Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Jolanta Gulbe-Paškeviča: Mūsu ikdiena ir radoša

Pinterest LinkedIn Tumblr +

iņa vienmēr ir mūzikā un mūzika ir ar ap viņu. Jolanta Gulbe-Paškeviča dzied pati un māca to darīt arī citiem. Arī viņas vīrs ir mūziķis – saksafonists Deniss Paškevičs. Jolnatas mūzika ir kā viņa pati – eleganta un šarmanta. Iespējams, esi pamanījusi Jolantu arī piedalāmies un vērtējot jaunos talantus šovā “Jaunā talantu fabrika”. Tieši šodien šim muzikālajam šovam ir noslēgums, tāpēc labprāt aicinām uz nelielu sarunu tieši Jolantu.

Kāda ir tava laba rīta formula?
Man ļoti patīk un ir svarīgi, lai rītā ir mierīga un ģimeniska atmosfēra. Protams, neiztikt arī bez labas kafijas. Tas viss kopā rada pozitīvu lādiņu visai dienai.

Lietas, cilvēki vai vietas, kas Tevi iedvesmo?
Mani vienmēr iedvesmo sarunas ar draugiem. Tāpat priecē un iedvesmo mīļas dāvanas un ceļojumi. Mans vīrs mēdz mani patīkami šokēt ar mīļām dāvanām, piemēram, saņemu uzreiz divus skaistus gredzenus. Nu kā lai nepriecājas?
Vēl, viens no mūsu ģimenes hobijiem ir uzņemt ciemiņus un pašiem iet ciemos, un šīs tikšanās vienmēr ir pozitīvas un iedvesmojošas.

Tavs pēdējā laika labākais atklājums?
Dažāda saldo ēdienu tiramisu gatavošana un kūku cepšana. Es eksperimentēju arī citu ēdienu gatavošanā. Tas ir vislabākais veids, kā iepriecināt ģimeni un draugus. 

Pabeidz teikumu: Sievietes pasaule ir…
…viņa pati.

Par rudeni cilvēkiem domas dalās – vieniem tas ļoti patīk, otriem -nē. Kā ir ar tevi? Kā tu ieteiktu priecāties un baudīt rudeni?
Rudens Latvijā ir ļoti skaists. Ja Tu vēlies to izbaudīt, vairāk esi dabā un priecājies par to, kā mainās krāsas, cik skaisti putni lido prom…

Pastāsti, kas jauns notiek tavā muzikālajā dzīvē? Kas ir tavi šī brīža projekti, un varbūt vari padalīties ar kādiem nākotnes plāniem?
Gatavojos koncertūrei pa Latviju ar projektu “Latvijas sajūtas”, kur uzstāšos kopā ar zviedru mūziķiem Hansu Antehedu, Danielu Olsonu. No Latvijas puses piedalīsies saksafonists Deniss Paškevičs un bass Staņislavs Judins. Koncertsērija sāksies 15.novembrī Spīķeru koncertzālē, kur tiks arī atzīmēta mana vīra, Denisa Paškeviča, 20 gadi uz skatuves.
Paralēli vēl strādāju arī pie citiem mūzikas projektiem un plānoju izdot arī savu mūzikas albumu.

Kādi ir ikdiena, esot kopā diviem radošiem cilvēkiem, mūziķiem un ļoti aizņemtām personībām? 
Mūsu ikdiena ir radoša, tāpat kā visa mūsu dzīve. Ir grūti nodalīt un mēs nemaz nevaram atdalīt šīs divas lietas – darbs un mājas.
Mēs abi nemitīgi esam procesā un jaunu iedvesmu meklējumos.

Tu daudz darbojies ar jauniem mūziķiem un vēl neatklātiem talantiem, kā ir ar viņiem strādāt?
Ir patīkami strādāt ar jauniem, talantīgiem mūziķiem, ja viņi ir pilni ar radošumu un ar spēju realizēt savas idejas. Viņi prot konstruktīvi strādāt, lai sasniegtu savus mērķus. Grūtāk, protams, ir tad, kad pietrūkst gribasspēka un tas ir tas, kas vajadzīgs lai virzītos uz priekšu un ko sasniegtu.

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu