darbnīcā, kur varēsi jebkuru dizainu papildināt ar saviem uzrakstiem, fotogrāfijām, kā arī mainīt pašu apdrukājamo lietu.

3

4. SOLIS
Ja esam Tevi iedvesmojuši un vēlies apdruku radīt pati, sadaļā DARBNĪCA izvēlies apdrukājamo priekšmetu un ielādē bildes un uzrakstus.

4

5. SOLIS
Atzīta lieta uzvelckreklu.lv darbnīcā ir bilžu rāmji – lai fotogrāfija neizskatītos tik kantaina un pareiza, uzliec tai rāmi ar robotām maliņām, vecinājuma efektu, romantisku noskaņu vai ko citu. Īsāk sakot, izpaudies pēc sirds patikas.

5

Tavas pasūtītās dāvanas piedāvājam iesaiņot glītās dāvanu kastītēs un piegādāt uz darbu vai mājām pa pastu vai ar kurjerpiegādi!

iepakojums

 

Priecīgus Ziemassvētkus Tev un Taviem mīļajiem!

Tiekamies dāvanu darbnīcā Uzvelckreklu.lv!

Dalīties.

3 komentāru

  1. Malači, jūsu jaunā maajas lapa ir ljoti erta un parskataama, nav vairs jaarokas cauri visiem dizainiem..<br>

Atstāt Ziņu