Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Jūnijs Vēžiem būs svarīgākais mēnesis tuvāko 3 gadu laikā!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

ar jau būt, ka kaut kādu brītiņu esat pamanījuši, ka vētra pēkšņi norimusi un ir iestājies tāds kā miers, vai drīzāk, pēkšņi nekas TĀDS vairs nenotiek. Tā arī ir! Nekas nenotiek un, visticamāk, tuvākajā laikā nenotiks.

Jūniju varētu nosaukt par garlaicīgu vai pat nūģisku mēnesi, ja nebūtu daži “bet”… Jūnijs dažam labam arī būs pilnīgi nekāds mēnesis, bet tad ir dziļi un izjusti draudi, ka arī tuvākā piecgade būs viņiem pilnīgi nekāda…

Jūnijs Vēžiem ir SVARĪGĀKAIS UN NOPIETNĀKAIS MĒNESIS TUVĀKO 3 GADU LAIKĀ!

Tāpēc jau jūnijs ir tāds ‘nūģisks’, lai nūģi uz to ‘uzrautos’ un turpinātu nūģot savā nūģijā. Un turpinātu ķērkuļot par politiku, ekonomiku, nepareiziem eirodeputātiem, tiesnešu netaisnībām sportā un dzīves netaisnību kopumā. Tas rada ierastu dunoņu un murdoņu ausīs un tad var un drīkst NEDZIRDĒT BŪTISKO.

Ja pēkšņi ārpasaulē viss apstājas, tad tam ir kaut kāda nozīme, vai ne? Un nozīme šoreiz ir tāda, ka nāks NEREĀLI SVARĪGA INFORMĀCIJA UN ZIŅAS UN ATKLĀSMES UN SAPRAŠANA PAR LIETĀM.

Ir laiks savākt visu iespējamo informāciju un precīzi aprēķināt kursu tuvākajiem gadiem.
Ir ideāli aspekti, lai

domātu ilgtermiņa laimes kategorijās

Tas nozīmē, ka ir jābūt nosacītā klusumā un informatīvajā vakuumā, lai sadzirdētu to, kas nāks. Un nāks gan no ārienes, gan no iekšienes. Un pastiprināti uzpeldēs pagātnes rēgi un atmiņas. Tas viss ir dizainēts tālabad, lai Vēzis varētu paņemt precīzu kursu uz nākamajiem pāris gadiem, jo jau jūlija vidū Vēžiem sākas pilnīgi jauns Jupitera gads, kad būs iespējas raust lielas naudas, spodrināt talantus, lidot pašapziņas augstumos. Bet var jau arī ar seju pret galdu… mūsdienās nekas nav neiespējams. Tomēr iespēja ļoti augstu uzlidot un TUR ARĪ NOTURĒTIES ir pārāk vilinoša un ir jēga saspringt.

Vēži, lai arī ir uzmācīga un gana garlaicīga Zodiaka zīme (jo visiem uzbāžas ar savu mīļumu un bieži ber savas pērles cūkām), tomēr nebūt nav idioti. Drīzāk – tieši pretēji. Vēži ir AUKSTI UN GANA CINISKI APRĒĶINĀTĀJI, neraugoties uz pasaules glābšanas idejām un piemīlīgajiem purniņiem. Un kā Vēži māk melot (pirmkārt jau sev)! Nu nav mīļākas un ciniskākas zīmes Zodiakā par Vēžiem. Bet tagad nav laiks cinismam un melošanai sev. Tagad ir laiks sadzirdēt būtisko. Pasauli varēs glābt vēlāk.

Tagad ir laiks savākt visu iespējamo informāciju un precīzi aprēķināt kursu TUVĀKAJIEM GADIEM. IR IDEĀLI ASPEKTI, LAI DOMĀTU ILGTERMIŅA LAIMES KATEGORIJĀS. Un tad VISS būs, gan nauda, gan slava, gan mīlestība, gan citi materiālie un nemateriālie labumi.

Jūnijs sākas 28. maijā ar Vēžiem ārēji neizteiksmīgu jauno mēnesi Dvīņos, t.i. Vēžu zemapziņā. Vēža galvā nosprakšķīs dažas elektrības dzirkstelītes. Lai tas ir signāls sākt klausīties. Citkārt es teiktu, Vēzīt, atpūties, dodies ceļojumā, pameditē, jo tev drīz sākas jauns aktivitātes gada cikls, ko iezvanīs Vēžu laika sākums ap 20. jūniju, kad Saule ieiet Vēžos. Bet šoreiz – NĒ! Nekādas atpūtas! Laimes likmes ir pārāk augstas!

Vēl līdz jūlija vidum Jupiters ir Vēžos. Tātad ir palicis vēl tikai 1,5 mēnesis, kamēr kosmosa bagātnieks, labvēlis un dievu dievs ir ar Vēžiem. Un jūnijā notiks tā, ka retrogrādi (aizmigs) aizies gan ziņnesis Merkurs, gan dzīļu valdnieks Neptuns. Kad tas notiek, tad ārpasaule tā kā palēninās. Tam ir nozīme, lai iekšpasaule spētu veikt svarīgus pārkārtojumus. Man nepatīk lietot dziļi novalkāto vārdu – ‘garīgums’, bet tieši tagad šim plastam būs būtiska nozīme, ja jums interesē ilgtermiņa un nopietna laime.

Un faktiski ir tikai divas pilnas nedēļas, kamēr varēs veikt NOPIETNUS PĀRBĪDĪJUMUS SAVĀ IEKŠPASAULĒ. No 7. jūnija līdz 21. jūnijam. Kā jau teicu, tas ir nospraust kursu tuvākajiem gadiem, jo tagad būs iespēja sakārtot savas attiecības ar saviem talantiem un ar naudu/bagātību. Decembrī Saturns uz 2,5 gadiem paliks gauži stingrs. Un nevarēs vairs Vēži lietot neveselīgu pārtiku un dzīvot neveselīgu dzīves veidu. Tad ātri viss beigsies, bet paņemot pareizo kursu viss ātri ies uz augšu, pie kam uzlidot varēs ļoti augstu.

Pilnmēness 13. jūnijā Vēžiem veselības, rutīnas sektorā. Bet tas ir tikai loģiski! Tas parādīs Vēžiem, kādu rutīnu lietot viņu individuālajā virzienā uz laimi.

Mēneša pēdējā dekāde būs jau ļoti līksma, jo sākas Vēžu laiks. Un tas nav vienkārši Vēžu laiks, bet tas ir Vēžu super-superlaiks, jo Jupiters vēl ir Vēžos un tur ir arī Saule. Superlaiks ir tikai vienu reizi 12 gados. Nu ko, būs lieliski!

Superlaikā, starp citu, ir jāsarīko Vēžu festivāls: ‘Pludo Rīga’. Varbūt, ap 27. jūniju, kad jauns mēness Vēžos, kas ir Vēžiem svarīgākā diena 12 gadu ciklā, jo tā ienesīs Vēžiem enerģiju nākamajiem 12 gadiem.

Jā un daudz laimes dzimšanas dienā, jūnija Vēži! Vairāk neko nerakstīšu. Mīla būs, laime būs, veselība būs (ja daudz bulciņas neēdīsiet), valūta ripos, BET ir jāsakārto galva tagad, jo informācija nāks pagalam svarīga. Viss, gan jau paši visu sapratāt. Lai dzīvo Super-Vēži, pasaules valdnieki!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

2 komentāru

  1. Zane Zane on

    Ārprāts, izlasīju horoskopu un tagad bail, ka tik nepalaižu garām visas tās informācijas, kas nu tik nāks pa visiem kanāliem! 😀 Ja nopietni, tad tiešām tāds mazliet nemieriņš iekšā (lai gan saprotu, ka horoskopi tomēr ļoti individuāli skatāmi) – jau jūnija sākuma galā man jāpieņem vairāki milzīgi lēmumi, bet nav ne jausmas, kā ir pareizi, tagad vēl vairāk aizdomājos. Kā vienam no mūsu bijušajiem premjeriem – zinu, ka ir jāsper solis, bet nav ne jausmas, kurā virzienā to spert. 🙂 Vēzīši, turamies! 🙂

Atstāt Ziņu