Vārda dienu svin: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis

Jūnija prognoze Jaunavām: laiks atdzesēt galvu!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

ažām Zodiaka zīmēm jūnijs ir svarīgs, nozīmīgs un tehniski sarežģīts mēnesis, citām – pagalam vienkāršs, kas nav slikti, ņemot vērā, kāds musors pie debesīm karājās pirms tam.

Jaunavām jūnijs ir ekstremāli tehniski sarežģīts mēnesis, kurā nevajadzētu nolažoties un iziet šo mēnesi pa precīzu trajektoriju, tad var dabūt labus ieskaites punktus nākamajam Jupitera gadam.

Viens variants ir visu jūniju kost, bet tad ir jākož viss jūnijs, nu varbūt, atpūšoties kādu dienu ap pilnmēnesi 13. jūnijā. Kāds labums ir no šmigošanas/košanas? Lieta tāda, ka daudzām Jaunavām pēdējā laikā ir pārkarsusi galva, kurā var ienākt daudz murgainu domu jūnijā. Un tā kā jums mēness ass jūnijā ir nopietna: darbs – mājas un ir specifisks Dvīņu laiks – tad viens labs kodiens trīs nedēļu garumā nemaz netraucētu. Tik vai tā neko gudru jūs neizdomāsiet un…

…un jūnijā Jaunavām-kodējām veiksies. Jūs iznesīs labos krastos, jo ilgtermiņš veiksies un labais draugs Kairons kopā ar Jupiteru un Saturnu gādās, ka JŪS BŪSIET LAIMĪGAS UN LAIMĪGI! Jaunavas ir Zodiaka precīzākās un interesantākās būtnes un ar Jaunavām ikviens būs drošībā. Un Zodiaks to zina, lai arī skaļi nesaka, drīzāk smīkņā par Jaunavām. Un VELTI!

Jūs ejat gulēt uz gadu, un paši ziniet,
cik salds miegs ir svarīgs.
Un kad 2015. gadā
modīsieties pasaules valdīšanai,
būsiet svaigi kā gurķīši

Jaunavām tieši Jupitera, Saturna un Kairona savienība tagad izveidos fantastisku pamatu laimei attiecībās un nav jēgas debesīm traucēt ar savām prāta konstrukcijām, tāpēc, ja galva pārkarsusi, var un vajag kost un nopietni kost.

Ja galva darbā/attiecībās nav pārkarsusi, tad jāskatās vai nav kaut kādi aizvainojumi iekrājušies, jo JAUNAVAS 14. JŪLIJĀ IET GULĒT SAVĀ KOSMOSA RAĶETĒ UZ VESELU GADU. JŪSU PRIVĀTĀ KOSMOSA RAĶETE STARTĒS TIEŠI 14. JŪLIJĀ. Šajā kosmosa raķetē jūs varēsiet ienest savas personīgās noskaņas, bet no raķetes jūs tiksiet ārā tikai 2015. gada jūlijā, KAD JAUNAVAS KĻŪS PAR PASAULES VALDNIEKIEM UN MĒS (pārējais Zodiaks) VARĒSIM BEIDZOT MIERĪGI UZELPOT. MIERS TAD BŪS UZ ZEMES UN BŪS VISIEM KO ĒST.

Tātad, jūlijā jūs tehniski aizmiegat un pazūdat no apvāršņa. Jums būs iespējas ienest sevī labas noskaņas. Ja tagad ir +/- ok un galva strādā, tad steidziet sakārtot darba lietas līdz 7. jūnijam, veiksies ļoti. Tālāk maksimāli atslābstat un ļaujiet debesīm sakārtot jūsu dzīvi – līdz 20. 06. Tiešām lidiniet ārā visus aizvainojumus! Kam jums tie kosmosa raķetē būtu vajadzīgi?

Ja kādai/kādam tomēr ir jāatriebjas vai vismaz jāsarunā riebeklības, tad to var darīt jūnija pēdējās 10 dienās, tad ar garantiju šos cilvēkus pazaudēsiet no savas dzīves (kopā ar dažu labu draugu).

Jaunavām ir jāsāk mācīties citus nedzirdēt, jo pamatu pamatos jūs esat pārsūkušies informāciju un nav ko savu galvu un savu kosmosa raķeti, kurā būs jādzīvo veselu gadu, no jūlija līdz jūlijam, pārvērst par miskasti.

Jūs ejat gulēt uz gadu un paši ziniet, cik salds miegs ir svarīgs. Un kad 2015. gadā modīsieties pasaules valdīšanai, būsiet svaigi kā gurķīši, vai arī būs d…sā uz 12 gadiem. Likmes skaidras, man domāt.

Lai lielisks jūnijs. Sīkāk par gulēšanas laiku pastāstīšu jūlija horoskopā. Jūs tiešām varat jautroties un nesatraukties, galvenais, lai ir jaukas un gaišas domas, PĀRĒJAIS UZ JUMS NEATTIECAS!

Priekā, foršie un foršās!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

Atstāt Ziņu