Vārda dienu svin: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris

Jaunavas, maijā ļaujaties dullībām!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

aunavām aprīlis uzdeva daudzus jautājumus. Štrunts par pašiem jautājumiem, bet forma, kādā aprīlis uzdeva šos jautājumus, bija gana drastiska. Ja nu kādai zīmei bija jānodod lietas destruktīvajiem vējiem, tad tās bija Jaunavas. Ceru, ka esat pie labas veselības un ar jums viss ir kārtībā.

Viena no lietām, ko aprīlis gribēja no Jaunavām paņemt, bija jūsu važas. Jaunavas ir slavenas ar to, ka apkrāmē sevi ar prāta konstrukcijām, jo visam ir, ja ne jābūt pareizi, tad vismaz, lai viss atbilst kādām normām. Bet kādām normām? JAUNAVU NORMĀM.

Jaunavas cīnās par taisnību un normām. Un šajās cīņās zaudē daudz spēku un daudz asiņu. Jaunavas, šķiet, ir vis-ne-novērtētākās visā Zodiakā. Bieži ir nācies dzirdēt, ka vajag to bērniņu laist pasaulē ātrāk/vēlāk, lai labāk ir kas cits, bet ne Jaunava. Ir jābūt ar grūtu galvu vai grūtu bērnību, lai kaut ko tādu izdomātu. Jaunavas ir superīgākie cilvēki. Ja uz pasaules valdītu Jaunavas, karu nebūtu un visiem būtu, ko ēst. Bet nu labi, neuzvilksimies…

Aprīlī destruktīvie vēji bija atnākuši pēc Jaunavu konstrukcijām un VAŽĀM.

Maijs jums ir par sex, drugs and rock’n’roll, un kur te vairs vieta važām un prāta konstrukcijām. Te ir JĀĻAUJAS. Hahaha… gribu redzēt Jaunavu, kas ļaujas, nevis būvē savu kārtību. Nāksies, neko nepadarīsiet…

Maijs sākas jau 29. aprīlī ar milzīgu brīvdomāšanas, brīvlaišanas enerģiju un Jaunavai nāksies ieraudzīt, ka apkārt savai uzbūvētajai mikropasaulei eksistē daudz plašāka pasaule. Un ko darīs Jaunava? Jaunava pakasīs pakausi un sāks domāt, ko no lielajiem plašumiem sastiept sev mājās (jaunus cilvēkus, jaunas mantas, jaunu riņķi degunā utt.), lai būvētu jaunas konstrukcijas.

Maijs jums ir par sex, drugs and
rock’n’roll
,
un kur te vairs vieta
važām un
prāta konstrukcijām.
Te ir JĀĻAUJAS!

Godīgi sakot jums maija sākumā veiksies ar jaunu krāmu iegādi, bet… BET tad jaunavām iekodīs kāda venēriska muša un tad panesīsies… Jebkuri krāmi izjutīsies kā apgrūtinājumi un ierobežojumi un gribēsies lielo, balto uz balta zirga utt. Un šmigas dievs Neptūns Jaunavas neatstās, praktiski ne uz brīdi. Tas viss jau sāksies ap 03.05. un visus tos nereālos trikus izpildīs mīlas dieviete Venēra, kopā ar seksuālo Lilitu, pārsteigumu meistaru Urānu un vēl dažiem labiem debesjuma iemītniekiem.

Jaunavu maija atslēgas vārds ir ‘kaisle’. Racionālām jaunavām bik širmis aizvērsies ap 10.-15.05. Tagad tā… šo spēcīgo (nereāli spēcīgo) enerģiju var palaist pa diviem virzieniem: nauda un sekss (ar kaisli, bet bez liekām ceremonijām tipa mīlestība). Var arī palaist pa abiem virzieniem. Var sākt jaunus biznesus, var ņemt kredītus lieliem pirkumiem. Var sākt grandiozus projektus. Ir jāļaujas!

Jaunavas, jūs tagad dodaties taisnā ceļā pie Fideļa uz Brīvības salu. Nu, un kas ņem līdz uz Kubu virtuves kombainus, zāles pļāvējus, mākslīgo nieri (katram gadījumam), 65 pārus briļļu (katrai dienai) utt.? Jo brīvāk tagad jutīsieties, jo lielāki procesi sāksies. Nost ar krāmiem un nost ar važām! Gribat labāko seksu mūžā? Tad nafig jums virtuves kombains, protams, ja tas nav ‘part of a game’.

Kas par to visu maksās, jūs jautāsit? Paši vien samaksāsiet, jo 20. maijā jums nopelnītās naudas sektorā mostas agresīvais kareivis Marss un naudas plūsma (kas mož bija aizgājusi ciet) atjaunosies.

Maija vidus jums būs nereāli aktīvs. Pilnmēness (14.05.) jums jezgas sektorā. Nu, neatkausieties no draugiem, radiem, kolēģiem. Tusēt nāksies skarbi. Nu, tad turat vieglu garu un jautru prātu. Lai jums ir laiks, ko atcerēties! Jūnijs jums ir darbs-mājas tipa mēnesis (arī labs), bet maijs ir pavasaris un tas ir super! Priekā, visforšākās Jaunavas!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

Atstāt Ziņu