Vārda dienu svin: Līga

Jaunavām aprīlī būs jāuzrauga sava pašapziņa

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

prīlis visām zīmēm ir aplam sarežģīts, jaunavas nebūt nav izņēmums. Ja Kardinālās zīmes mals gaļas mašīnā, tad Jaunavām aprīlis mēģinās iesist zemāk par jostas vietu – pa jūsu visvārīgāko vietu – jūsu pašapziņu. Un pašapziņa (pašvērtējums) jaunavai ir viss. Aprīlis ir jāiziet gana precīzi, ar minimāliem zaudējumiem un maksimālu potenciālu maijā un vasarā visu zaudēto atgūt.

Aprīlis pa jaunavām var pamatīgi iebliezt. Gan jau kaut kādus metus tam varat sajust jau tagad. Es te atkal domāju jūsu pašapziņu. Varētu būt tā, ka jums tagad ir/būs plānāka āda un citu sacītais/darītais jūsos atbalsojas daudz stiprāk, kā parasti. Nu tas ir aptuveni tā, ka jūs guļat, jums pohas, bet apkārt kaķītis staigā: bum, Bum, BUM, bet jums nav spēka pateikt: „Kiš!” Aprīlis būs par „plāno ādu” un mazo spēku.

Aprīlis sākas 30. martā ar jaunu mēnesi jūsu 8. mājā. Jums vispār kruta: 8. māja, kura tā jau ir pagalam jestra – tur visi dzīvības/nāves jautājumi, milzīgās vienošanās, milzīgās naudas, kredīti, bankas utt., jums šī māja iekrīt Aunos. Un Aunos tagad būs gan Saule, gan Mēnestiņš. Un sanāk, ka šajā, jau tā dinamiskajā sektorā ieplūdīs svaiga/spēcīga un trauksmaina enerģija. Šī enerģija būs samērā neviennozīmīga.

Pats jaunā mēness fakts nav debesjuma svētīts un jaunā mēness enerģija būs pamatā destruktīva. Tas ne vienmēr ir slikti. Bieži tas pat ir labi un vajadzīgi. Šī enerģija var nest līdzi zaudējumus. Un zaudēt ir jāmāk.

UN IR JĀZINA, KO VAJAG ZAUDĒT. Piemēram, ja jums ir kāda smaga slimība, jūs varat to zaudēt un aprīlī var pilnīgi mierīgi notikt neiespējama izdziedināšanās. Jūs varat zaudēt arī savus kredītus bankā un kā jau Vēžiem rakstīju, jūs varat zaudēt caurumus zobos. Nav obligāti jācenšas zaudēt to, kas jums ir mīļš vai dārgs.

Te nu tas arī būs! Jo tālāk aprīlī, jo jautājums par jūsu spēju nopelnīt naudu, LIETOT SAVUS TALANTUS UN UZTURĒT SAVU PAŠAPZIŅU pienācīgā līmenī sāks palikt noteicošs.

15. aprīlī pilnmēness ar pilnu mēness aptumsumu!! Un tas trāpās pa jūsu nopelnītās naudas, talantu un pašapziņas sektoru. Nu nav tas vienkārši. Tas ir ļoti jūtīgs un niansēts sektors. Un tas jums vēl arī atrodas Svaros. Kur jautājums par nopelnīto naudu, jūsu talantiem un pašapziņu ir jūsu 100x izsvērts, apdomāts un izvērtēts, tur tagad nodzisīs gaismas spuldzīte destruktīvo spēku vētrā un kādu laiku jūs vairs neredzēsiet neko. Jūs pat nevarēsiet pateikt vai jums jel kādreiz ir bijuši talanti un vai jūs esat ko vērti/vērtas uz šīs grēcīgās pasaules.

Un vēl jo vairāk!! Šis pašapziņas sektors ir īpaši nozīmīgs jums, jo tur tagad atrodas arī jūsu Ziemeļu mezgls, kas ir vārti uz laimi un nākamību. Sanāk, kā tāds drastisks eksāmens jums jūsu vienā no sensitīvākajām vietām. Tas var arī būt sitiens zem jostas vietas un lai to apietu un eksāmenu godam nokārtotu, ir jāzina kad, kas un kā darīt.

Nebēdā, Jaunava!! Tu tiksi cauri šim eksāmenam. Aprīlis sadala gadu divās daļās. Tumsas laikmets līdz 25. aprīlim un gaisma pēc tam.

Jo tālāk aprīlī, jo jautājums par
jūsu spēju nopelnīt naudu,
lietot savus talantus un
uzturēt savu pašapziņu
pienācīgā līmenī,
sāks palikt noteicošs.

Aprīļa veiksmes atslēga ir vistuvākie cilvēki un šmiga. Jau 5. aprīlī jums svētki. Mīlas dieviete Venēra ieiet jūsu 7. mājā (vistuvāko attiecību sektors). Un tas vēl ir Zivju enerģijas sektors. Šo dienu atzīmējiet kā laimes un baudas dienu. Tā ir ārkārtīgi skaista un varena enerģija, kas pavadīs jūs visu aprīli.

Jums vistuvāko cilvēku (dzīves partneru, laulāto, biznesa partneru) sektorā vispār ir savācies milzīgs gaismas spēks – lieliskā Venēra, šmigas dievs – varenais Neptūns un labākais draugs Kairons, kas visi veido lieliskus aspektus ar Kosmosa visvarenāko – Jupiteru. Viņi neitralizēs destrukciju. Viņi ir stiprāki par destruktīvajiem spēkiem, kas pēc savas būtības nemaz nav slikti, lai arī pēc tādiem izskatās.

Lai izietu aprīļa eksāmenu, ir jābūt divām lietām: labiem (vistuvākajiem) cilvēkiem un kārtīgam šmigas krājumam. Pareizi iziets aprīļa eksāmens ir kārtīga izrunāšanās ar saviem tuvākajiem virtuves sarunu režīmā. Tā ir zināma bauda, jo ir iespējams izfilozofēties par visām pasaules likstām, bēdām un arī priekiem. Un tādā veidā tiks saudzēta pašapziņa.

Aprīlī NEDRĪKST nolīst stūrī un laizīt rētas. Vistuvākie būs tie, kas paši GRIBĒS jums visādi palīdzēt. Nopietni. Aprīlis nav marts un nav jaukais maijs, kas nāk. Aprīlis ir 2014. gada vājprātīgākais mēnesis, kurā var tā dabūt pa mici, ka maz neliksies.

Un aprīlis Jaunavām būs mēnesis, kad mīļums un draudzība būs sevišķi košas dzīves padarīšanas. Lietojiet tās un zaudējiet savus nejēdzīgās lietas: kredītus, važas, slimības, caurumus zobos un novalkātās ūzas. Jau aprīļa beigās ir fantastisks saules aptumsums Vēršos, kas plaši, jo plaši atvērs tieši Jaunavām visu pasauli. Tas būs neticami skaisti.

Lai jums pašapziņa aug augumā šajā nereālajā aprīlī. Smaidiet ar atņirgtiem zobiem par spīti visam. Un baudiet draudzību un mīļumu. Uz to tad arī ieciklējaties, tad veiksies gan darbos/mācībās, gan veselība nāks griezdamās, gan eiras ripos. Lai foršs jums šis laiks. Baudām debesjuma vētras virtuves sarunu režīmā! Priekā!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

Atstāt Ziņu